Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Deci, sa incepem cu inceputul. Deidara astept acel +.

x3n, nu stiu cine te crede pe tine ca ridici 70 kg avand in vedere ca ai 67 kg si ai putin timp de cand faci sala.

Eu am facut 10 luni sala si abia am ajuns la 75 kg si eu am 90... Deci eu unul nu te cred.

In al doilea rand, eu am facut in italia, iar pretul era cam asa 300 euro / 10 luni... In jur de 30 de euro pe luni.

Vad ca ati dat toti in mintea muschilor.. Am sa pus si eu o poza la avt..:))

Link to comment
Share on other sites

x3n, nu stiu cine te crede pe tine ca ridici 70 kg avand in vedere ca ai 67 kg si ai putin timp de cand faci sala.

Da frate nu ma crede nimeni, doar cei care sunt cu mine acolo. Ai tu 10 luni de sala sau cat ai zis ca ai..

 

Dar eu am 8 ani de fotbal, si de mic fac forta. Cel mai bine dezvoltate am picioarele, pieptul si trapezul.

Link to comment
Share on other sites

Da frate nu ma crede nimeni, doar cei care sunt cu mine acolo. Ai tu 10 luni de sala sau cat ai zis ca ai..

 

Dar eu am 8 ani de fotbal, si de mic fac forta. Cel mai bine dezvoltate am picioarele, pieptul si trapezul.

Si eu am facut fotbal 8 ani... Dar dintr-o accidentare a trebuia sa ma las..

Ma, asta e parerea mea.. Fiecare cu parerea lui..

Link to comment
Share on other sites

Da frate nu ma crede nimeni, doar cei care sunt cu mine acolo. Ai tu 10 luni de sala sau cat ai zis ca ai..

 

Dar eu am 8 ani de fotbal, si de mic fac forta. Cel mai bine dezvoltate am picioarele, pieptul si trapezul.

Si de ce nu pui o poza sa-ti vedem muschi =)))).

Link to comment
Share on other sites

De ce se pune dublu quote? Si are dreptate razvi... Hai, vrem sa te vedem..

Bai muschiulosilor =)) v-am lasat, ma duc si eu la somn maine stau 12 ore plecat :((. Noapte Buna!

Link to comment
Share on other sites

Bmw, te-am văzut în avatar și m-am decis să mă joc puțin în seara asta cu ganterele :)) Mi-ai făcut poftă. Ce-mi place când mi se văd venele :X Mai ales că pe nevastă-mea o excită lucrul ăsta :)) Hai că mă pun la un serial. Noapte bună.

Edited by Comy FCOG
Link to comment
Share on other sites

Bmw, te-am văzut în avatar și m-am decis să mă joc puțin în seara asta cu ganterele :)) Mi-ai făcut poftă. Ce-mi place când mi se văd venele :X Mai ales că pe nevastă-mea o excită lucrul ăsta :)) Hai că mă pun la un serial. Noapte bună.

Nevasta-mea..

Words can't describe this mega-fail.

Link to comment
Share on other sites

Ei, prietena mea. Vezi că te căuta Qubix sau cum îl cheamă. De unde pot lua și eu mod pe van? Am căutat pe la suveniruri, dar nu am găsit.

In seara asta smotocesti veverita?:))=))
Link to comment
Share on other sites

Ei, prietena mea. Vezi că te căuta Qubix sau cum îl cheamă. De unde pot lua și eu mod pe van? Am căutat pe la suveniruri, dar nu am găsit.

O sa-l postez pe al meu.

 

In seara asta smotocesti veverita? :))=))

Auzi expresie =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.