Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, probabil ai dreptate, dar contează să fie bun.

@@Alcatar, eu cred că voi v-aţi obişnuit să fiţi 20 în facţiune, din care 5 cu cerere de inactivitate şi 5 mereu offline, iar eu să am timp să mă ocup şi să discut cu fiecare în parte, câte o oră pe zi. Înţelegeţi că sunt lider, nu am rank 5 sau 6, iar ca rank 4 am 2 colegi. Chiar credeţi că fac faţă cerinţelor? Asta excluzând viaţa reală, firmele de exerciţiu, şcoala şi locul de muncă.

Eu încerc să fac facţiunea să funcţioneze la parametrii reali şi să facă faţă, dar dacă nu înţelegeţi, limitez pachetele şi interviurile, dau rank-up cu 2-3 săptămâni mai târziu şi atunci voi avea timp suficient pentru toţi.

 

Nu se poate să mă aveţi şi ca un bun prieten, dar şi ca lider. Eu încerc să vă fiu doar prieten, dar în anumite circumstanţe.

Încercaţi să faceţi o comparaţie între comportamentul meu şi cel al foştilor lideri, sau al liderilor actuali din facţiunile paşnice, iar apoi să-mi spuneţi dacă nu sunt cel mai tolerant lider. Încercaţi să terminaţi cu prostiile, în special certurile din motive stupide, şi concentraţi-vă pe treabă, că nu-i uşor să fii reporter!

Evidenţa mea este automatizată. Apăs un buton (FW) şi timpul pentru rank-up creşte automat. => nu e un efort prea mare să vă sancţionez.

Nu mă faceţi să schimb foaia, că odată schimbată, aşa rămâne.

. Noi am fost colegi, nu prea ne-am vorbit, pentru ca tu mereu erai vazut cu niste ochi mai buni, deoarece ai mai avut functia de sub lider aici. Mereu te-am considerat un coleg, egali amandoi, egali cu ceilalti, si mereu te vedeam ca erai cel mai serios. Eu ma asteptam sa iei lider, si sincer eram asteptat sa fiu respins, dar nu a fost asa, mi-am oferit o sansa. Cand am dat testul, am vazut la tine o altfel de persoana, una mai vioaie, mai bucuroasa, mai intelegatoare. Asta am apreciat, si nu pot sa te iau ca pe un lider, ci ca pe un coleg in continuare. Nu doresc sa te jignesc, sau nu vreau sa crezi ca te-am jignit, deaorece am zis asta cu "suflet bun".
Link to comment
Share on other sites

@, sunt de acord cu asta, dar până în punctul în care întreceţi limita şi vă aşteptaţi să nu primiţi sancţiuni.

 

Lucrurile sunt foarte simple cu mine: atunci când ne distrăm, ne distrăm, iar atunci când muncim, muncim!

Link to comment
Share on other sites

@, există şi altfel de maşini în Piata-Neamţ? Cine ar fi crezut? :))

Mai sunt 2 Chevrolet Camaro, un Chevrolet Corvette, 2 Pontiacuri Trans A/M, un Charger, o RX-8, inca un Maserati Grand Lux si un Aston Martin DB9 =)))) In rwst Bemveuri sunt de tăte națiile )

@, sunt de acord cu asta, dar până în punctul în care întreceţi limita şi vă aşteptaţi să nu primiţi sancţiuni.

 

Lucrurile sunt foarte simple cu mine: atunci când ne distrăm, ne distrăm, iar atunci când muncim, muncim!

Te cred, si stiu ca a fost prostia mea. Am incercat sa ma schimb din autoritatea asta, eu zic, si sper sa fi reusit. La asta nu raspund eu, ci membrii de aici. Nu am sa plec de la un FW, nu ma doare ca mai stau 2 saptamani, la rank 2 tot AG-uri tre' sa dau, asa ca nu'i bai. Edited by Seba20
Link to comment
Share on other sites

@, ascultaţi-l, din cei trei lideri pe care i-am avut e cel mai tolerant. Eu pentru prima greşeală ca NR am luat F.W. direct, acum nu luaţi nimic dacă greşiţi ceva minor la A.G.. Bucuraţi-vă că e aşa indulgent, acum câteva luni era umplut logul cu F.W. şi rank-up nu se dădea la timp ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

BAAAAAAAAAA, TE-AI LUAT DE XIN?

Te rog, nu da si nu fura, ca plang =((((((.

 

 

Mai sunt 2 Chevrolet Camaro, un Chevrolet Corvette, 2 Pontiacuri Trans A/M, un Charger, o RX-8, inca un Maserati Grand Lux si un Aston Martin DB9 )) In rwst Bemveuri sunt de tăte națiile )

De cand are Piatra Neamt asa masini ba, ca eu cand am fost aveau vreo 5 mertzane si in rest Dacii. V-ati imbogatit peste noapte si mie nu mi-ai spus, a ?

Link to comment
Share on other sites

 

Te rog, nu da si nu fura, ca plang =((((((.

De cand are Piatra Neamt asa masini ba, ca eu cand am fost aveau vreo 5 mertzane si in rest Dacii. V-ati imbogatit peste noapte si mie nu mi-ai spus, a ?

Defapt, s-a descoperit mai incolo niste petrol, nu mult. S-a furat si am reusit si eu sa'mi iau o Dacia Papuc

Azi n-am sa intru in joc. Am un bal, si tralala

Link to comment
Share on other sites

Tati, era o gluma, nu ma asteptam, credeam ca te binedispun, sorry daca nu s-a intamplat :*.

Imi place de tine, ca prienten si lider, esti super tare, but i want it reciproc.

Link to comment
Share on other sites

@GodLike Zed, aşa e, secaţi fântânele la câtă apă beţi. Profesionişti, ce mai!

 

Pleaca ba d`aci tu, pleaca la suc acolo.. Eu abia doua guri de Cola am baut si deja ma doare fikatu` :(.

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

, pleaca ba. Am facut si yo o greseala, minora sper, si sa te iau drept exemplu ? Mai bine l-as lua pe celalalt Seba. Ala macar mai merge la baluri. Oare stie sa danseze sau face ca mine cand ma duc la petreceri, stau intr-un colt retras cu prietenii "gameri" si vorbim de jocuri ? =))

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

Saru' mana!

Mare spam pe-aici, la care nu iau parte :( Las'... ca am terminat scoala. De maine, post peste post. [pe forum, nu rpg]

Seba, inteleg... te duci la... "bal"... Ba, sa nu practici ce vezi in SA:MP in viata reala... Parca vad cum folosesti [/pickpocket] pe-acolo =))

 

, stii ca tu esti nabuuuu' nostruuuu preferaaaaaaaaaat :*

 

, tu inca mai ai la sign RP-ul de rank 4? Eu am pus-o intr-o zi si in urmatoarea a disparut =))) paradox.

Edited by Coko IN PERSOANA nWo
Link to comment
Share on other sites

Iei FW pentru dublu-post, salpa.

Ete, FW n-am mai luat ? :))

 

 

Ba, sa nu practici ce vezi in SA:MP in viata reala... Parca vad cum folosesti [/pickpocket] pe-acolo

 

Mai stii ce face debilu` ala pe-acolo ? =))

*Seba just stole 2 LEI from you. Beat him now or call the directoare to get your money back."

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

, =)))))))))), morrrr

, misca-te putin pe RPG, te-am bagat ca martor. Fluidizeaza si tu pe acolo.

sal

Edited by Coko IN PERSOANA nWo
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.