Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Just now, North Enduro said:

Nimic, doar zic asa. Poate o sa mi se-ntample si mie ceva vreodata. =)))))

Gandesc "pozitiv".

Numai pozitivă nu am fost zilele astea =)) . Dar trebuie câteodată să-ți și revii, nu? :O Trebuia să mă fi văzut ieri cum eram =)) . 

Frate, până facem noi antrenament îmbătrânesc... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TL Snowye said:

Numai pozitivă nu am fost zilele astea =)) . Dar trebuie câteodată să-ți și revii, nu? :O Trebuia să mă fi văzut ieri cum eram =)) . 

Frate, până facem noi antrenament îmbătrânesc... 

Antrenamentul de azi nu a fost prea organizat. Nu din cauza celor care l-au condus. Zic asa, a durat prea mult =)))

Las' ca-i bine *cred*. Sa nu fii niciodata negativa :)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Enduro said:

Antrenamentul de azi nu a fost prea organizat. Nu din cauza celor care l-au condus. Zic asa, a durat prea mult =)))

Las' ca-i bine *cred*. Sa nu fii niciodata negativa :)

 

Eu nu am avut chef să vin astăzi.. Mă salvează helperul. Am văzut că erați pe discord, am vrut să intru, dar ... =)) data viitoare.

Nici antrenamentul de data trecută nu a fost, având în vedere că a fost condus doar de o persoană.. Alegem și noi ceva mai ușor, la îndemână când e :))  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TL Snowye said:

Eu nu am avut chef să vin astăzi.. Mă salvează helperul. Am văzut că erați pe discord, am vrut să intru, dar ... =)) data viitoare.

Nici antrenamentul de data trecută nu a fost, având în vedere că a fost condus doar de o persoană.. Alegem și noi ceva mai ușor, la îndemână când e :))  

Alegem, alegem. Oricum, chiar daca a fost destul de plictisitor, astept sa facem unul. Poate atunci nu ne plictisim asa tare =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Enduro said:

Alegem, alegem. Oricum, chiar daca a fost destul de plictisitor, astept sa facem unul. Poate atunci nu ne plictisim asa tare =))

Nu prea ai cum să te plictisești când tu organizezi =)) poate te enervezi, dar plictiseală nu.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TL Snowye said:

Nu prea ai cum să te plictisești când tu organizezi =)) poate te enervezi, dar plictiseală nu.. 

Nervii nu i-am luat in calcul =))))) Aia-s inevitabili.

Link to comment
Share on other sites

Just now, North Enduro said:

Nervii nu i-am luat in calcul =))))) Aia-s inevitabili.

Mie-mi zici =)) . Am niște idei despre ce aș vrea să facem, dar mai este o lună ... și jumătate, parcă. Noi să fim sănătoși. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TL Snowye said:

Mie-mi zici =)) . Am niște idei despre ce aș vrea să facem, dar mai este o lună ... și jumătate, parcă. Noi să fim sănătoși. 

O luna si jumatate....pfoaaa..ii bine, asa ma conving sa stau mai mult in factiune. Gen, cand ma gandesc ca astept ceva cu nerabdare =))) Tu esti sefa, tu zici ce facem, tu zici ideile, eu execut =)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, North Enduro said:

O luna si jumatate....pfoaaa..ii bine, asa ma conving sa stau mai mult in factiune. Gen, cand ma gandesc ca astept ceva cu nerabdare =))) Tu esti sefa, tu zici ce facem, tu zici ideile, eu execut =)) 

Așa nu-mi place. Luăm amândoi deciziile. Da chiar mă.. îți mai iei ts sau stăm pe discord ? :)) Sper să nu pic de tură atunci, csf.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Reddo AIM said:

No salut!

Salut.

 

Just now, TL Snowye said:

Așa nu-mi place. Luăm amândoi deciziile. Da chiar mă.. îți mai iei ts sau stăm pe discord ? :)) Sper să nu pic de tură atunci, csf.

Cum vrei, fac si TS daca e nevoie. Vedem atunci inainte. Se descarca repede daca e ceva =))) Ce tura?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Reddo AIM said:

No salut!

Bună. Hey. Aloha Hola.

 

Just now, North Enduro said:

Salut.

 

Cum vrei, fac si TS daca e nevoie. Vedem atunci inainte. Se descarca repede daca e ceva =))) Ce tura?

De muncă e vorba, muncesc 24/48. Hai că vă las, merg să învăț.. #ripLicență. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TL Snowye said:

Bună. Hey. Aloha Hola.

 

De muncă e vorba, muncesc 24/48. Hai că vă las, merg să învăț.. #ripLicență. 

Ok, spor la invatat! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Imi cer scuze ca postez aici, dar asi vrea sa va ajut cu un cophelp care va poate usura foarte mult muca

Pentru probleme astept oricand PM. O zi cat mai frumoasa va doresc!

@TL SnowyeTe salut tiganco :)) 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, TheTom said:

Salut! Imi cer scuze ca postez aici, dar asi vrea sa va ajut cu un cophelp care va poate usura foarte mult muca

Pentru probleme astept oricand PM. O zi cat mai frumoasa va doresc!

@TL SnowyeTe salut tiganco :)) 

Doar pe ea? :(

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South 6IX9INE said:

ce vorbesc aici sampistii mei

Ce să facem și noi.. Dacă voi lăsați acest topic să moară, măcar îl mai readucem la viață din când în când noi =)) 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, South 6IX9INE said:

ce vorbesc aici sampistii mei

Cum a zis Snowye =))))

 

1 hour ago, TL Snowye said:

Ce să facem și noi.. Dacă voi lăsați acest topic să moară, măcar îl mai readucem la viață din când în când noi =)) 

PS: Si asa vreau sa fac post-uri pe forum pentru helper cand voi aplica.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.