Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Bine, am doua colege noi, ambele arata :-& , dar na, n-ai mereu noroc :))

Vezi ca poate joaca samp si se uita in topicul de Discutii NR (aici...), urmand sa ti se taie capul intr-un mod cat mai ridicol de catre 2 pustoaice in timp ce esti pe WC-u si .... ai inteles tu.

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

@, Bine, am doua colege noi, ambele arata :-& , dar na, n-ai mereu noroc :))

Sa stii ca imi dau seama cum te simti, asa m'am simtit si eu in clasa a 9a, din punctul unelor colege, celelalte, mammamamamaa,...
Link to comment
Share on other sites

:)) mi-a plăcut dar.... Sending report :)) neee. Eu am ieșit ne vedem mâine după școală

 

€ $ £ ¥•••••••••

O noapte buna sa ai, eu nu ma culc pana nu mai vad o data Despicable Me 2 =))))))))))))))))) Penetral filmul :)))))

Link to comment
Share on other sites

@, Nu ba, fara spam astazi. :)

 

@@RobertCM, Am vazut niste scrinsoturi de la tine, de ce folosesti rezolutia asa mica? :-?

 

Am avut o perioada in care tineam pe rez mica, probleme cu placa, s-a ars nu stiu...mergea prost de tot...acum am rezolutia aia maxima 1280x1024 sau cum e....unde ai vazut?

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Mersi de sfat, am sa-mi iau un unicorn sa ma apere. ;)

Sunt off-topic. Ce unicorn? Daca's la promotie aia roz sa-mi iei si mie unul.

*Prima zi de liceu, a fost groaznic, plin de cocalari prosti si terminati si de pitipoance proaste si fitoase. La mine-n clasa am doar un cocalar, dar ala fiind un taran d-ala fiert, si vreo doi.. pokemoni, cred, oricum ratati. In rest, 1/2 din fete sunt pitzipoance, iar restul sunt destul de ok. Macar atat sa fie. Acum sunt rupt de somn, de foame si de.. somn.

Hai ca vorbim maine, s0z.

Link to comment
Share on other sites

Mai bine ascult justin bieber decat melodia aia!!

Imi pare rau pentru tine...

 

Uite, ia si incalzeste-ti urechile:

 

Sunt off-topic. Ce unicorn? Daca's la promotie aia roz sa-mi iei si mie unul.

*Prima zi de liceu, a fost groaznic, plin de cocalari prosti si terminati si de pitipoance proaste si fitoase. La mine-n clasa am doar un cocalar, dar ala fiind un taran d-ala fiert, si vreo doi.. pokemoni, cred, oricum ratati. In rest, 1/2 din fete sunt pitzipoance, iar restul sunt destul de ok. Macar atat sa fie. Acum sunt rupt de somn, de foame si de.. somn.

Hai ca vorbim maine, s0z.

Hater...

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! Bun venit M4ms, sper să-ți placă la noi . O să be mai vedem și pe cs , mai inteu din când în când și acolo, de cand cu noul owner e mult mai populat.

 

@DanielBoyd, bă, mi-a cumpărat tata un unicorn șmecher, din Altex, să-ți iei si tu să merem la un ride.

 

Daca am greseli de scriere, mă scuzați, scriu de pe telefon. Ne vedem mai târziu in joc. Pá

Link to comment
Share on other sites

Salutare, News Reporter!

 

Sunt off-topic. Ce unicorn? Daca's la promotie aia roz sa-mi iei si mie unul.

*Prima zi de liceu, a fost groaznic, plin de cocalari prosti si terminati si de pitipoance proaste si fitoase. La mine-n clasa am doar un cocalar, dar ala fiind un taran d-ala fiert, si vreo doi.. pokemoni, cred, oricum ratati. In rest, 1/2 din fete sunt pitzipoance, iar restul sunt destul de ok. Macar atat sa fie. Acum sunt rupt de somn, de foame si de.. somn.

Hai ca vorbim maine, s0z.

In toate clasele sunt pitipoance sau cocalari. Si eu am la mine in clasa 2-3 pitipoance si fitoase.

 

Salut, eu sunt noul coleg, sper sa ne intelegem bine, sa facem treaba buna impreuna si sa nu existe certuri intre noi. Ne auzim maine pe la 13-14, noapte buna!

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.