Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

V-a placut live`ul meu ? :)) Vroiam sa fac caterinca, dar imi era frica de post/blacklist =))

:)) Frumos live,ce sa zic ...Poate data viitoare chemi si tu lumea sa dea cu tine ( ma refer la nabii din Paramedics) .

Ne vedem In-Game.

Link to comment
Share on other sites

V-a placut live`ul meu ? :)) Vroiam sa fac caterinca, dar imi era frica de post/blacklist =))

Am pierdut bunatate de panarama. Ce sa-i faci daca sunt inactiv :( .

Link to comment
Share on other sites

Salutare ,liderul a decis ca sunt apt sa devin un membru "complet" ,astfel avansandu-ma la rank 2 .

Ce parere aveti despre aplicatii ,mai nou trebuie sa le faci de pe rpg.b-zone.ro ? Mi se pare cam ciudat ..Astept pareri.

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca a deschis Tule topicul "Discutii" sa nu mai planga . :))Felicitari celor care au primit rank up. :D Cat despre update-ul in legatura cu aplicatiile...mie imi place, mi se pare o idee buna. :-?

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca a deschis Tule topicul "Discutii" sa nu mai planga . :))Felicitari celor care au primit rank up. :D Cat despre update-ul in legatura cu aplicatiile...mie imi place, mi se pare o idee buna. :-?

Doamne ma Tule cat de nab poti fii ma :O Cum sa le faci astora pe plac? :| Uite ce spam o sa fie de acum incolo...cu Missy naba si Demon e clar...ai facut cea mai proasta alegere. Felicitari tuturor pentru rank up si Demon nu mai fii suparat ca o sa-ti vina si tie randul :)) Hai salpa si mure nabs! :* Missy/Lorii sunteti ratate <3

Edited by MS Criss
Link to comment
Share on other sites

Salutare ,liderul a decis ca sunt apt sa devin un membru "complet" ,astfel avansandu-ma la rank 2 .

Ce parere aveti despre aplicatii ,mai nou trebuie sa le faci de pe rpg.b-zone.ro ? Mi se pare cam ciudat ..Astept pareri.

Felicitari pentru rank, cat despre update ... uni abea stiau sa aplice pe forum ... nu stiu ce sa zic

 

Ma bucur ca a deschis Tule topicul "Discutii" sa nu mai planga . :))Felicitari celor care au primit rank up. :D Cat despre update-ul in legatura cu aplicatiile...mie imi place, mi se pare o idee buna. :-?

Sa nu mai plang eu ? Parca pe /r nu doar eu plangeam ci si o naba si alti/altele :)).

Si a plange e un pic cam mult, eu doar luptam pentru drepturile noastre !!!

 

Doamne ma Tule cat de nab poti fii ma :O Cum sa le faci astora pe plac? :| Uite ce spam o sa fie de acum incolo...cu Missy naba si Demon e clar...ai facut cea mai proasta alegere. Felicitari tuturor pentru rank up si Demon nu mai fii suparat ca o sa-ti vina si tie randul Hai salpa si mure nabs! Missy/Lorii sunteti ratate <3

Deci tu .... TU ... tii cu inamicii ?:)) Lasa-ti topicul deschis ... lumea sa-si exprime opinia !!!

Link to comment
Share on other sites

Ah ia uite ce am pentru tine :>

 

sa_mp_001.png

jfjyfjtyj.png

 

Sunt mandra de tine, ai raspuns corect! Altfel chiar te alergam cu nabele mele. :)) Asa-i , ? ;))

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

0Gfwt8M.png

 

Ia uite ce avem noi aici :> =)) Fetele din Paramedics cu Demonica in frunte :> dati +1 ca va sparg :-W Nu pun eu poze aiurea fara sa primesc nimic :)) Hai sariti cu +1 !!!!!!! Mure Missy !!!

Edited by MS Criss
Link to comment
Share on other sites

Au iesit bine pozele. :D Ne-am distrat, a fost o idee buna. Ar trebui sa mai facem astfel de "activitati", dar cu numar mai mare. Pun si eu o poza de la o activitate. :>

 

gta_sa_2014_04_06_15_46_07_606.jpg

Link to comment
Share on other sites

Doar mie mi se da rr la server ? De cateva zile se da rr continuu ,ce are server-ul ?

 

Au iesit bine pozele. :D Ne-am distrat, a fost o idee buna. Ar trebui sa mai facem astfel de "activitati", dar cu numar mai mare. Pun si eu o poza de la o activitate. :>

 

gta_sa_2014_04_06_15_46_07_606.jpg

Asta da activitate,a castigat InSaNe daca imi amintesc eu bine .FELICITARI !

Link to comment
Share on other sites

Mi-a aparut intrebarea: Nu e voie sa spunem salutari de tipul " Sall nabs " " Re nabs " ? Ati spus voi singrui ca "nab" nu e jignire pentru noi , e un cuvint blind nu?

Link to comment
Share on other sites

@Hiq Si mie mi se da rr la server in ultimul timp, si nu suntem singurii. Nu stiu care ar fii cauza... Ah si la activitatea aia a castigat DemonRullz.

 

@Mango3 La ultima sedinta a fost vorba de asta. Se pare ca unii jucatori o iau ca pe o jignire cuvantul "nab".

Link to comment
Share on other sites

@Hiq Si mie mi se da rr la server in ultimul timp, si nu suntem singurii. Nu stiu care ar fii cauza... Ah si la activitatea aia a castigat DemonRullz.

 

@Mango3 La ultima sedinta a fost vorba de asta. Se pare ca unii jucatori o iau ca pe o jignire cuvantul "nab".

Da da eu am castigat !! Euuuuuuuuu =))

 

Da au fost discutii ... de acum doar discutii inteligente pe /r !! Ce parere aveti despre creatiile lui Eminescu ?

Link to comment
Share on other sites

Salut celor care ma mai stiu...iar cei care nu , sper sa nu da-ti report :D

Uite un mod pentru ambulanta :

xHZrfS5.png

Care il vrea imi poate lasa PM.. Si ce mai faceti ?

Edited by S4L Zack
Link to comment
Share on other sites

SaLLuT Medici , ce facetii??

 

sunt inactive , pt school charge si exams , revin in 2-3 zille ,

 

whatsup??

 

noapte Buna totii

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.