Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

DE MAINE DACA MAI DATI PACHETELE AIUREA PRIMITI FACTIONWARN, INVATATI ODATA REGULAMENTU ALA SI PUNETI-L IN APLICARE. LA UN PCAHET DAT AIUREA 1 FW, MA REFER LA TIMPUL DINTRE ANUNTURI.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

DE MAINE DACA MAI DATI PACHETELE AIUREA PRIMITI FACTIONWARN, INVATATI ODATA REGULAMENTU ALA SI PUNETI-L IN APLICARE. LA UN PCAHET DAT AIUREA 1 FW, MA REFER LA TIMPUL DINTRE ANUNTURI.

Ho usor ca poate-ti plesneste ceva...

Ba azi avem ceva activitate?

Link to comment
Share on other sites

@, m3n, poti sa-mi dai mie un pachet daca zici ca trebuie sa dai 6 pachete la cineva si toti au cate 2 pachete .. eu mai dau un news si il termin pe all ui F4L oTo si mai am umpic si-l termin si pe al lui Denii, cam 10 news-uri. Da-mi mie un pachet.

 

 

 

 

# ce mai faceti ? sex rank 4, nab :))

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua si la revedere colegi. Dupa cum spune si avatarul meu, am ales sa ma retrag de pe aceasta comunitate. Sper ca nu am suparat pe nimeni aici, si daca am suparat pe cineva, imi pare rau. Sunteti de treaba, poate intr-o zi ne vom auzi iar. Pwpix :*

Bafta in real-life frate.. =))))))))))).

Pacat c-ai luat ban din prostie, in fine, nu-i bai. Nu e ca si cum nu te-as vedea zilnic :)).

Hai ca ne auzim, s0z.

'Sup?

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Te rog daca ai vreo nelamurire cu pachetele pe care le distribui eu sa-mi dai PM si iti dau pozele sa verifici ca in fiecare dintre acestea exista o diferenta de doua minute intre news-uri iar pachetele nu sunt date niciodata consecutiv, ce inseamna asta, ca dau o data pachetul lui Infernal, o data pachetul lui Shadow si tot asa. Chiar imi notez pe un caiet chestiile astea ca sa am grija cum le dau si ca sa nu depasesc numarul de 4 anunturi pe ora din fiecare pachet. Imi place ca asa gasesti de cuvinta sa-mi multumesti ca distribui atatea pachete ;) Si poate raspunzi si tu la blacklistul ala, ca vad ca deja postez degeaba, ai peste 10 oameni doar de la mine care inca nu sunt pe blacklist.

Edited by SirJohn
Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul drunKer.

ANUNT: Vrei sa faci bani rapid si usor? Intra la sectiunea Discutii Generale / Events la Gaseste Locatia / Find the Location.

*Anuntul a fost modificat deoarece era prea lung.

@, de cele 3 pachete ale tale cu numarul 4 se va ocupa reporterul Sir.John.Broadi.

ANUNT: SH@DOW ofera [/rentroom] cu 1$ langa Headquarterul Paramedics si [/givekey] la Bullet / NRG / Sultan [/sms 123-9600].

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Kitty00.

ANUNT: FaTzA va invita la shopping la 24/7 de langa Cable News Network Las Venturas, acesta este dechis non-stop, [/sms 255-5544].

*Anuntul a fost modificat deoarece era plin de greseli.

@@Artturo, de cele 3 pachete cu numarul 4 se va ocupa reporterul Kente.

ANUNT: Arturo vinde si reinnoieste licentele jucatorilor peste level 3, [sms 893-4687].

*Ai timp 20 de zile sa dai aceste pachete.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Justin23.

ANUNT: Doresti sa iti schimbi skinul sau sa iti cumperi ochelari de soare sau sapca? Vino la Binco de langa Headquaterul Paramedics.

@, de pachetul tau cu numarul 4 se va ocupa reporterul SheaN.

ANUNT: Bike Rent Las Venturas te asteapta sa iti inchiriezi motocicleta preferata la cele mai mici preturi!

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul SnaKs2000.

ANUNT: ZIP-ul din zona Banca Los Santos te asteapta sa iti cumperi accesorile dorite la cele mai bune preturi!

@@F4L Carter 013, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Pitiku.

ANUNT: Familia 4 Life Houses din Verona Beach sunt la dispozitia dumneavoastra pentru un acoperis deasupra capului.

@@F4L Carter 013, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Papoi.

ANUNT: Green Street Business Rent Bike Las Venturas va sta la dispozitie pentru a achizitiona motocicleta dorita, [/sms 242-7788].

@@F4L Carter 013, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul M4Ms.

ANUNT: Zip-ul de langa banca Los Santos va ofera palarii si ochelari moda 2013 B-zone a inceput, [/sms 242-7788].

tAy68BW.png

@, pachetul tau a fost respins deoarece aplicatiile sunt inchise.

@, pachetul tau a fost repsins deoarece News Reporter nu promoveaza asa ceva.

