Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ai aici fişierul cleo, îl pui în folderul unde ai instalat GTA San Andreas. Aici ai hud.txd, îl ştergi pe ăla existent din "models" din folderul unde ai instalat GTA San Andreas şi îl pui pe ăsta.

 

P.S.: modifică numele la hud.txd să rămână doar hud.txd, fără girlshare.

Edited by South OldNab
Link to comment
Share on other sites

@,@, Baieti, vad ca faceti spam pe aici, incercati sa deschideti un PM pentru discutiile de acest gen. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar ce faceti voi aici nu este o simpla discutie. Demiurgul va ureaza o zi buna, si inca odata nu vreau sa o luati in nume de rau!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, vad ca faceti spam pe aici, incercati sa deschideti un PM pentru discutiile de acest gen. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar ce faceti voi aici nu este o simpla discutie. Demiurgul va ureaza o zi buna, si inca odata nu vreau sa o luati in nume de rau!

 

Doar adevăruri scrie.

 

Topic closed o perioadă.

Opened, nu uitaţi că de azi dau FW celor ce au job ilegal. Doar cei de rank 5+ ce au aprobarea mea le mai pot purta.

Edited by Xin
Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi,

În această duminică aş dori să fiti prezenți cât mai mulți pentru desfăsurarea unui mic concurs. Dacă va fi Trivia sau Deagle 2vs2, mă voi mai gândi.

Ora desfăşurării concursului va începe de la ora 17:00, noi pregătindu-ne şi strângându-ne de la 16:40-16:50.

Prezența nu este obligatorie, dar ar fi frumos ca majoritatea să fiți prezenți.

Premiul va fi de 5.000$ dați de mine, dar veți putea "dona" şi voi pentru a mări premiul.

Link to comment
Share on other sites

S-a redatdrumulatopic șalalalala.

Salut, băieți. Ce mai faceți? Nu-i așa că faceți bine? Căldură afară, nu?

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Dacă răspunsul pentru toate întrebările de mai sus, înseamnă că sunteți fumați.

Edited by EuroStar nWo
Link to comment
Share on other sites

Mi-a trecut suspend-ul.. Dar am primit warning point. :((

Stie cineva cum mpot scapa de el sau daca dispare dupa o anumita perioada de timp?

Ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

iar a inceput sa se uite dupa fete...

@ se pot sterge cu bani... - Shop

 

 

icS1g5B.jpg

 

Nu stii din intamplare si pretul? Sau imi poti explica unde pot vedea, te rog.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceţi reporteri? N-am mai postat de ceva vreme pe aici :)). Dacă tot e târziu vă urez noapte bună tuturor şi ne vedem mâine!

 

@ mulţumesc pentru toate laudele aduse, apreciez şi abia aştept să susţinem următoarea simulare :D.

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

Ce faceţi reporteri? N-am mai postat de ceva vreme pe aici :)). Dacă tot e târziu vă urez noapte bună tuturor şi ne vedem mâine!

 

@ mulţumesc pentru toate laudele aduse, apreciez şi abia aştept să susţinem următoarea simulare :D.

Bine Deft! Tu?

 

Tuck ? Cum ai facut de ai ''warn'' pe forum ?

Link to comment
Share on other sites

Bine Deft! Tu?

 

Tuck ? Cum ai facut de ai ''warn'' pe forum ?

Am avut un limbaj neadecvat la discutii NR. Nu repet cuvintele ca mai primesc un warn. :))

Ce faceţi reporteri? N-am mai postat de ceva vreme pe aici :)). Dacă tot e târziu vă urez noapte bună tuturor şi ne vedem mâine!

 

@ mulţumesc pentru toate laudele aduse, apreciez şi abia aştept să susţinem următoarea simulare :D.

Sunt meritele tale. Si eu astept sa iti observ schimbarile, evolutia.

Edited by Tuckson CN
Link to comment
Share on other sites

@, Mai bine lasa-i poza cu fata aceea de profil. Astazi trebuia sa scot la morcovi dar am am facut in asa fel sa ma lase si pe mine la scl. macar azi :)) mai am aproximativ 25-30 tone din 200 tone de morcovi. Anul asta merg forte bine morcovi am vandut numai cu 3,5 lei kg.

Edited by BiTboY XBB29
Link to comment
Share on other sites

@, Este frumos primul video.. +1 Dar nu stiu de ce al doi-lea nu imi merge. Bravo.

Link to comment
Share on other sites

Am văzut cam mulţi "Unemployed" pe site, adică jucători ce ori nu au job, ori au jobul nou adăugat. (ce nu a fost încă adăugat şi pe site)

Vă spun de acum că nu vă iert, dacă vă prind. Aţi avut suficient timp pentru testarea jobului, acum aşteptaţi să faceţi rank 5+ pentru a continua cu el.

Vă reamintesc faptul că sancţiunea este Faction Warn la prima abatere.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.