Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunteti martorii unui ritual satanic bine pus la punct. Miscarile repetate ale mainii pun in valoare temperamentul excesiv de tulburat al suspectului. Sa-l admiram in pace.

 

gta_sa_2013_06_30_19_44_13_04.jpg

 

=)))))

Link to comment
Share on other sites

Cata vointa sa ai? Cat sa iubesti ceea ce faci? Ei bine, tipul asta, Kurt Yaeger, ne poate demonstra cam cata vointa iti trebuie! In urma unui accident din 2006 acesta si-a pierdut membrul stang. A fost un soc! Tot ceea ce iubea mai mult ii era imposibil sa practice... Cu ajutorul unor prieteni exceptionali, dupa parerea mea, a reusit sa isi continue viata asa cum a ales inca de la inceput, indiferent de pericole. Respect pentru prietenii lui care nu l-au marginalizat si mai ales pentru Kurt! Povestea este reala, iar acei tipi cu bmx-urile sunt chiar adevaratii lui prieteni.

Edited by CD RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Tu ai 20 de minute de la Teyla naba

 

Eu am primit 10 de la Allen :))

Clar, tot asa nab esti :))

 

 

 

Tot sunt mai sef ca tine, regele Salam este de partea mea. salam-de-porc-domnesc.jpg

respect robert :))

 

Sunteti martorii unui ritual satanic bine pus la punct. Miscarile repetate ale mainii pun in valoare temperamentul excesiv de tulburat al suspectului. Sa-l admiram in pace.

 

gta_sa_2013_06_30_19_44_13_04.jpg

google.com right?:))

 

Scuzati ca postez..

Link to comment
Share on other sites

Ce rau a ajuns topicul asta baaaaaaaaaaaaaaaa, va bateti joc de munca celor mari.

Teolik, razvi, cartof, patrunjel, haideti frate sa-l readucem la viata ca daca nu.. nu mai pun piciorul aici.

Link to comment
Share on other sites

Ce rau a ajuns topicul asta baaaaaaaaaaaaaaaa, va bateti joc de munca celor mari.

Teolik, razvi, cartof, patrunjel, haideti frate sa-l readucem la viata ca daca nu.. nu mai pun piciorul aici.

Neata!

 

Patrunjel e mort, mai are spasme din cand in cand...

Da facem noi treaba :))))

Link to comment
Share on other sites

Ba da' lungi semnaturi aveti, sa mor.

Romaneeeeeeeee, va plac romanele?

tu vorbisi de semnaturi? EU tot ce am acolo semnifica ceva pentru mine nu sunt puse degeaba ;)

Link to comment
Share on other sites

Ce rau a ajuns topicul asta baaaaaaaaaaaaaaaa, va bateti joc de munca celor mari.

Teolik, razvi, cartof, patrunjel, haideti frate sa-l readucem la viata ca daca nu.. nu mai pun piciorul aici.

 

Ma bag si eu, dar ne-a fost interzis acest lucru :-< Luai si suspendare vreo 3 zile, ultima oara cand am incercat :))

Link to comment
Share on other sites

Eeeee:>. O modific acum, nici nu stiu de ce mi-am pus chestiile alea.

O modificasi ca-ti zisaram noi ca e mare, tie oricum iti placea asa :)))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.