Pachete care nu au fost terminate la timp si trebuiesc urgentate:

  • Reporterul Yuki.Vicious se ocupa de pachetul 4 al lui Freeed / 25.10.2013, ora 00:00- 30.10.2013

*Pana diseara la 00:00 sa fie dat.

 

Pachete ce relueaza normal:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Justin23 se ocupa de pachetul 4 al lui Maxt3me2008 / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul Kente se ocupa de cele 3 pachete 4 ale lui Arturo / 31.10.2013, ora 00:00- 20.11.2013
  • Reporterul Kitty00 se ocupa de pachetul 4 al lui FaTzA / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul drunKer se ocupa de pachetul 4 al lui RelaxX / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul Justin23 se ocupa de pachetul 4 al lui Thomas / 29.10.2013, ora 00:00- 03.11.2013
  • Reporterul aSqeuL se ocupa de pachetul 4 al lui Denii / 29.10.2013, ora 00:00- 03.11.2013
  • Reporterul Kente se ocupa de pachetul 4 al lui GeorgeT / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Reporterul drunKer se ocupa de pachetul 4 al lui Tepan / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Reporterul Retrax se ocupa de pachetul 4 al lui Cemil / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Reporterul Onlimit se ocupa de pachetul 4 al lui Doky / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Reporterul aSqueL se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]oTo / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul Sir.John.Broadi se ocupa de cele 3 pachete 4 ale lui SH@DOW / 31.10.2013, ora 00:00- 20.11.2013
  • Reporterul Source.Vicious. se ocupa de pachetul 4 al lui GuessWhoo / 29.10.2013, ora 00:00- 03.11.2013
  • Reporterul Miska se ocupa de pachetul 4 al lui [bTD]Alex / 29.10.2013, ora 00:00- 03.11.2013
  • Reporterul Sir.John.Broadi se ocupa de pachetul 4 al lui GuessWhoo / 29.10.2013, ora 00:00- 03.11.2013
  • Reporterul Sir.John.Broadi se ocupa de pachetul 2 al lui [s4L]Mitch / 29.10.2013, ora 00:00- 2.11.2013
  • Reporterul po1s0n se ocupa de pachetul 4 al lui Sickk / 27.10.2013, ora 00:00- 01.11.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • Reporterul SheaN se ocupa de pachetul 4 al lui Alcolus/ 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul SnaKs2000 se ocupa de pachetul 4 al lui Alcolus / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul Papoi se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]Carter / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul Pitiku se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]Carter / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013
  • Reporterul M4Ms se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]Carter / 31.10.2013, ora 00:00- 06.11.2013

*Nu le-ati dat la timp, veti fi sanctionati, dar tot le dati. Luati legatura cu clientul.
*Data colorata cu rosu reprezinta data limita, data in care trebuie sa finzalizati pachetul.

Nota:
Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.
De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

 

Dupa cum vedeti majoritatea aveti 2 pachete, iar cei de rank 3 au primit si ei pachete, incercati sa terminati pachetele cat mai repede deoarece sunt foarte multe si nu o sa facem fata rundei viitoare.

@, nu cu mine.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Te rog daca ai vreo nelamurire cu pachetele pe care le distribui eu sa-mi dai PM si iti dau pozele sa verifici ca in fiecare dintre acestea exista o diferenta de doua minute intre news-uri iar pachetele nu sunt date niciodata consecutiv, ce inseamna asta, ca dau o data pachetul lui Infernal, o data pachetul lui Shadow si tot asa. Chiar imi notez pe un caiet chestiile astea ca sa am grija cum le dau si ca sa nu depasesc numarul de 4 anunturi pe ora din fiecare pachet. Imi place ca asa gasesti de cuvinta sa-mi multumesti ca distribui atatea pachete ;) Si poate raspunzi si tu la blacklistul ala, ca vad ca deja postez degeaba, ai peste 10 oameni doar de la mine care inca nu sunt pe blacklist.

 

 

 

Mai trage un ochi pe dovezile pe care le-ai pus la acel pachet terminat....si revino cu un edit. Se vede din primele 2 poze chiar, daca nu ma insel, dai acelasi pachet la diferenta de 2 min. De mai multe ori faci asta. Se da la 10 min diferenta, credeam ca ati priceput. ;)

 

Nu ma intereseaza cate pachete dai atata timp cat tu le dai prost, CALITATE nu CANTITATE.

 

O sa raspund la BL cand o sa incetezi sa imi mai spui. Ok? ok

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Mai trage un ochi pe dovezile pe care le-ai pus la acel pachet terminat....si revino cu un edit. Se vede din primele 2 poze chiar, daca nu ma insel, dai acelasi pachet la diferenta de 2 min. De mai multe ori faci asta. Se da la 10 min diferenta, credeam ca ati priceput.

