Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts



Nume: AliN..


-- Rank: 3


-- Vechime (perioada exactă petrecută în facţiune): Am intrat aici pe data : 01.08.2015


-- De ce doreşti să pleci din News Reporters?: 1)Deoarece nu o sa mai am cum sa fac raportul daca nu mai pot sa dau interviuri simple cu acrod rank 5 + . 2) Vreau sa ma duc sa apar News Reporters.


-- Alte precizări : 1)Imi pare rau Tuckson daca te-am dezamagit ! 2) Multumesc lui Yozo si lui Snake pentru tot ce m-au invatat . 3) Sper sa mai ne vedem si pe viitor tot in News Reporters . Multumesc anticipat!





Alin, cererile pentru interviuri sunt inchise temporar din lipsa de reporteri rank 3+. Din ce am vazut eu, cam trebuie sa se deschida pe luni, cam asa. Acela nu e un motiv bun de demisie... Ti-am spus sa ai rabdare sa vorbesc cu Tuck, sa stiu sigur daca am voie sau nu sa-ti dau acord pentru live-uri fara cerere. Nu au trecut nici 24h de cand ti-am spus. Daca vrei sa mergi in RDT, macar spune asa... Dar eu iti recomand sa retragi.
Link to comment
Share on other sites

Nu ai dezamagit pe nimeni alyn. Poti face raportul din spontane si concursuri, mai inveti lucruri noi. Niciodata nu o sa poti face raportul numai din interivuri simple.

Yozo, nu stiu de nici o regula de genul asta.. Sincer.. Stiu ca mai dadea voie xin si nu ma deranjeaza sa fac la fel. Dar eu nu am stiut nimic de asta. Am actionat pe baza informatiilor pe care le aveam(sau pe care nu le aveam).

 

Link to comment
Share on other sites

Salutări și bine v-am găsit, dragi reporteri!

 

De astăzi vom lucra, din nou, împreună. Mă bucur că am putut intra a treia oară în această facțiune minunată. Voi încerca să vă ajut cu tot ce pot.

Bun venit! sper să te simti bine alături de noi!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.