Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, ce mai faceti? Vad ca multi vin in ELC doar intru ca sa ia Rank 2 si se duc, ori primesc un FW , plang si isi iau demisia, eu ma intreb ...unde e onoare? Zic multi la applications "vreau sa formez parte ca sa cuceresc SF cu ELC, sa fiim cei mai buni..bla bla bla" dar dupa ce intru gata...mai repede sa ia rank Up si sa se duca in departament ori cine stie in ce. Ar trebui sa nu mai recrutam persoane care vin doar pentru RANK. Pentru ca acestea care vin pentru Rank nici la war nu se prezinta.

 

Edited by FoodStamps
Link to comment
Share on other sites

Nick: AlexC

Level: 23
Rank: 2
Vechime (timp în facțiune): 2 saptamani, fara inactivitate

De ce doriți să părăsiți El Loco Cartel?: Rugamintea lui sylvyu. Salutari, mi-a parut bine
Sunteți de acord să stați civil pentru o săptămână în caz că se dovedește că NU ați fost membru El Loco Cartel pentru minim două săptămâni?: Da
Alte precizări: Salut zeama, crazy :*

http://imgur.com/ao9Zwea

Mda, cica i-a parut bine :). Un gang are nevoie de membri activi, nu inactivi. Daca avea o inactivitate serioasa era totul ok, dar el cere inactivitate ca sa fie activ pentru alt gang (Southern Pimps). Pe urma la war-uri ne minunam de ce suntem asa putini online :)
Si pana la urma activ/inacitv nu mi se pare normal sa ai 2 conturi si sa fi cu fiecare in parte in cate un gang. La war-uri cum te imparti ? Respectul unde e ?
zeAmateur69 spune ca nu este frumos ce am facut => http://i.imgur.com/FqkdUaY.jpg = http://i.imgur.com/iBkgQFu.jpg
Intr-adevar nu este frumos ce am facut. Dar vorba aia "Nu-i frumos, da-i sanatos" :)

 

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

@@Sylvyu Google,

Aha am intrat si saptamana trecuta de m-am rupt.

Intram maine la war nu e problema. Ieri am intrat in game prima data la cerinta lui paadr3.

Tot asa esti de cand eram colegi prima data in el loco.

Tu nu ma stii dar eu mai stiu de atunci cu extezy si andrey.

Salutari.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Eu sunt noul coleg ! Sper sa ne intelegem. (Earl)

 

 

Salut , eu sunt noul coleg si sper sa ne intelegem.

 

Ne auzim mai , noapte buna.

Welcome baieti.Sper sa ne intelegem cat mai bine !

Edited by Starked
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi! De asemenea postez aici ca sa va spun ca vom sanctiona cu Faction Warn absenta la war

nemotivata.

 

Va mai reamintesc si eu :)

Salutare si ne vedem diseara!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, primul meu post aici de cand am intrat.

Sper sa facem o echipa buna ce va domina SF o perioada buna de timp :), dar desigur prin munca:).

Eu unul sunt multumit de prestatia de aseara, chiar daca al avispa mi-am bulit scorul general :)).

Ne auzim in game :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.