Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neata ELC,ce faceti?Maaa ce facem la waruri???De luni evidenta war se va face la sange si va zic de acum ca daca nu veniti la waruri va fi vai de voi....o sa va inec in Fw-uri..Diseara macar 25 sa fim ma..Aseara la waru cu avispa i-am rupt pe aia..36-18 pwp :))).Azi la 19:50 sa va gasesc pe toti in Hq pentru waruri sa ne kuam Hq si sa castigam celelalte 3 waruri.Hai salpa

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Este primul meu post aici,sunt fericit ca fac parte din acest gang minunat.

Vreau sa spun niste vorbe, am vazut ca anumite persoane au probleme cu mine.. nu inteleg de ce, ok, ca am intrat direct rank 6, asta da, pentru unii poate sa fie o dilema, nu inteleg. Eu nua m nimic cu nimeni, am intrat aici sa facem un colectiv, un gang puternic. In anumite situati nu conteaza rank'ul, conteaza sa stii sa tragi cu arma... Acuma daca am rank 6 nu va ganditi ca eu fac warr'uri ori ceva, ori ca aceasta mafie sta in mine. Ca rank 6 nu am intrat sa fiu fitos, sa ma dau mare ori sa fiu superior. Suntem accelasi nivel toata lumea, va repsect insa lasati ura asta si hai sa facem un gang minunat si puternic. Cam atat am avut de zis, o seara buna.

Nu uitati sa dati niste ad-uri ca recrutam !

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti!

Am ales ELC dintre multe mafii, in ciuda multor rugaminti din partea multor lideri sau mebrii. Am ales cu inima pentru ca de mult i-am promis lui Prodan ca o sa-l ajut sa castige SF-ul. Sper ca in aceasta vacanta sa pot face rost de un stick sau ceva pentru a avea internet si la caminul unde stau, daca nu, asta e, va ajut cu tot ce pot in astea 4 saptamani, sper sa nu fie o problema. V-am pupat! :* #ELC FORTZA

Link to comment
Share on other sites

Salut,ce facem la waruri ma?27 maxim da?Cu frumosu cu voi nu se poate,incepem cu FW-urile daca voi vreti asa,am ajuns sa ne bate si pasnici de avispa ma???Daca nici 2 ore seara nu stai la waruri ce mama masi faci ma?Nu te lasa mata,tactu la PC ca ai 10ani,demisia tata si pa..nu mai stau dupa voi..maine daca nu vad 30+ pe /members o sa fie vai de voi,acum vorbesc foarte sincer si nu glumesc de voi..v-am dat un deget voi mi-ati luat toata mana vad...MAINE LA 19:50 TOTI IN HQ SA FIE CLAR......................RANK4+ ATTACK PE FOSTER SI HQ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.