Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai ca mi-am facut la nervi astazi cat nu mi-am facut in 2 ani de mafii :-J,numai aimeri si codati ca nici nu sti de unde te ia numai vezi ca esti mort :-J dar ei joaca "corect"...vai de ei.De cand cu set DMG-u asta tot nabu a inceput sa-l folosesca,ce rost mai are sa mergi la war-uri sa te ia din elicopter cu 100 HP.

Idem...
Link to comment
Share on other sites

Hai ca mi-am facut la nervi astazi cat nu mi-am facut in 2 ani de mafii :-J,numai aimeri si codati ca nici nu sti de unde te ia numai vezi ca esti mort :-J dar ei joaca "corect"...vai de ei.De cand cu set DMG-u asta tot nabu a inceput sa-l folosesca,ce rost mai are sa mergi la war-uri sa te ia din elicopter cu 100 HP.

 

Daca nu ai observat pe fiecare zi de war este prins cate unul cu acest hack...pana la urma o sa primeasca toti...incet dar sigur

Link to comment
Share on other sites

Hai ca mi-am facut la nervi astazi cat nu mi-am facut in 2 ani de mafii :-J,numai aimeri si codati ca nici nu sti de unde te ia numai vezi ca esti mort :-J dar ei joaca "corect"...vai de ei.De cand cu set DMG-u asta tot nabu a inceput sa-l folosesca,ce rost mai are sa mergi la war-uri sa te ia din elicopter cu 100 HP.

Corect , si mai sunt si aia care primesc ban si mai fac si plangere ca ei nu au folosit :-J

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna El Loco Cartel, nu fiti dezamagiti din cauza warurilor, castigam, pierdem, important e sa ne simtim bine unii cu altii.

 

#Sa nu uitati de antrenamentul de maine la ora 15:00!

Link to comment
Share on other sites

Hai ca mi-am facut la nervi astazi cat nu mi-am facut in 2 ani de mafii :-J,numai aimeri si codati ca nici nu sti de unde te ia numai vezi ca esti mort :-J dar ei joaca "corect"...vai de ei.De cand cu set DMG-u asta tot nabu a inceput sa-l folosesca,ce rost mai are sa mergi la war-uri sa te ia din elicopter cu 100 HP.

 

 

 

Salut, ai multa dreptate in ce spui tu ..

Mi s-a intamplat azi, sincer ? Parca mi s-a acrit de mafii..

 

Dar intr-un fel la ce sa te astepti? E un joc de copii... Iti dai seama ca nu vor sa se distreze , ci sa fie cei mai buni si sa fie cei mai bogati toate chestiile de genu asta.

 

Mi s-a intamplat cu Avispa rifa aia de multe ori azi in waru de la hotdog.. Daca mai spun 2-3, vad maine ca ma ia Royce la intrebari :-J. Chestii de genu.

 

Ar trebuii sa se faca ceva, dar vad ca nu se face nimic..

 

 

Nu te mai enerva, joaca jocu de distractie, am facut-o mult timp.. Dar la war-ul de azi de la hotdog, mi-am iesit din fire, si am plecat afara. Se mai intampla ceva, o sa ma las de joc si punct.

 

Seara buna !

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

Salut, ai multa dreptate in ce spui tu ..

Mi s-a intamplat azi, sincer ? Parca mi s-a acrit de mafii..

 

Dar intr-un fel la ce sa te astepti? E un joc de copii... Iti dai seama ca nu vor sa se distreze , ci sa fie cei mai buni si sa fie cei mai bogati toate chestiile de genu asta.

 

Mi s-a intamplat cu Avispa rifa aia de multe ori azi in waru de la hotdog.. Daca mai spun 2-3, vad maine ca ma ia Royce la intrebari :-J. Chestii de genu.

 

Ar trebuii sa se faca ceva, dar vad ca nu se face nimic..

 

 

Nu te mai enerva, joaca jocu de distractie, am facut-o mult timp.. Dar la war-ul de azi de la hotdog, mi-am iesit din fire, si am plecat afara. Se mai intampla ceva, o sa ma las de joc si punct.

 

Seara buna !

 

Nu pot sa nu ma enervez cand va ca mor din senin,ar trebui sa nu mai merg la war-uri deloc ca sa nu ma enervez dar am venit sa ajut nu sa stau degeaba ca altii...

 

Noapte buna ELC.

Link to comment
Share on other sites

Uitati si de DMG uitati de tot.

Am observat ca daca stam impreuna pe turfs nu are ce sa ne faca.

Felicitari pentru war-urile de azi,am castigat si am pierdut la 1 ,2 diferenta. Iar la altele cu 10..

Avand in vedere ca suntem la inceput si suntem doar 30 in factiune,ne-am descurcat bine.

Noapte Buna El Loco.

Edited by aFh Socker
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti, ne vedem maine ! A fost destul de bine astazi, poate vineri reusim sa luam mai multe turfuri. :) Las ca se intoarce roata si pentru noi . Ceao

Link to comment
Share on other sites

Daca faceti rost de dmg, dati-mi-l si mie .

Vreau sa vad despre ce e vorba :))

Nu mai e nevoie ca il ai tu de mult :* dar nu vreai sa nil dai si noua :)))

Noapte buna all! pacat ca mi-a luat madytz bestu la hq...iar :))))

Link to comment
Share on other sites

Nu mai e nevoie ca il ai tu de mult :* dar nu vreai sa nil dai si noua :)))

Noapte buna all! pacat ca mi-a luat madytz bestu la hq...iar :))))

Aline,sa-mi pastrezi un loc pe 2, vin la tine

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooapte bafta.

 

@Imi pare rau ca n-am ajuns azi la war-uri, nu-mi mergea trocariciu asta de net si oricum eram plecat in oras, my bad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.