Dupa ce termin pachetul lui Infernus sau cum il cheama, te invit sa tragi tu un ochi. Daca un news a disparut de acolo asta nu inseamna ca nu am stat sa fie doua minut ediferenta. O sa vezi ca in fiecare poza apare cel putin si newsul de dinainte, care este si dovada ca nu am dat acelasi anunt unul dupa altul..

Mai vorbesti si degeaba.. Exact, din primele doua poze SE vede anuntul lui InfernalGuess intre cele doua.. te rog sa iti vezi de ale tale..Sublidere..

 

 

Nu ma intereseaza cate pachete dai atata timp cat tu le dai prost, CALITATE nu CANTITATE. O sa raspund la BL cand o sa incetezi sa imi mai spui. Ok? ok

E bine, macar pe forum sa fii si tu activ daca nu in game, dar macar incearca sa faci o treaba serioasa, nu sa te iei si sa te caci in munca altora degeaba, ca te plictisesti tu.

Edited by SirJohn
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce termin pachetul lui Infernus sau cum il cheama, te invit sa tragi tu un ochi. Daca un news a disparut de acolo asta nu inseamna ca nu am stat sa fie doua minut ediferenta. O sa vezi ca in fiecare poza apare cel putin si newsul de dinainte, care este si dovada ca nu am dat acelasi anunt unul dupa altul..

Mai vorbesti si degeaba.. Exact, din primele doua poze SE vede anuntul lui InfernalGuess intre cele doua.. te rog sa iti vezi de ale tale..Sublidere..

 

 

E bine, macar pe forum sa fii si tu activ daca nu in game, dar macar incearca sa faci o treaba serioasa, nu sa te iei si sa te caci in munca altora degeaba, ca te plictisesti tu.

 

 

Vai...tu vad ca habar nu ai despre ce vorbesti...ai rank 2 si ai degeaba.

 

 

Perioada ta petrecuta aici se va incheia subit...daca stii cum zic.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu "cum zici", pacat ca nici pe doua poze nu poti sa te uiti, daca te uitai pe pozele spuse de tine, ai fi vazut newsul lui Infernal intre ele, te pup, oricum mi-am depus demisia, nu vreau sa am oameni peste mine care au un iq atat de mic.

Lasa, eu sa am rank 2 si sa-l am degeaba, ce e mai naspa e ca tu ai sublider si-l ai degeaba, nu esti in stare sa te uiti pe niste amarate de poze, ti-am spus.. te bati singur...nici nu mai are rost sa postez la adresa ta, exact dovezile de care tu ziceai ca ma dau de gol ca nu dau pachetele cum trebuie, alea doua iti demonstreaza ca sunt date cum trebuie.. Hai salut.

Edited by SirJohn
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu "cum zici", pacat ca nici pe doua poze nu poti sa te uiti, daca te uitai pe pozele spuse de tine, ai fi vazut newsul lui Infernal intre ele, te pup, oricum mi-am depus demisia, nu vreau sa am oameni peste mine care au un iq atat de mic.

Lasa, eu sa am rank 2 si sa-l am degeaba, ce e mai naspa e ca tu ai sublider si-l ai degeaba, nu esti in stare sa te uiti pe niste amarate de poze, ti-am spus.. te bati singur...nici nu mai are rost sa postez la adresa ta, exact dovezile de care tu ziceai ca ma dau de gol ca nu dau pachetele cum trebuie, alea doua iti demonstreaza ca sunt date cum trebuie.. Hai salut.

 

 

Fa-mi post.

Link to comment
Share on other sites

@, sper ca o sa gasesti un loc unde chiar o sa iti fie apreciata munca. Iti multumesc foarte mult pentru tot ce ai facut pentru mine, mai ales cu pachetele, nu am vazut pe cineva care sa se ocupe mai bine de cand sunt eu aici, ai fost si vei fii un prieten foarte bun, totusi, sper sa ramai.

 

@@RobertCM, cred ca ai gresit persoana.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

Ba vreau sa dezverginez eu pagina asta ui ca pot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Stiati ca: Pasarea Colibri sau „Pasărea muscă” face parte din familia Trochilidae. o famile numeroasă cu peste 400 de specii?

Sursa: http://ro.wikipedia.org/wiki/Colibri

 

 

Ba cred ca merge chestia asta a lu nabu de CM.


Mda, nu am dezvirginat nimic.. ma duc la somn nu mai sunt in stare nici de dezvirginat.

Edited by BTD Papoi
Link to comment
Share on other sites

 

Sunt sigur ca nu am gresit persoana. Adevarata fata acum iese la iveala, increderea prea mare primita vad ca i-a ajuns la cap....

 

Dai omului putere sa ii vezi caracterul. Nu se ajungea aici daca nu avea un astfel de comportament.

 

Maine o sa fac un tutorial in paint sa vedeti cum se dau pachetele chiar daca ai 20 de pachete de dat...

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, eu m-am referit la cuvintele pe care le-ai spus despre el, este cel mai activ reporter, nu are rank 2 degeaba, ar face mult mai multe decat multi rank 3, nu ma refeream la pachete, ma referam la activitatea lui in general.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.