Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Îți face un copil cadou de Ziua Copilului? Ai grijă, Durex nu încurajează fecundația spontană.

Ce fac băieţii? Welcome celor noi, acum am ajuns şi eu de la plajă şi sunt ars :-S.

Ies umpic cu iubita prin oraş că mna astăzi toată ziua i-o dedic ei iar diseară îmi va face şi ea un cadou de 1 Iunie dacă înţelegeţi ;;):)).

Edited by EuroStar nWo
Link to comment
Share on other sites

Multa bafta mai departe, @Alcatar!

Bun venit, !

Cum ai reusit sa scapi de mayor? =))

 

Ba, am dormit de am rupt patu', smr... M-am trezit pe jos, fracturat de mana stanga, cu picioru' drept peste umarul stang si cu o cola varsata pe mine.

Cum am adormit? Ramane un secret nedescifrat...

 

P.S: Au disparut preturile cu 99 de bani in toata Romania, succes la aruncat maruntu'!

Edited by Coko IN PERSOANA nWo
Link to comment
Share on other sites

Multa bafta mai departe, @Alcatar!

Bun venit, !

Cum ai reusit sa scapi de mayor? =))

 

Ba, am dormit de am rupt patu', smr... M-am trezit pe jos, fracturat de mana stanga, cu picioru' drept peste umarul stang si cu o cola varsata pe mine.

Cum am adormit? Ramane un secret nedescifrat...

 

P.S: Au disparut preturile cu 99 de bani in toata Romania, succes la aruncat maruntu'!

 

Esti contorsionist fara voie cokoshale. :))

Link to comment
Share on other sites

Va plaje semnatura me, va plaje. Urmatoarea o sa fie in loc de creative, Xin :)

 

Mie imi place semnatura ta. Tie iti place semnatura mea? Asta-i atitudinea. :)) Rank 5 tura asta.

Link to comment
Share on other sites

 

Mie imi place semnatura ta. Tie iti place semnatura mea? Asta-i atitudinea. :)) Rank 5 tura asta.

2014, un an bun. Daca nu am apucat rank 5 cu Crea, apuc cu Xin, deci mai pun 2 poze la semnatura :) Sincer mi-d dor de Minghi si de xZeref

@, bă, ce dor mi-e de Crea :(

 

Am ieşit, noapte bună.

 

 

behind-every-successful-person-lies-a-pa

(şi mai mulţi prieteni :D)

https://www.youtube.com/watch?v=TytxpWMhcjU

Heitărs gona heit

Sal Zeref, vad ca te uiti pe aci

Link to comment
Share on other sites

, am crezut ca m-am facut inteles, dar observ ca nu te poti abtine.

Nu uita ca te-am acceptat in factiune, ti-am dat ocazia de a intra in Ultras South si te-am iertat pentru abaterile de ieri.

Apreciaza aceste lucruri si respecta decizia pe care o iau.

Considera acest mesaj ca un ultim avertisment verbal. Daca nici dupa acest mesaj nu m-am facut suficient de inteles, inseamna ca ori nu te poti tu abtine, ori iti bati joc, iar sanctiunea nu va fi doar un Faction Warn.

 

Ce faceti, reporteri?

Ieri am ajuns dupa ora 22 acasa si nu am mai avut chef sa intru. Ajung acasa dupa ora 14 si ma ocup de restul testelor, pachetelor si interviurilor, dar si multe altele.

 

Un alt avertisment pentru restul care se simt: e prea mult bine in News Reporters? Nu ma faceti sa va umplu de sanctiuni.. m-am saturat de certuri din motive stupide.

Eu tot incerc sa va castig respectul prin prietenie, dar daca va mai bateti joc in continuare, il voi castiga prin sanctiuni.

Considerati si voi acest mesaj ca un ultim avertisment.

 

Topic closed cateva ore.

Link to comment
Share on other sites

@@Deft, eu mă descurc şi mai bine, tot a 11-a, dar nu mai fac chimie, fizică, biologie.

Mă bucur că am scăpat de ele, nu-mi ajutau..

Fiecare cu ale lui :)). Mai am franceză la care nu îmi iese media și după plec că ne dă drumul de la ultima oră B-).

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Deft, felicitări şi spor la chimie! Te aştept azi online să-ţi dau nişte bani.

Am crezut ca si pe mine ma astepti, dar vad ca nu am primit nimic :))

Edited by Extazy16
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.