Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da, aveti dreptate stimata colega, Daniela. Va rugam seriozitate de acum incolo pe /r, fara emoticoane sau glume.

 

P.S. Sunteti naaaaabi!!! :))

Link to comment
Share on other sites

, in ce consta activitatea de maine cu News Reporter ? P.S lasa-i sa se joace cu seriozitatea ca se vor plictisi pana la urma.

Edited by pH Freedy
Link to comment
Share on other sites

Eiii nebuni mai sunteti. Daca vede Tule Bule ce faceti voi cand el e afk... :))

 

P.S. si @Wuk0nG sunt "gheiz". Dovada:

 

wycL9RI.jpg

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Eiii nebuni mai sunteti. Daca vede Tule Bule ce faceti voi cand el e afk... :))

 

P.S. si @Wuk0nG sunt "gheiz". Dovada:

 

wycL9RI.jpg

Noi nu "gheiz" , nu nu nu !! Pana si din poza ta se vede ca Cita e fata !! ...

Sotul apare mereu prima data !!

 

Ps: restu ce mai fac?

 

Edit: http://forum.b-zone.ro/topic/205988-sugestie-schimb-de-experienta/ aruncati o privire.

Edited by South DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

SaLLuT medci , ce facetii? welcome celor Noi!!

 

@,tule , wtf u are noob at war i killed u 1000 time and u ARE A BIG LAGGER!! [b4L]Tule , i'm BiLLy. from sp =))

 

nab red dragon triad

Link to comment
Share on other sites

Ce nab esti ma Torino :)), ce colegii noi ?=))

Va urma sa avem colegii noi, cred.

Si in privinta lu Tule, da e nab :)).

Cam liniste pe aici , trebuie sa sparg eu gheata din nou ...

Link to comment
Share on other sites

Neata , liniste , multa liniste ... sau plictisit de seriozitate si respect , de abea astept sa vad noua voastra idee , :> :)) . De acum o sa fie din nou normalitate pe /r ? :)) Nu e nimic , ganditi-va peste noapte la ce o sa se mai intaple nabs , va :* .nabs .

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi ,tin sa va urez : Sarbatori fericite ! . Dupa cum probabil ati observat,am facut cerere de invoire ,voi fi plecat cu familia . Un Paste fericit tuturor,sa aveti numai realizari in viata.Vorbim cand ma voi intoarce.

Link to comment
Share on other sites

Mda Torino asta chiar e nab. Nu avem colegi noi inca, nabule. :)) Hiq ne vedem dupa sarbatori. :)

 

Paste fericit tuturor! Pwp :*

 

P.S. Ah mda si se pare ca pana aici am ajuns cu seriozitatea, totul a revenit la normalitate. :))

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

@,i thought that we got a new members in my inactivity time =)):P

 

@,:PPP , el.Chico doesn't want 100k + infernus ... ce noob =))

 

 

goodNIght

Edited by CBN Toriino
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi ,tin sa va urez : Sarbatori fericite ! . Dupa cum probabil ati observat,am facut cerere de invoire ,voi fi plecat cu familia . Un Paste fericit tuturor,sa aveti numai realizari in viata.Vorbim cand ma voi intoarce.

Sarbatori fericite si tie , adica mai pe scurt Paste Fericit !!

 

Paste Fericit tuturor de fapt ... :))

Link to comment
Share on other sites

@Missy ,imi pare rau sa iti zic eu asta dar o naba pe nume _Cristina_ te-a inselat cu unu mai nab ca ea

Dovada: JRwhz9E.png?1?8799

P.S: [sQ]Slade este [sQ]Yomarian

Link to comment
Share on other sites

Yeah he didn't want the money and infernus....I don't know how he could reject it. :O:))

 

@Wuk0nG Tu esti nab. Eu am fost de acord cu aceasta nunta si stiam ca e YoMarian :> Pffff de cand asteptam asta. Si halelujah minuneeee. :)) Am ramas singurica, m-a lasat nevasta...:-< Dar ma bucur pentru ea ca stiu ca e fericita.

 

Felicitari, patatina! Casa de piatra! Astept un cadou de la voi cand va intoarceti din luna de miere. Sa nu cheltuiti prea multi bani in Las Vegas (Las venturas), mai ales la aparatele alea. :))

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

@Missy ,imi pare rau sa iti zic eu asta dar o naba pe nume _Cristina_ te-a inselat cu unu mai nab ca ea

Dovada: JRwhz9E.png?1?8799

P.S: [sQ]Slade este [sQ]Yomarian

Ce nab esti ma Cita :)))) Pe Missy o inselam de mult, stai chill :> Imi pare rau ca ti s-a distrus ''visul'' ca Marian sa se lase de joc :)) Muhahahahaha

PS: Mersi Mersi patatina :* termina cu nabismul asta, o sa vezi ce te asteapta si pe tine :> :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Ce mai faceti ba?

Ma gandeam sa trec si eu pe aici sa vad ce mai faceti si... Va doresc un paste fericit alaturi de cei dragi. Aa...si daca va achizitionati ceva folositi link ul meu :>. Mai vorbim, ceaw!

Si tie la fel nab + multa sanatate si pofta de carte, ca doar de ai Capacitatea/Evaluarea Nationala .. cum vrei tu sa-i zici.

 

DAR, in joc nu stii sa intri ? A?

Nu meritam si noi o vizita?

Macar acum in SAMBATA MARE [cica e mai mare... n-are tot 24h ?:))] sa facem si noi un PAINTBALL ca tot e update smecher.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.