Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

**Rank 3+

 

Rog maximă seriozitate când susţineţi un interviu, de aceea aveţi rankul pe care îl aveţi. Nu mai vreau miştouri, mai ales de la voi. Aveţi posibilitatea de a opri interviurile dacă intervievaţii fac miştouri sau îşi bat joc de cineva. Dacă nu văd o schimbare în maxim o săptămână voi trece la sancţiuni.

 

Link to comment
Share on other sites

Primul post, nu am avut timp sa ma ocup si de asta.

 

Ce mai faceti?

Uite bine, salut nu prea posteaza multi aici, deoarece nu avem voie sa postam doar "Salut, ce faceti?" etc. Si trebuie sa postam chestii legate de joc, de factiune si chestii care chiar sunt interesante. Asa a spus sRn.

Link to comment
Share on other sites

**Rank 3+

 

Rog maximă seriozitate când susţineţi un interviu, de aceea aveţi rankul pe care îl aveţi. Nu mai vreau miştouri, mai ales de la voi. Aveţi posibilitatea de a opri interviurile dacă intervievaţii fac miştouri sau îşi bat joc de cineva. Dacă nu văd o schimbare în maxim o săptămână voi trece la sancţiuni.

 

Bine, bine dar interviurile devin seci, trebuie si putin divertisment...

Link to comment
Share on other sites

@@Po1s0n, nu devin deloc seci dacă ştii ce întrebări să pui. Nu ştiu cum le vedeţi voi toate la fel şi seci, dar eu unul niciodată n-am tratat interviurile ca fiind la fel. Mereu se găseşte ceva mai „picant” astfel încât interviul să devină mai interesant. Nu cred că miştocăreala şi batjocura într-un interviu îl face mai interesant şi mai bine văzut.

Link to comment
Share on other sites

Salut salut, topic deschis, aveti grija cu spamul.

 

Inca mai traiesti?!

 

Glumeste in legatura cu spamul, d-asta e topic de discutii. Bagati posturi cu "sal, neata, cf"

 

Stie cineva unde e omtoxic?

Link to comment
Share on other sites

Se poate ocupa cineva de interviurile mele astazi va rog?

Nu am timp sa intru am putina treaba ...

 

Ma ocup eu, stai fara griji ;) ;) ;)

 

Iar nu am primit pachet <3

Link to comment
Share on other sites

Bai baieti, eu sper ca intr-o ora sa fiu gata cu SA:MP-ul. Mi-am luat o cartela de Vodafone cu net...modalitate interimara :)). Ce mai faceti, ce mai e nou?

 

Doamne ajutaa. Inregistrezi in seara asta? :))

Eu intru la filmari cu cei din [uS], nu o sa pot vorbi pe skype. Poti inregistra singur?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.