Jump to content

Discuții între participanți


JustMed
 Share

Recommended Posts

de ce sa-ti dam tie mail ma? nu avem PM ?

Alegi ce varianta vrei. Acolo se pastreaza toate mesajele, nu exista riscul de a se pierde + ajutor pentru cei fara cont. Probabil in editia viitoare vor participa si straini.

Link to comment
Share on other sites

Alegi ce varianta vrei. Acolo se pastreaza toate mesajele, nu exista riscul de a se pierde + ajutor pentru cei fara cont. Probabil in editia viitoare vor participa si straini.

Aha am inteles. Vezi ca riot nu o sa-ti accepte cererea.

Link to comment
Share on other sites

Frate eu am jucat dota 6 ani , lol joc de 2 sapt , dar tot o sa va rup ;X

 

Ba mai incet demonstreaza prima data si apoi rupe pe cine vrei.

 

Inca nu am primit raspuns de la Riot. Probabil in viitor.

 

Blade nici nu prea cred ca o sa iti dea acceptul chiar daca sper,pentru ca nu suntem noi atata de sus cu campionatele de LoL in cat sa ajunga ei sa ne dea rp in joc.

Link to comment
Share on other sites

Blade nici nu prea cred ca o sa iti dea acceptul chiar daca sper,pentru ca nu suntem noi atata de sus cu campionatele de LoL in cat sa ajunga ei sa ne dea rp in joc.

Au o sectiune speciala in care ceri aceasta sponsorizare si sa stii ca acorda si campionatelor mici.

Link to comment
Share on other sites

Au o sectiune speciala in care ceri aceasta sponsorizare si sa stii ca acorda si campionatelor mici.

 

Atunci sa dea Domnul sa fie asa cum zici tu pentru ca ar fi super asa cu premii de la ei.

 

Au o sectiune speciala in care ceri aceasta sponsorizare si sa stii ca acorda si campionatelor mici.

 

Sa dea Domnul sa fie cum zici tu pentru ca ar fi super sa primim premii de la ei.

Link to comment
Share on other sites

Cand se posteaza meciurile??

 

 

numai face double post.. ai rabdare ..

 

 

Ce dublu post am facut?? Am postat unul la ora 7 dimineata si unul dupamasa...ce asa mare problema dar ai zis sa mai faci si tu un post nu?

Edited by Detectiv HutaMihai
Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca sponsorizarea Riot daca va fi vom primi RP de la ei daca castigam, daca nu atunci euro pe clienti? Sau in ambele cazuri daca ne accepta campionatul atunci vom primi si RP si bani pe clienti ?

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca sponsorizarea Riot daca va fi vom primi RP de la ei daca castigam, daca nu atunci euro pe clienti? Sau in ambele cazuri daca ne accepta campionatul atunci vom primi si RP si bani pe clienti ?

Daca accepta campionatul(ceea ce nu cred) vom primi doar RP, fara bani pe clienti. Daca nu vor accepta, vom primi bani pe clienti.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.