Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eee...am treaba la 3, tre sa plec undeva, dar o sa ies din game mai devreme, daca ma mai gasesti bine, daca nu...ramane pe la 5-6.

 

 

 

Aberatii. Normal si logic este I.E.N.

 

Nasterea lui Iisus a fost asociata cu calendarul Gregorian si cu anumite ere...nu stiu prea multe, dar stiu ca organizatia asta e mare si au avut puterea sa schimbe si istoria.

 

Inainte de Hristos inseamna numerotarea inversa a istoriei... de la creare si pana la anul 0, anul 0 simbolizeaza venirea lui Iisus pe pamant fiind perioada de la care datarea anilor a inceput sa fie cea cunoscuta de noi astazi. Nu cred ca exista alte date mai exacte despre aceasta schimbare a datarii anilor si d-aia crestinii s-au impus si au zis de Hristos....infine, nu stiu sigur, asta e doar o banuiala personala...habar nu am.

Link to comment
Share on other sites

@, Cam da, in afara de discutii si reclamatii.

Link to comment
Share on other sites

@, A fost in Verdant el, si Raducu a luat ban. Acum am ramas fara lider, naspa :(

 

Naşpa nu e că am rămas fără lider.

Naşpa e că am rămas fără Krysty.

 

Aici se încheie o etapă, se încheie trist.

Link to comment
Share on other sites

Ba ce aveti frate...parca murii Krysty, mai aveti putin si ii faceti parastasul. Calmati-va, asta e, e un joc pana la urma urmei, si mie imi pare rau, chiar foarte rau pentru ca el si cu mdY m-au format, si il cunosc de 1 an aproape, si nu fac ca voi.... Ia vedeti cum va comportati pana va fii ales un nou lider, indiferent cine va fii acela. Pentru ca, oricine ar fii, fiti siguri ca nu o sa mai fiti prin factiune daca va comportati urat.

Link to comment
Share on other sites

E o prostie...s-a ales praful cu democratia asta...pacat ca numai e comunismul la putere ...pacat

Cred ca glumesti cand spui asta. Imi doresc sa glumesti.

 

@@Krysty xD, esti un retardat si-ti meriti soarta. E a mia oara cand te cobori la nivelul celor din jurul tau care vor sa-ti faca rau. Am vorbit de sute de ori pe mess si am facut-o in zadar. Degeaba vii sa-mi bagi scuze pentru ca nu vor merge. Ai facut treaba buna in factiune, dar aveam asteptari mult, mult mai mari si imi pare rau ca s-a terminat asa. Pe langa ca ai pierdut liderul (de care, stiu, nu-ti pasa), le dai si satisfactie celor care au vrut sa ti-l scoata. Si pentru ce? Pentru ca esti arogant. Aminteste-ti de fazele din Admin Table cu Alpha si vei vedea la ce ma refer.

Pacat.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca glumesti cand spui asta. Imi doresc sa glumesti.

 

@@Krysty xD, esti un retardat si-ti meriti soarta. E a mia oara cand te cobori la nivelul celor din jurul tau care vor sa-ti faca rau. Am vorbit de sute de ori pe mess si am facut-o in zadar. Degeaba vii sa-mi bagi scuze pentru ca nu vor merge. Ai facut treaba buna in factiune, dar aveam asteptari mult, mult mai mari si imi pare rau ca s-a terminat asa. Pe langa ca ai pierdut liderul (de care, stiu, nu-ti pasa), le dai si satisfactie celor care au vrut sa ti-l scoata. Si pentru ce? Pentru ca esti arogant. Aminteste-ti de fazele din Admin Table cu Alpha si vei vedea la ce ma refer.

Pacat.

Doar tu i-ai spus de sute de ori pe mess sa nu se mai coboare la nivelul lor? Si eu, la fiecare chestie pe care a facut-o..dar de...

Link to comment
Share on other sites

De ce nu mai este Krysty lider?

 

 

Edit: Gata, am vazut! Acum asteptam alt lider, din pacate. Nu mai disperati, este doar un joc, nu a murit nimeni. Asta e, odata si-o data tot se schimba, daca nu era acum era mai tarziu.

Edited by XmLmX25
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.