Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

să te văd rank 3 aici bă, să te văd la laiv.

Ştie OldNab ce ştie despre live-uri.

Când ajungi rank 5 NR şi renunţi la primărie, te fac şef de echipă la rank 3 şi 4 pentru live-uri.

Ţine-te departe de sancţiuni şi fii un adevărat coleg, atât îţi cer, nu cred că e prea mult!

Link to comment
Share on other sites

, faci ba pariu ca stau, chiar pana la rank 4, numa sa-ti fac tie in ciuda ca iau rank 4 inaintea ta ? Si cea mai easy factiune era Taxi, acuma Paramedics e cea mai easy cu raporturile astea automatizate. "Pe vremea mea", era mai greu. In Mayor nu-i usor ?

Link to comment
Share on other sites

@, nu prea o să renunţ curând la Primărie :)) oricum, să ajung eu la rank 5 şi am să văd după. Da, nu ceri mult, ceri lucruri normale. Am să am grijă să nu mai intru în conflict cu nimeni, oricum, nu cred că va fi cazul.

@, în Mayor e uşor dacă priveşti din afară, dar când tre' să diversifici activităţile şi să scoţi milioanele din buzunar (pe care tu nu le ai, haha) atunci devine ceva mai complicat. Oricum, altceva e să dai /heal, altceva e să dai /news & /live ;) la rank 3 ai două opţiuni: ori ţi se pare frumos ori foarte greu, nu există cale de mijloc. Ori eşti talentat ori nu :))

 

Gata, m-am dus în oraş. Vorbim diseară.

Link to comment
Share on other sites

Servus băieți. Ce faceți? Frumos de 1 Iunie, frecare intensă de mentă <3

@, Anyways, sper că nu mai sunt "legende" pe aici aşa că nu o să mai fie probleme.

Încă sunt aici, deşi ştiu că nu te referi la mine. :))
Link to comment
Share on other sites

Ce fac băieţii? Welcome celor noi, acum am ajuns şi eu de la plajă şi sunt ars :-S.

 

Ies umpic cu iubita prin oraş că mna astăzi toată ziua i-o dedic ei iar diseară îmi va face şi ea un cadou de 1 Iunie dacă înţelegeţi ;;):)).

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

Ce fac băieţii? Welcome celor noi, acum am ajuns şi eu de la plajă şi sunt ars :-S.

 

Ies umpic cu iubita prin oraş că mna astăzi toată ziua i-o dedic ei iar diseară îmi va face şi ea un cadou de 1 Iunie dacă înţelegeţi ;;):)).

 

Distractie placuta. Vezi sa nu iti ofere ca si cadou un copil. :))) Play safe. ;3

Edited by Tuckson CN
Link to comment
Share on other sites

@, teapa, nu poti fura de la cei din aceeasi factiune =))

 

Mi-ai luat o piatra de pe inima.. Incepeam sa imi fac griji..

Ho spamerilor, 2 pagini ati umplut. Mai puteti?

 

Eu mai pot ca abia am venit. :3

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi. Acestea sunt ultimele cuvinte pe care le voi mai scrie. Cred ca viata reala e mult mai importanta decat SA:MP. Mi-am irosit un an jumate din viata pentru a construi un om care nu este deloc ca si mine. Nu sunt perfect! Multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine, Xin, esti un lider bun! Va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru! Poate voi reveni, dar cu siguranta, nu sa joc in dependenta!

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi. Acestea sunt ultimele cuvinte pe care le voi mai scrie. Cred ca viata reala e mult mai importanta decat SA:MP. Mi-am irosit un an jumate din viata pentru a construi un om care nu este deloc ca si mine. Nu sunt perfect! Multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine, Xin, esti un lider bun! Va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru! Poate voi reveni, dar cu siguranta, nu sa joc in dependenta!

 

Bafta mai departe. Nu imi pare rau ca pleci. O faci pentru un lucru bun. Succes in viata reala. :)

Link to comment
Share on other sites

Servus băieți. Ce faceți? Frumos de 1 Iunie, frecare intensă de mentă <3

Încă sunt aici, deşi ştiu că nu te referi la mine. :))

Tu eşti un scump, n-ai figuri şi eşti capabil. :*

 

, daca ajung rank 4, imi dai o pizza de la Nico ? :> :> :>

Distractie placuta in oras, mai vorbim.

Dau, cum nu dau. Am zis eu ceva? :))
Link to comment
Share on other sites

Multumesc! Iti sugerez sa faci acelasi lucru!


Multumesc! Sper sa am luat o decizie buna

 

Ne vom mai vedea!

Edited by Alcatar
Link to comment
Share on other sites

Multumesc! Iti sugerez sa faci acelasi lucru!

Multumesc! Sper sa am luat o decizie buna

 

Ne vom mai vedea!

 

Eh.. Vad eu ce fac.. Abia astept sa ne revedem. :) Succes!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.