Jump to content

Semnatura B-Zone - 2013 [ Happy new year! ]


uS HOUSTON
 Share

Recommended Posts

Astazi suntem in data de 01.01.2013, asa ca m-am gandit sa fac o semnatura pentru noul an.

Am doua variante, atat una gif cat si una png.

Va astept cu comentarii, plusuri si amplasari in semnatura.

 

 

V1

 

F1XU9.png

 

V2

 

K1uC5.gif

Link to comment
Share on other sites

Superb. Imi place foarte mult ninsoare din cea de-a 2 lucrare. Poate ieseau mai frumos daca imbinai alte 2 culori mai apropiate de stema B-zone. Felicitari oricum !

Link to comment
Share on other sites

Sunt interesante. Mai ales in a 2-a imagine cum se vad fulgii in cadere. Frumos ! Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Frumos ,felicitari!

Post aiurea.

Felicitari, foarte frumoasa.(+1)

Pentru +1 e postul tau.

 


Daca mai lucrai putin la gif, adica sa aiba mai multe frameuri, sa nu se vada acea intrerupere ar fi fost mai bine. Mie oricum nu prea-mi plac culorile, dar asta tine de gusturi.

Link to comment
Share on other sites

Foate frumoasa creatia, felicitari, ai un + de la mine.

 

Te rog daca sa poate sa-mi dai un PM cu cfg-ul pe care ai lucrat acceasta creatie.

 

CFG sau PSD?

 

A doua este cea mai tare.

 

Un singur defect este ca daca nu te uiti atent incurci 3 cu 5. :))[+1]

 

Ala-i 3, nu 5. :-W

Link to comment
Share on other sites

Puteai alege niste culori mai calde si mai "gustoase" la vedere, din pacate in V2-ul acela gif-ul pe care l-ai creat se vede cam intrerupt, mai puteai lucra putin, in rest textul este incadrat bine...bravo!

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi pot da seama ce inseamna un CFg in Photoshop.

Vrea să spună .psd,dar nici el nu știe..

On frumoase creații,cum a spus și MrYonutz puteai să pui mai multe frame-uri,că se oprește prea deodată,felicitări pentru munca depusă.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.