Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Lasa-i ma Florine ce naiba? :))) Nu-ti mai fie frica... serios acum lasa-i cel putin cum ii lasam eu, nu-ti face nimeni nimic. Pentru cei mai vechi astazi o sa postez niste poze la ScreenShot, asa pt la revedere :)) ca n-am apucat. Si fara Repor :* Aia mai vechi din factiune luati toti cuc !

 

Cine a zis ceva de frica, eu vreau ca regulamentu sa fie respactat, atata tot. De atunci si pana acuma aveai timp sa iti iei la revedere. Tu pomenesti de "frica", tocmai tu. Acum serios nu mai posta aici, nu mai esti membru. Salutare

Link to comment
Share on other sites

@, Neata pisic, scuze pentru zilelel trecute, saptamana viitoare o sa foe una cam plina sin nu o sa ma vezi prea activ :( dar o sa intru sa mai dai cate un cuc.

 

@, Ai descoperit ca ai si tu cuc ? :)))))) wooooow

 

Neata SF Taxi , acum m-am trezit, ma duc sa mananc , sa beau o cafea si o tigara, apoi ma apuc de ultimele teme din clasa a 11 a.

 

Cu ocazia zilei de astazi vreau sa va urez La Multi Ani de ziua copiului, si la multi ani cucu lu Vlad san :*

Link to comment
Share on other sites

@@A l e x, Neata, iubire :)). Vezi sa nu ma inseli, ca iti smulg toti flocii!

Da, si Smara are cuc, dar e al naibii de minuscul :))

Trebuie sa te uiti cu microscopul ca sa vezi ceva, nu se compra cu al meu, si tu stii bine asta :))

Pwpic :*

Link to comment
Share on other sites

@, Dacum :)) armasar in toata regula :))

 

Salut SF Taxi , sper ca ati fost cuminti, o zi am stat pe /sleep si deja mor de dorul vostru si de cucu lu Vlad San :)))

 

Ce nasoale sunt updateurile, noul job, vreo 3 k mi-au furat azi :)) M-am saturat sa ii penetrez cu deagle-ul :))

Link to comment
Share on other sites

@, Lasa ca scap eu de scoala si ti-l pap tot :)) Ai putintica rabdare.

 

SF Taxi va urez noapte buna si spor pe maine la comenzi, nu stiu daca o sa intru sigur.

 

Multumim FLorine pentru prima de ziua copilului, si vorba ta toti suntem copii asa ca la multi ani si tie :*

Link to comment
Share on other sites

Lasa-i ma Florine ce naiba?:))) Nu-ti mai fie frica... serios acum lasa-i cel putin cum ii lasam eu, nu-ti face nimeni nimic. Pentru cei mai vechi astazi o sa postez niste poze la ScreenShot, asa pt la revedere :)) ca n-am apucat. Si fara Repor :* Aia mai vechi din factiune luati toti cuc !

Bai Smara, chiar nu ma asteptam de la tine... chiar asa ai ajuns sa faci incalcari grave ale regulamentului? Te rog sa-ti revizuiesti comportamentul si sa te abonezi si pe luna asta la "luat de cuc", ne-am inteles? PS:DAca ai vreo poza cu mine, sper ca nu m-ai prins intr-o ipostaza decenta, m-ai jigni profund... te pwp. Voi restu, ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Bai Smara, chiar nu ma asteptam de la tine... chiar asa ai ajuns sa faci incalcari grave ale regulamentului? Te rog sa-ti revizuiesti comportamentul si sa te abonezi si pe luna asta la "luat de cuc", ne-am inteles? PS:DAca ai vreo poza cu mine, sper ca nu m-ai prins intr-o ipostaza decenta, m-ai jigni profund... te pwp. Voi restu, ce mai ziceti?

 

Ce faceti bai borfasilor? Salut Casanova!

Link to comment
Share on other sites

Salut, acum am venit de la liceu, ma pun sa mananc si trag un pui de somn (wank).

Mai incolo merem sa facem questu cine vrea!

Welcome celor noi si felicitari pentru cei care au promovat!

Link to comment
Share on other sites

@, Bine bossulice uite mai vizitam forum-ul sa vedem noutatile tu?

 

@, Iar faci singur? :( Of of of lasa ca iti rup eu cucu :))))

 

@, Facem cum sa nu facem facem :)) Nu mai fi asa rau :)) Am crezut ca-l musti pe Sarma :)))

 

Felicitari celor promovati si Welcom bobocilor!

Link to comment
Share on other sites

Care are harta buna din orasul Las Venturas? Pentru quest? Va rog sa o postati aici!

