Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai ca am fost dat afara si eu prin porcaria asta de sistem. Imi pare rau, dar asta e...

Revin oricum in cateva zile de pe alt cont. ^-^

Vedeti ce faceti pana ma intorc, aveti grija ca adminii (se stiu ei care sunt) sunt pusi pe noi, nu cumva sa va varsati nervii pe report ca pentru "incompetent" sunteti dati afara din factiune, sunt post-hunteri in alte factiuni care o sa incerce sa va scoata cu 3/3 (nu dau nume ca incepe sa planga allenminyo).

Ascultati de rank 4+ si nu renuntati la greu. Vreau sa va regasesc aici cand ma intorc.

Va pwp. :*

Edited by CiTy FiSh PiscoTzeL V I P
Link to comment
Share on other sites

Neata movilor, aseara am venit si eu de la mare si debea astept warurile cu nerabdare, am vazut ca v-ati mai revenit in astea 4 zile cat am fost plecat. Ne auzim in game si sper sa fiti 30+ on azi. Ceaww.

Edited by Spices
Link to comment
Share on other sites

Din pacate povestea mea in Southern Pimps se opreste aici, nu vreau sa ma victimizez intr-un fel sau altul si vreau doar sa va incurajez sa fiti puternici si sa ramaneti pe pozitii indiferent de greutatile pe care le intampinati si sa nu incepeti cu demisiile sau certurile. Poate multi va intrebati "Ce ai facut ma de ai pierdut lideru?" pai hai sa va spun, am dat report cu un codat din Bratva si dupa 2 minute imi da sms un player din conducerea Bratva "Ba dc dai report cu membrul meu" si asta a pus capac la toti nervii pe care mii faceam in legatura cu codatii de acolo si dupa aceasta poveste am inceput sa fac gura pe /lc, ca sunt doar admini corupti care stau pe skype cu codatii, ca pe admini nu-i intereseaza, ca adminii responsabili dorm si nu se iau de cei de level 1 sa fie mai atenti etc etc si se pare ca daca am fost singurul care am luat atitudine si am spus lucrurilor pe nume am fost luat in nume de rau iar in cele din urma adminul Vinnie a considerat ca merit sa imi fie scos liderul. Nu-l condamn pentru asta, poate ca asa am meritat, asta este pana la urma nu traiesc intr-un joc si nu-mi pasa. Sper sa ramaneti cat mai uniti si sa le dovediti adversarilor ca nu au castigat razboiul ci doar o batalie. Poate ne vom revedea intr-un viitor pe acest server dar nu se stie daca prea curand pentru ca sunt foarte dezgustat de unii admini de pe RPG 1 si de faptele lor. Tinem legatura pe FB / Skype. Va iubesc si aveti grija de factiune cum ati facut-o si pana acum. #LvMov #Remember SveNKinG !

 

2i9nwwn.png

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Din pacate povestea mea in Southern Pimps se opreste aici, nu vreau sa ma victimizez intr-un fel sau altul si vreau doar sa va incurajez sa fiti puternici si sa ramaneti pe pozitii indiferent de greutatile pe care le intampinati si sa nu incepeti cu demisiile sau certurile. Poate multi va intrebati "Ce ai facut ma de ai pierdut lideru?" pai hai sa va spun, am dat report cu un codat din Bratva si dupa 2 minute imi da sms un player din conducerea Bratva "Ba dc dai report cu membrul meu" si asta a pus capac la toti nervii pe care mii faceam in legatura cu codatii de acolo si dupa aceasta poveste am inceput sa fac gura pe /lc, ca sunt doar admini corupti care stau pe skype cu codatii, ca pe admini nu-i intereseaza, ca adminii responsabili dorm si nu se iau de cei de level 1 sa fie mai atenti etc etc si se pare ca daca am fost singurul care am luat atitudine si am spus lucrurilor pe nume am fost luat in nume de rau iar in cele din urma adminul Vinnie a considerat ca merit sa imi fie scos liderul. Nu-l condamn pentru asta, poate ca asa am meritat, asta este pana la urma nu traiesc intr-un joc si nu-mi pasa. Sper sa ramaneti cat mai uniti si sa le dovediti adversarilor ca nu au castigat razboiul ci doar o batalie. Poate ne vom revedea intr-un viitor pe acest server dar nu se stie daca prea curand pentru ca sunt foarte dezgustat de unii admini de pe RPG 1 si de faptele lor. Tinem legatura pe FB / Skype. Va iubesc si aveti grija de factiune cum ati facut-o si pana acum. #LvMov #Remember SveNKinG !

