Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am postat şi eu ceva poze de la war la "Imagini".

 

A fost frumos, dar prea aglomerat.

 

 

Facem diseară un "Protect the V.I.P."? (eu sponsorizez)

Xin, de curiozitate, ce buget ai? Observ ca sponsorizezi cam tot :))

Link to comment
Share on other sites

@,

Nah, imi pare rau, dar... umilinta totala. :)) OWNED!!! :))

 

NG is the best ever!

 

 

7OIttMU.jpg

 

 

 

200.gif


Mda...oameni buni, eu m-am simtit excelent la warul de azi. Ne-am distrat, am facut haz de necaz, mi-a placut ca majoritatea era pe val si nu se suparau ca vai doamne suntem paleta, radeam de noi, am stiut ce inseamna "4FUN" si am avut cel mai mult de castigat, practic ne-am atins scopul.

 

Felicitari!

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

 

7OIttMU.jpg

 

 

 

200.gif


Mda...oameni buni, eu m-am simtit excelent la warul de azi. Ne-am distrat, am facut haz de necaz, mi-a placut ca majoritatea era pe val si nu se suparau ca vai doamne suntem paleta, radeam de noi, am stiut ce inseamna "4FUN" si am avut cel mai mult de castigat, practic ne-am atins scopul.

 

Felicitari!

 

Asa e, eu unul m-am distrat si chiar mi-a placut ;):X

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca am zis ca e ultimul post, vreau sa vedeti cat de fericit ma simt spunandu-mi aceste cuvinte Eshlen liderul Verdant Family :X Singurul lucru pe care il am in cap este acesta, nu pot inima imi zambeste singurul lider cred care este destul de mandru de mine :X

http://forum.b-zone.ro/topic/96925-verdant-family-discutii-intre-membrii-discussions/page-185#entry2836273

Va multumesc pentru toate urarile :X

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au luat rank up :* le urez mult succes ;)

 

Am iesit si eu, ne auzim maine !

Noapte buna ! :*

Mulțumim. Am iesit si eu, vorbim mâine, noapte buna!
Link to comment
Share on other sites

 

 

Felicitari Lupito, Freeq, Dskk si AnTyCus. Speram sa faceti fata.
Merci :*. Suntem mari cum sa nu facem fata? :)) In plus urmeaza sa treci si tu la nivelul urmator :>.

 

 

 

Felicitari celor care au luat rank up le urez mult succes
Tnx. :* Sper ca o sa pot sa iti zic si eu tie in urmatoarele saptamani. :)

 

Robul a mers perfect, (chiar daca am dat doar cu jucatori de level 7) HaoS "m-a lasat" sa il iau a doua oara in 3 zile.

Noapte buna reporteri, ne vedem maine dupa scoala!

Link to comment
Share on other sites

@, ai scăpat de el, dar te văd eu la interviuri şi emisiuni.. :))

 

Neaţa', reporteri!

Aseara pe la 1 eu faceam emisiuni.....era cat pe ce sa realizez una si la 4 dimineata insa eu am atins norma de 2 emisiuni pe sapt

Link to comment
Share on other sites

Incep prin a va pune "Salut!", imi pare foarte rau ca am ajuns sa fac acest post... un posibil post final. Se pare ca am descoperit ca am niste probleme medicale care necesita tratament indelungat, fizioterapie si altele, de aici rezultand o posibila retragere a caracterului "Mahone". Posibil ca acest post sa fie unul final... nu stiu ce sa va zic imi pare atat de rau ca trebuie sa plec, sper ca totusi Robert sa intelegea si sa imi accepte o cerere de inactivitate foarte lunga. Nu imi iau inca la revedere.. am sa fac acest lucru in demisie, sper sa nu fie necesara. Totusi sper sa "ma tina" in factiune, dar nu e nimeni obligat sa ocupe un slot al factiunii cu un membru inactiv.

Am sa raspund la interviuri astazi.. posibil sa fie pentru ultima data.

Edited by Mahone VIP
Link to comment
Share on other sites

Incep prin a va pune "Salut!", imi pare foarte rau ca am ajuns sa fac acest post... un posibil post final. Se pare ca am descoperit ca am niste probleme medicale care necesita tratament indelungat, fizioterapie si altele, de aici rezultand o posibila retragere a caracterului "Mahone". Posibil ca acest post sa fie unul final... nu stiu ce sa va zic imi pare atat de rau ca trebuie sa plec, sper ca totusi Robert sa intelegea si sa imi accepte o cerere de inactivitate foarte lunga. Nu imi iau inca la revedere.. am sa fac acest lucru in demisie, sper sa nu fie necesara. Totusi sper sa "ma tina" in factiune, dar nu e nimeni obligat sa ocupe un slot al factiunii cu un membru inactiv.

Am sa raspund la interviuri astazi.. posibil sa fie pentru ultima data.

 

Imi pare foarte rau ca ai ajuns in stare sa primesti tratament, dar in acelasi timp iti doresc insanatosire grabnica si speram ca Robert sa-ti intre in situatie si sa-ti accepte cererea de inactivitate. Multa bafta my friend...

Edited by IB Denkat
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.