 

Salut SF Taxi , inca 2 zile si gata cosmarul , imi reiau activitatea. Sper ca ati fost cuminti, si tu Vlade ai lasat cucu in pace!

Link to comment
Share on other sites

Care are harta buna din orasul Las Venturas? Pentru quest? Va rog sa o postati aici!

 

Salut SF Taxi , inca 2 zile si gata cosmarul , imi reiau activitatea. Sper ca ati fost cuminti, si tu Vlade ai lasat cucu in pace!

 

 

Salut nabule, o gasesti la ''Anunturi Importante'' la Primarie! Cu placere!

Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor, vedeti ca inca nu s-au dat toate testele, toti rank 4+ sa-i contacteze pe cei care au fost acceptati pentru sustinerea testelor!

Link to comment
Share on other sites

@, Mersi gajiule , am facut questul pe contul secundar, cand sa fac pe asta m-a luat o plictiseala de zile mari :)) nu cred ca-l mai fac imi ajunge unul singur :))

 

@, Salut pretenas, imi dai si mie 3 lei? M-a udat ala de la piata mare, Casanova, baaa cat mai e kg de cartofi la castraveti? :)))

 

Salut nabs ce faceti? Mai am maine de dat niste teste si gata cu scoala, abia astept sa incheie si mediile sa stau si sa beu bere si sa joc SA-MP toata ziulica :))

 

Welcome celor noi intrati! Ascultati de Vlad (fostu meu iubit) , si de florinela. Daca aveti vreo nelamurire nu ezitati sa intrebati :* :*

Link to comment
Share on other sites

@, Mersi gajiule , am facut questul pe contul secundar, cand sa fac pe asta m-a luat o plictiseala de zile mari :)) nu cred ca-l mai fac imi ajunge unul singur :))

 

@, Salut pretenas, imi dai si mie 3 lei? M-a udat ala de la piata mare, Casanova, baaa cat mai e kg de cartofi la castraveti? :)))

 

Salut nabs ce faceti? Mai am maine de dat niste teste si gata cu scoala, abia astept sa incheie si mediile sa stau si sa beu bere si sa joc SA-MP toata ziulica :))

 

Welcome celor noi intrati! Ascultati de Vlad (fostu meu iubit) , si de florinela. Daca aveti vreo nelamurire nu ezitati sa intrebati :* :*

 

 

Cu placere iubitel, ti-am zis ca vlad te va parasii o data si o data!

Link to comment
Share on other sites

@, Daca aflu ca m-a parasit pentru tine , iti tai cucu, il prajesc si te pun sa il mananci :)))

 

@, Ce ai patit de esti suparat ? Nu prea ma mai bagi in seama pe /f :(( eram sigur ca ti-ai gasit pe altcineva :(( pun pariu ca si pe Vaselina il inseli.

 

Baietii eu va doresc o seara cat mai placuta in continuare, ma pun la somn sunt putin cam obosit. Multa bafta si noapte buna

 

 

 

#VALOAREDAIAMAREMARE Harddy :*

Link to comment
Share on other sites

@, Scuze, nab, faceam questul, si astia fac spam pe /c :))

Cica astia fac spam pe /c =))) aia e cam liniate. Nu stii cum era acum 3-4 luni ce era ala spam si injuraturi adresate lui arcuro :)

Nb sf taxi¡

Link to comment
Share on other sites

@, Eu am facut quest numai pe un cont, cand sa fac si pe al doilea..m-a luat plictiseala :))))) Spor la gait tiki

 

@, Spameeeeeri :))) de aia nu raspundeti pe /f cand vreau sa va dau /cuc :)

 

Salutare SF Taxi, gata cu scoala. De azi revin la normal. Ce ati facut zilele astea cat am stat eu pe /sleep ? :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor!

Relaxx, felicitari pentru lider, sa ai grija de el!

Ti-am spus eu ca o sa ne parasesti in curand :))

Daca bine imi aduc aminte, am zis asta acum doua zile :D

Link to comment
Share on other sites

Si ce baaaa, te lauzi?? Ba, te mananc ba.

 

Pe restu va pwp ma, cel mai mult pe Floryn, caruia ii zic de amu ca daca mai are nelamuriri ma poate contacta. Restu nabilor, aveti grija de factiune si luati un rank mare aici si poate chiar lider, nu il lasati pe Vlad sa ia liderul ca va bat, de va suna capacele, sau cum era vorba?? Whatever, va pwp pe toti! Astept haiterii cu report.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.