 

2i9nwwn.png

Pacat aveai potential?! :(... Hai pa samp!

Link to comment
Share on other sites

@, Ai respectul meu pentru ca ai spus lucrurilor pe nume si nu te-ai lasat calcat in picioare chiar daca ai facut-o cu un pret foarte scump,poate poate intr-o zi isi vor da si ei seama ca nu e bine ce fac iar Kelton isi va da seama ca majoritatea adminilor lui sunt degeaba acolo iar cei care mai misca ceva misca doar pentru ca au prieteni in alte mafii cu care stau pe Skype si le zice "stai pe x si baneaza-l" sau "vezi ca s-a dat report cu x,zi sa scoata codu" etc ,asta fac si eu de 4 ani incoace,ma lupt cu codatii si ma iau de admini ca nu stau pe ei si ce sa vezi tot noi suntem aia banati/scosi din functii iar codatii joaca in continuare fara stres,cum am mai spus,pe B-Zone daca nu pupi admini in cur si nu bagi coade esti degeaba. Succes pe mai departe SvenKing.

 

Da-ti report,msr.

Link to comment
Share on other sites

Eu la cat am comentan si am spus lucrurilor pe nume, haha. Dar na, Scarface cand a dat informatii pe skipe celor din Verdant F ce nu luau ban si erau codati 80 la suta? El a fost demis din functia de admin pe buna dreptate.

Sa va zic cum era treaba ? Pai, 20 de membri se adunau intr-o conferinta facuta de SpriTes si Rieker si rupeau codurile la war, Scarface si Ice. Fiind alaturi de ei stiau tot ce misca pe /report pana intr-o zi cand doar un jucator a fost banat de Kelton pentru ca nu spusese pe /a ca va lua la test. Rolls. cei de pe skipe au ramas uimiti cand au vazut ca cineva a luat ban, evident in Verdant F cand se jucau baietii cu cod era imposibil sa se ia ban. Asa este si astazi. Pe fata, Beyound a jucat cu cod inainte sa ia admin, a recunoscut si el asta :) Sa fim seriosi, de ce scotea el codul ? Asa era treaba cu fratele Scarface ce dadea informatii prietenilor pe skipe pana cand a fost nevoit sa fuga la functia de sublider. A banat 50 la suta din factiune, el stia cine juca cu cod =)) si era evident. Dar na.

Sa ne aducem aminte ca Verdant Family in 5 luni de zile a avut war pe HQ vtb si hq gsb. Evident, niciodata cei din gang-ul advers nu luau zona.

Trupa Katzuno a luat Los Santos si cat timp a fost el acolo Verdant si Green Street efectiv nu existau pe turfs. Istoria se repeta in Las Venturas.

 

Haha, good joke. Ca spunem pe fata nu este bine ca spunem prin spate tot nu este bine. Scoatem un lider doar pentru ca a spus lucrurilor pe fata.

Katzuno a spus clar cu ce admini sta pe conferinta, cum se face ca din VTB nu prea au fost banati? ha. Trupa [aur] curata. Never ;) Asta sa fie invatatura de minte pentru liderii de mafii ce doresc doar turfs si isi aduc codatii la carma. Felicitari Destema, ai ajuns unde ai vrut, vei lua LV si vei spune prietenilor ca ai facut asta pe San Andreas Multiplayer. Vorbind serios acum eu va urez succes si o viata cat mai buna celor din Pimps, am facut ceva frumos impreuna. Sa aveti succes. Pimp Pharell(6).

 

#Respect Red Dragon Triad, si-au vazut de treaba lor si liderul/subliderii sunt cu capul pe umeri. Lider ales din factiune, sublideri alesi din factiune. Felicitari, meriti respectul meu BigDevil chiar daca te chinui esti un model pentru majoritatea liderilor ce aduc sublideri cu, codati;). Vine si vremea ta, nu renunta.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, Tu de ce crezi ca m-au dat afara din GSB? Liderul si vreo 5-6 membrii stateau pe skype cu Zornet. I-am secat la war, 3/4 besturi in acea zi si l-au pus sa ma ia la teste, neavand coduri sau ceva, windows curat, si mi-a controlat doar Skype-ul si amenintandu-ma cu ban 7 zile daca misc mousul.

 

Felicitari sven pentru ca ai spus lucrurilor pe nume.

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@Count LuNg ZEW, te pwp, nasule!

Macar SveN si NewLife au avut tupeul sa spuna ce si cum, dar era de asteptat sa se intample asa ceva...

