Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dragi colegi noi nu uitati ce am stabilit noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Si poate astazi al sedinta reusim sa scoatem chestia asta

 

name='AshimaP' timestamp='1379837723' post='2374219']

Salutare colegi, se pare ca nu mai trebuie sa plec saptamana asta ci saptamana viitoare doar vreo 1-2 zile.

 

Tinand seama ca a inceput scoala si lumea intra mai rar pe samp propun sa fim solidari intre noi si sa facem urmatorul lucru.

 

 

Cine atinge 20 accept medic sa nu mai faca in plus, astfel sa putem face toti acest accept medic. Stiti foarte bine ca sunt foarte multi care fac comanda si imediat dupa ce accepti o inchid, in plus nici nu sunt foarte multe pe zi, doar nu a sa stam acum 24/24 sa facem un raport. In plus nu mai este ca inainte cine face mai multe comenzi are salariu mai mare.

 

 

Eu zic sa facem asa pana la prima sedinta si poate atunci o sa descutam o varianta oficiala.

[/b]

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu sa postez raportu', da' cum fac, topicu' e locked -.-'

 

Raportul poate fi postat pana Sambata la ora 20:00. Daca i-l dai prin PM..si ai depasit termenul, este putin probabil sa ti-l mai valideze.

 

Salutare tuturor, ne auzim in game!

Link to comment
Share on other sites

Fericire ... Suna cineva la usa la mine ... Ma uit pe vizor ... si vad un om cu niste cartoane in mana ? De unde sa stiu cine era ? Deschid usa si vand 4 cutii de pizza la care tata spune cat costa? eram confuz apoi am luat prima pizza care mi-a sarit in cale si acum o mananc cu spor :D

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi ! De maine incepe iar ,,o saptamana grea'' ca sa spun asa ...:) teste ,invatat si restul ...bine si un raport chinuit :)) care cred ca nu va trece de 150 comenzi in total. Acum depinde ,vom trai si vom vedea :P

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi ! Am avut o zi grea...abia am avut timp sa joc 1 ora samp....Teme ,proiecte ...Cred ca va fi o saptamana grea :| . Succes la comenzi celor care mai sunt ON !

Link to comment
Share on other sites

Neatza :) ! Eu am fost la liceu ,am facut 4 ore :) ,ca ploua de rupe .Frate nu se mai opreste :| deja in centrul orasului e jumate de metru apa ...Si daca ploua pana maine ,sa vezi ce barcute ne facem noi :)) . Cica e SFARSITUL :)) ,puneti-va ultima dorinta. Ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Neatza lume se pare ca sunt singurul care nu s-a dus la scoala...tare pustiu va astept :))

Noroc am ajuns si eu de la scoala, a fost o zi frumoasa astazzi deoarece noi facem Culturva si Istorie cu doamna directoare si ea mai are si alte treburi. Lipseste de multe ori, oricum teza aleg sa dau din Geogra, la liceu nu merg pe Istorie...nu ma doare ca fac mai putin anul acesta. =))))

m fa-ti raportul, profita de sansa... :D ma rog cat poti ca de fapt pe la ora asta nu prea merge...faci cam putine.

, pacat ca n-ai stat mai mult aici. Ai fost de treaba, mult succes in Real life cat si in game.

Ne vedem in game, felicitari Missy si xdrive :D, cat si Tule si Brunetta pt Fw clear :*.

@Kalvin, urata vreme...macar bine ca nu sunt in zona noastra cutremure si inundatii, elea mai lipseau. La mine ploua, dar asa ploaie incet nu "cu galeata". Hai pa, ne vedem in game. Ba imi faci un avatarul? Pui si tu un text acolo si ce mai stii tu si gata. :*

#Se pare ca vom avea colegi noi :).

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.