Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, pff, vechi rau. Vezi ca modul de HPV provoaca crash.

Esti jmecher no??? :)). Ia baga tu niste moduri noi man,hai sa te vad repedee pana nu ma enervez :)) . :D

Link to comment
Share on other sites

@, crede-ma, modul ala de HPV l-am folosit si eu si luam crash.

 

 

 

@, fa cerere daca vrei moduri. Eu pe ale mele nu le dau.

Link to comment
Share on other sites

@, crede-ma, modul ala de HPV l-am folosit si eu si luam crash.

 

 

 

@, fa cerere daca vrei moduri. Eu pe ale mele nu le dau.

Eu ti-am zis sa mii le dai pe ale tale? :D nu ,am zis sa pui moduri mai noi daca tot zici ca alea sunt vechi .

Link to comment
Share on other sites

Salutare

 

300 de pagini in topicul de discutii SFPD.

Multa bafta mai departe celor care au iesit in seara asta.

Atentie testeri, recrutam !

P.S: Cate plusuri ia aceasta imagine ? http://forum.b-zone.ro/topic/122582-sf-police-department-imagini-images/page-11#entry3838683

Edited by J o n n Y
Link to comment
Share on other sites

Salutare

 

300 de pagini in topicul de discutii SFPD.

Multa bafta mai departe celor care au iesit in seara asta.

Atentie testeri, recrutam !

P.S: Cate plusuri ia aceasta imagine ? http://forum.b-zone.ro/topic/122582-sf-police-department-imagini-images/page-11#entry3838683

Suntem cam slabi in legatura cu numarul de pagini, trebuie sa vorbim mai mult.. :))
Link to comment
Share on other sites

@J o n n Y, raule, ce-ai facut azi la sedinta!

Aveti grija ma ce faceti, pacat de , trebuie sa aiba o ambitie maxima sa isi continue cariera dupa ce s-a intamplat. Imi pare rau ca ati ajuns aici, nu e frumos, si nici sa nu mai faceti asa ceva, si la mine s-au acordat extrem de multe sanctiuni, dar nu pentru asa ceva. Aveti grija, succes tuturor, Yzzy ai grija amice pe viitor, pacat.. , parca erai setat sa faci poza cum a scris omu' pe /r, vai vai, ochii din umbra! :)) Scuzati off topic, nu m-am putut abtine sa nu comentez subiectul asta. V-am pupat, ne mai auzim cand mai faceti cate o boacana de genu'. :)):*

Link to comment
Share on other sites

@, iti dai doua palme si te bagi la somn ca sa nu vin dupa tine. Ai fost, esti si vei ramane un mare nab ! Vezi pe unde te duci sa nu mai faci tampenii ca iti pun contract. Ne auzim pe frecventa, pup.

 

 

@@South Aure, las' ca erai tu ala cuminte ma..

 

 

 

@, mi-a facut placere sa te am coleg. Esti tu mai nab cu doua FW intr-o luna dar asta e... tinem legatura :*

Link to comment
Share on other sites

@@Wizzle, Eu particip la asta indirect, apare si numele meu in poza, lol.. :))

 

@@South Aure, Ba, te vrem inapoi :(..

 

@, lolfratevezicefaciguliterealeasirenuntalakinlocdeccanucratimaifrumos.

 

@, Yzzy si ATAT, a?.. Ba, sper sa mult succes cu shoric (Jorik), sunt oameni buni acolo, sa nu te iei de zew, si sa ai grija sa nu iei fw, astept sa vi sa faci dm pe mine cu tecurile! :)) te pwp.

 

Link to comment
Share on other sites

, daca faci si tu o boacana ca Yzzy jur ca vin inapoi! Doar sa rad de voi. :)) Sunteti nabi ma, e greu ca lider, nu poate neglija chiar asa acordarea de rank-uri, e mult pana te decizi ce sa faci in calitate de lider, poate o sa vedeti si voi, tare as vrea sa te aud pe /lc Rough. Se descurca @J o n n Y cum poate mai bine, cu toate ca e un mare AFK-ist si abia raspunde pe /lc. @Wizzle, cel mai cuminte am fost! :))

Link to comment
Share on other sites

, daca faci si tu o boacana ca Yzzy jur ca vin inapoi! Doar sa rad de voi. :)) Sunteti nabi ma, e greu ca lider, nu poate neglija chiar asa acordarea de rank-uri, e mult pana te decizi ce sa faci in calitate de lider, poate o sa vedeti si voi, tare as vrea sa te aud pe /lc Rough. Se descurca @J o n n Y cum poate mai bine, cu toate ca e un mare AFK-ist si abia raspunde pe /lc. @Wizzle, cel mai cuminte am fost! :))

Aurica vad ca ai luat si avatarul care.l avea alexxxd, sau cati de x avea..?
Link to comment
Share on other sites

@,@@cH AdYMhY,

* În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

 

 

Nu fac sinapsă?

 

neuroni_si_sinapse_95348600.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.