Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Krysty? Dacă vrea îți face ce vrei tu, dar nu-i place să se dea mare că după are clienți

CIne ma Krysty? Stie o laie in ps, daca-l intreb ce e ala "Vibrance" zice ca-l injur :)) si sa stii ca ce i-a facut lu blade e foarte usor :))

Link to comment
Share on other sites

Nu, si nici nu cred ca o s-o fac prea curand.

Ma pasioneaza, dar prefer Dexter momentan. :))

In fine, daca ma apuc de prima carte, sigur nu le mai las.

* Am iesit, noapte buna!

Sunt carti? Cu Dexter ma refer. Cred ca o sa ma apuc sa citesc...de la sezonul 4 in colo...

http://imgur.com/8kMCZIf

 

 

Folositi asta cand luati / luam FW! Sigur o sa mearga, liderii au si ei inima, nu?

File Not Found.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEZVIRGINATOR

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

A scris el repede că a facut-o el să fie mare...

Meh, Cristi e prost, nu recunoaste drepturile de autor...

Cine citeste?

Eu citesc.

Uite cine stie...

Da, stie. Nici sa clipesti corect nu stii.

CIne ma Krysty? Stie o laie in ps, daca-l intreb ce e ala "Vibrance" zice ca-l injur :)) si sa stii ca ce i-a facut lu blade e foarte usor :))

Nu el i l-a facut. MrYonutz i l-a facut, el e doar prost si copiaza... Vreau si eu d-ala cu ponei :(

* Neata ba. Dimineata am auzit ca mi-a murit o cioara pe parbriz, pe la 11 si ceva.

Edited by rTs DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

 

Meh, Cristi e prost, nu recunoaste drepturile de autor...

 

Eu citesc.

Da, stie. Nici sa clipesti corect nu stii.

Nu el i l-a facut. MrYonutz i l-a facut, el e doar prost si copiaza... Vreau si eu d-ala cu ponei :(

* Neata ba. Dimineata am auzit ca mi-a murit o cioara pe parbriz, pe la 11 si ceva.

Eu l-am facut...

Link to comment
Share on other sites

Ce rank ai avut? Cine era lider? De ce ai ieșit? Te-ai mai întoarce ? No, fă și tu o cerere de laiv să afle tăt poporu'. A, încă ceva: cine mai făcea parte din "Gașca Cangrenă"?

Edited by nWo Mater
Link to comment
Share on other sites

Ce rank ai avut? Cine era lider? De ce ai ieșit? Te-ai mai întoarce ? No, fă și tu o cerere de laiv să afle tăt poporu'. A, încă ceva: cine mai făcea parte din "Gașca Cangrenă"?

Am avut rank 5, ALLEN m-a promovat la aceasta fuctie cam cu 2 saptamani inainte sa renunte la lider, dupa care uiDivo a primit fuctia de lider al factiunii.

Am iesit pentru ca imi doream foarte mult sa vad cum e in FBI.

Desigur ca m-as intoarce, insa nu acum. Poate dupa ce o sa demisionez din NR acolo o sa aplic.

Cerere de live o sa fac alta data.

Din Gasca Cangrena (cum a botezat-o Maxtreme) faceau parte vreo 5 membrii de rank 4+ (dintre care si eu) din Fire&Medic Department.

 

"Curiosii mor repede" - zice o vorba din popor.

Edited by MisterTomas
Link to comment
Share on other sites

Cartof tocmai a terminat un concurs de cultura generala. Caterinque maximă. Am aflat ca londra e tara, africa la fel, moldova are cea mai mare productie de cafea si nu in ultimul rând: steagul olimpic are 3 sau 4 cercuri. Enough internet for today!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acum am venit de afară.

Cartof tocmai a terminat un concurs de cultura generala. Caterinque maximă. Am aflat ca londra e tara, africa la fel, moldova are cea mai mare productie de cafea si nu in ultimul rând: steagul olimpic are 3 sau 4 cercuri. Enough internet for today!

:))

Ți-ar prinde bine încă unu`.

Link to comment
Share on other sites

Am avut rank 5, ALLEN m-a promovat la aceasta fuctie cam cu 2 saptamani inainte sa renunte la lider, dupa care uiDivo a primit fuctia de lider al factiunii.

Am iesit pentru ca imi doream foarte mult sa vad cum e in FBI.

Desigur ca m-as intoarce, insa nu acum. Poate dupa ce o sa demisionez din NR acolo o sa aplic.

Cerere de live o sa fac alta data.

Din Gasca Cangrena (cum a botezat-o Maxtreme) faceau parte vreo 5 membrii de rank 4+ (dintre care si eu) din Fire&Medic Department.

"Curiosii mor repede" - zice o vorba din popor.

 

Am fost si eu in medici, e frumos colectivul de acolo.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cuci si BogdaNN... Eu plec 2-3 zile de acasa, deci nu o sa intru pe SA:MP. Probabil voi fi activ pe forum, dar asta voi mai discuta cu tine Krysty, iti spun inainte...sa nu astepte oamenii la cereri, la live...Oricum, vorbim.... ramas bun.

 

 

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Baieti, cuci si BogdaNN... Eu plec 2-3 zile de acasa, deci nu o sa intru pe SA:MP. Probabil voi fi activ pe forum, dar asta voi mai discuta cu tine Krysty, iti spun inainte...sa nu astepte oamenii la cereri, la live...Oricum, vorbim.... ramas bun.

 

Pa, ma bucur ca ma consideri mai special de mai pus singur, si nu la cuci.

 

 

Daca aveam si eu iepuri, aveam boxe acum... https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1174693_411787088926736_1669250223_n.jpg

 

 

 

 

 

 

DEZVIRGINATOR

Link to comment
Share on other sites

Am avut rank 5, ALLEN m-a promovat la aceasta fuctie cam cu 2 saptamani inainte sa renunte la lider, dupa care uiDivo a primit fuctia de lider al factiunii.

Am iesit pentru ca imi doream foarte mult sa vad cum e in FBI.

Desigur ca m-as intoarce, insa nu acum. Poate dupa ce o sa demisionez din NR acolo o sa aplic.

Cerere de live o sa fac alta data.

Din Gasca Cangrena (cum a botezat-o Maxtreme) faceau parte vreo 5 membrii de rank 4+ (dintre care si eu) din Fire&Medic Department.

 

"Curiosii mor repede" - zice o vorba din popor.

Jmeq, eu nu's curios ca stiu despre ce e vorba. ^.^

In timp ce ei luau live-uri eu eram la voi la HQ, CALARE PE MOTOARE! F/M MAFFIOTTO!

* Neata.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.