Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

KMF Macelarilor :>?

Am zis sa va salut si sa ii fac o dedicatie la bruneta :D

PS: Poza am gasit-o pe facebook :))))

10678748_965096283505734_577641410663153

Da super tare :))

a_zps71c27736.png

Va place noua mea poza de avatar? Ioana a facuto. Toata stima si respectu pentru ea.

Mi-am luat Jester cu 1$.. :)).

Noapte buna paramedics, aveti grija de voi si cei noi fiti foarte atenti, daca nu intelegeti ceva nu ezitati sa intrebati un rank 3,4+

 

Link to comment
Share on other sites

Alexutz, avatarul tau e super, dar cred ca ai inteles gresit ce e stima, cand spui stima te referi la respect, nu iti zic din rautate, iti spun sa stii de acum inainte, in rest te felicit pentru noile tale "achizitii".

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, am inceput sa ma acomodez cu noii colegi... Pe cei vechi i-am uitat de mult :)) . Felicitari pentru achizitiile facute astazi ;) de Capitanu si mai ales lui Alexutzu . Bafta la raport si ne auzim pr /r . Noapte buna Medics !

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, am inceput sa ma acomodez cu noii colegi... Pe cei vechi i-am uitat de mult :)) . Felicitari pentru achizitiile facute astazi ;) de Capitanu si mai ales lui Alexutzu . Bafta la raport si ne auzim pr /r . Noapte buna Medics !

 

Multumesc mult de urari :)). Ce mai faceti paramedics? cum o mai duceti... cam liniste pe aici :)).

Vorbim in game aveti grija de voi, nu uitati cand acceptati o comanda cititi de 2 ori ceea ce asti scris.

Va doresc o seara cat mai frumoasa.

 

PS: Parada masinilor :))

http://postimg.org/image/6dehk56y1/

Edited by Alexutz Legend
Link to comment
Share on other sites

Salutare, Paramedics! Domino e superba.Cum ai facut rost de imaginea cu skinul de la rank 2? Ca vreau si eu sa imi pun la semnatura ceva cu o persoana si o ambulanta.Si cum ai scris pe om cuvintele ca eu nu am gasit program de editare deasta....numai pizap dar e naspa...

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Paramedics! Domino e superba.Cum ai facut rost de imaginea cu skinul de la rank 2? Ca vreau si eu sa imi pun la semnatura ceva cu o persoana si o ambulanta.Si cum ai scris pe om cuvintele ca eu nu am gasit program de editare deasta....numai pizap dar e naspa...

 

Din cate stiu eu si cand vroiam sa fac o semantura foloseam Photoshop (in cazul meu ,cu calculatorul meu praf am folosit cs 4 (Adobe Photoshop Cs4) te uiti la niste tutoriale pe net si inveti singur cum poti face o semnatura ,dar ce a facut domino chiar nu stiu cum a luat skin-ul etc..

 

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am devenit in sfarsit legenda Paramedics. Vreau sa va multumesc tuturor celor care ati fost alaturi de mine, m-ati sustinut, m-ati ajutat atunci cand mi-era imposibil sa-mi fac raportul si m-ati convins sa raman in factiunea asta care mi-a intrat la suflet. Am intrat de trei ori la rand aici, in cazul meu, se pare ca a treia sansa a fost cu noroc, va doresc tuturor sa ajungeti cel putin unde sunt eu acum, chiar si celor care poate nu ma suporta, pentru ca stiu sigur ca daca veti ajunge pana aici, va veti merita functia. Nu imi voi da demisia, nu voi face pe plac la unii si nu ii voi supara / dezamagi pe altii, dar totusi, nu voi sta aici doi ani ca Lori, cel mai probabil daca imi voi da demisia, ori voi lua o pauza, ori ma voi lasa de tot de acest joc, deci sper sa mai dureze ceva timp sederea mea aici... v-am pupat! :*

 

The Legends of B-Zone Community (RPG1 Server)

Link to comment
Share on other sites

 

Haha nice neva and thanks but why are we like soldiers?> :P:*

I have mod for all paramedics skins and the rank 3 skin should be like a fireman.

 

If you want I can give you my skin pack.

Link to comment
Share on other sites

It's great to see that some members still got that "thing" in they and are togheder. :)

Good @SunY ALi

SI il pup pe fratioru meu insane acolo unde ii pashe lui :)):*********** PUP BA FELICITARI !!! TI-ai INDEPLINIt scopul ;), las ca te ajung is eu din urma.

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Thx Melek.

Insfarsit mi-am indeplinit primul obiectiv in paramedics, dupa 4 luni si o saptamana am reusit sa i-au rank 4, fara sa am nici o sanctiune din partea liderului.

Multi au venit in aceasta factiune minunata insa pe parcurs, incetul cu incetul s-au risipit. Eu am ramas acelasi om de la intrarea in factiune si voi ramane acelasi om tot timpul.

Dupa aceasta realizare in viata virtuala si in factiunea paramedics mai imi doresc 2 lucruri foarte mult.

1.)Rank 5.

2.)Legenda.

De cand am intrat in aceasta factiune mi-am dorit sa fiu legenda, si am sa ajung o legenda.

PS: Albert tu esti o legenda in carne si oase, chiar daca nu esti trecut pe lista legendelor intr-o zi o sa ajungi acolo, iar la randul meu si eu vreau sa ajung pe acea lista.

 

Multumesc pentru ajutor, fara aceste persoane nu cred ca aveam azi rank 4 si nu cred ca as fi insemnat nimic pentru paramedics.

IoanaB- Tu esti cea mai mare naba, surioara mea :) din aceasta factiune cel mai bine ma inteleg cu tine, cu tine pot vorbi orce si iti multumesc ca ma ajuti tot timpul.

Cristina-nabaaa, imi pare rau ca nu mai esti in aceasta factiune si iti multumesc pentru ca tu tot timpul ai fost de treaba cu mine si m-ai invatat ce sa fac.

Brunetta.-Lore iti multumesc pentru ca mai indrumat inspre bine si ca mi-ai zis ce e bine si ce nu. Iti mai multumesc pentru ca mi-ai acordat sansa de a fi tester.

Missy- mamiii imi pare rau ca nu mai esti in paramedics si vreau sa iti multumsc pentru ca am avut cu cine sa ma consolez in clipele grele si am avut o persoana langa mine care sa ma ajute.

Demonrullz - multumesc pentru toate sfaturile si pentru tot ajutorul acordat

Wukong-tu esti ca si un frate pentru mine, din aceasta factiune tu pot sa zic ca esti fratele meu.

John_Onaca-multumesc pentru sprijinul acordat.

Sergiuyo1998-man chiar daca nu mai esti in paramedics sper sa revii in cel mai scurt timp si sa ajung din nou ce ai fost.

Tule-pentru sansa acordata

Link to comment
Share on other sites

@@Sylvyu Google, Multumesc, sper sa fie un an cat de cat bun. Iti urez si eu tie succes la facultate.

Intradevar, de cand a inceput scoala nici eu nu prea mai am mult timp de joc. Imediat plec si eu la sala si probabil sa ne auzim deseara. Salut.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.