E misto rau sa stai cu un admin in confa pe skype si sa-ti zica pe cine s-a dat report, nu?

Sau sa-l tina pe unu' de-al nostru la teste la comanda in jur de 2 ore ca doar na... "daca nu pot sa-l banez, macar sa-l fac sa nu poata veni la war-uri".

Nu este vorba aici numai despre codati (asa cum cred altii), este vorba despre pile si relatiile la admini in mare parte.

Oare de ce cand VTB a intrat in LV au inceput sa fie banati membri de prin Southern Pimps si Red Dragon Triad?

Eu tot asa am primit ban si am fost dat afara din factiune, fanul meu esti (stii tu cine), dar acum asta e, am sa ma intorc aici cand va reveni totul la normal...

Dar lasati, ca oricum am eu o presimtire ca nu mult o sa mai dureze treaba asta. ;)

#noreportpls

#LVMOV

Edited by CiTy FiSh PiscoTzeL V I P
Link to comment
Share on other sites

Banditii astia strica frumusetea razboaielor intre mafii. Din cauza lor se pierde gustul warurilor. Mult succes SveN, salut initiativa ta de a spune lucrurilor pe nume.

In ultimul timp au fost scoase la vedere multe magarii de care unii jucatori profita. Sper ca timpul sa le rezolve pe toate si sa scapam de aceste specimene.

 

In legatura cu membrii Southern Pimps, va rog sa nu va dati demisia. Ramaneti in factiune sa vedem cum sta treaba in viitorul apropiat. Daca ne dam batuti, le lasam cale libera celor din ttb sa cucereasca orasul, ceea ce e inadmisibil.

Edited by Wladyslaw
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/292607-adminii-b-zonecodatii-cu-pile/

 

Deci nu sunt codati pe server atat de multi pe cum credeti voi, incetati sa va mai plangeti, oricum nu se va intampla nimic. Nimeni nu ne v-a scapa de codatii adevarati cu pile, asta e B-Zone-7 years together.

Edited by Al Pacin0
Link to comment
Share on other sites

Chiar daca joc sunt de pe 2, am jucat in TTB cand Slade era lider si dadea coduri pe skype la membrii lui de fata cu adminii. Am zis ca mi se rupe de pilele lui si am luat ban.

Asa este si pe 2 si pe 3, mai ales pe 2, cand te "intelegi" cu adminii si esti banat ca-ti inchide adminu' TW la teste.

Atat am avut de zis.

Nb.

#RespectPharellSveNnNewlife

#muelung

#NoReportPls

Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, Tu de ce crezi ca m-au dat afara din GSB? Liderul si vreo 5-6 membrii stateau pe skype cu Zornet. I-am secat la war, 3/4 besturi in acea zi si l-au pus sa ma ia la teste, neavand coduri sau ceva, windows curat, si mi-a controlat doar Skype-ul si amenintandu-ma cu ban 7 zile daca misc mousul.

 

Felicitari sven pentru ca ai spus lucrurilor pe nume.

 

Asa am patit si eu, am luat 2/4 best-uri intr-o zi, evident, n-am jucat cu cod, si cred ca or dat aia din TTB report cu mine, m-a luat zornet la test, si cu o zi inainte mi-am reinstalat windows-ul si mi-a controlat skype-ul si a gasit un mesaj primit de la cineva "Vand 16kk pe rpg1" si pentru asta am luat ban, asa staff sa tot fie pe RPG1, o sa fie mai multi playeri pe RPG3 decat pe 1, atat am avut de zis, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa explic si pe forum ceea ce am explicat pe skype, stiu ca tu ai inteles, dar vrei sa cauti motive de suferinta pe forum. Subliderul tau Sky a dat report ca andrei89 e codat, Zornet (adminul care tot suferiti ca e de partea noastra si a banat 2 de la noi 1 de la voi)

2 de la voi (Edy27, Edmund_dll) si 3* (raZeN., NewLife, l3lack_PiT_BuLL - asta chiar merita ca era un praf care a dat si el de cod) de la noi + pe fratele meu JORiK. care era in RDT si nu va convenea ca va batea pe toti ca in filme cu [/order 1] + KRASP care tot in RDT era, deci nu e chiar asa cum zici tu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hoo ba, .FaStH. is back.

Apropo, cu mai multe coade: Aim/wall/silent/spid/si.... no recul, asa se scrie.

#codati #b-zone #7 iers #tugether

Nu va mai panicati atat, asta e B-Zone.

Dai banutu, ai codutu ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.