Jump to content

Propunere War'uri in fiecare zi


Kaine

Waruri  

478 members have voted

  1. 1. Doriti ca Warurile intre ganguri sa se tinta zilnic?



Recommended Posts

Unii sunteti chiar batuti in cap si in teasta de ce drak postati aici daca voi nici macar nu sunteti in mafii, cu ce va deranjeaza faptul ca noi vrem waruri, nu suntem no-liferi dar pur si simplu decat sa stau si sa tin jocul in bara si sa ma plictisesc stand pe facebook si sa ma uit la forumu asta din 10 in 10 secunde sa vad ce mai este nou si la asteptarea unui nou update de la STAFF mai bine dracu ma duc si dau cu arma acolo 2 ore si ajut cu ceva mafia respectiva. Cred ca ati ajuns sa comentati in necunostinta de cauza unii si va rog sa nu mai comentati, unii poate aveti interdictii in mafii nus cate luni sau chiar nu ati fost in viatza voastra in mafii si tot comentati, haideti sa fim realisti este multa INACTIVITATE si din cauza asta noi GANGURILE avem de pierdut, ganditi inainte sa scrieti si nu va mai dati cu parerea daca nu va afecteaza acest orar de war-uri, PUR SI SIMPLU ESTE PREA MULTA INACTIVITATE, din partea unora. Votati cu DA Da Da Da Da Da.

Link to comment
Share on other sites

DA.

Si asa in zilele de Luni si Miercuri este foarte mare plictiseala in gang-uri.Cei care nu sunt in mafie nu stiu cu este,si isi dau aiurea cu parere si voteaza contra.

Link to comment
Share on other sites

@, Dar daca eu nu vreau sa intru intr-o factiune pasnica/antrenament? Daca eu vreau sa intru in mafie.. nu imi intrezice nimeni asta, inteleg ca vreti war-uri si war-uri daca s-ar putea si de luni pana duminica, te duci 1 zi la war iti ajunge, apoi urmatoarea zi te relaxezi (neintrand in SA:MP), daca nu vreti antrenament faceti cerere de invoire... intelegeti ca mai sunt si jucatori care joaca jocul pentru distractie. :|

PS: Tot nu sunt deacord cu propunerea :D

Link to comment
Share on other sites

M-am gandti si eu mai bine, vineri seara sa faci waruri este nasol, daca tot se face in fiecare zi aproape, sa se faca Luni,marti,miercuri si joi de la 20:la 21:30 ,Vineri seara eu zic ca e vineri seara si nu se merita waruri atunci.

Dupa parerea mea cel mai bine ar fi cum a spus si Tohaneanu-Luni,Marti,Miercuri,Joi orele 20:00-21:30:22:00.Vineri seara cred ca multi vor sa se relaxeze prin oras...Acum depinde de toti cum vreti sa alegem. :)
Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau, dar votul meu este categoric NU. :o3 Timpul nu prea le permite unora dintre noi sa fie prezenti la activitatile actuale care se desfasoara intr-o mafie, astfel incat cererile de invoire/inactivitate sunt din ce in ce mai multe. Daramite atunci cand vom avea war-uri zi de zi , ca sa nu mai vorbim de intervalul de timp in care s-ar desfasura war-urile daca aceasta propunere va fi implementata , de la 20:00-22:00 :-? , pai adevarul este ca majoritatea merg la somn la ora 22:00 urmand ca a doua zi sa mearga la scoala/serviciu(s.a.m.d) , la ora aceea esti deja obosit/a dupa o zi incarcata si solicitanta din viata reala bineinteles. Deci ideea este ca nu prea sunt de acord cu aceasta propunere deoarece avem totusi o VIATA.

Credeti ca dupa o zi de scoala, dupa ce terminati temele sau ma rog...ce mai faceti voi, mai aveti chef sa intrati pe samp si sa va mancati nervii(pt. ca multi asta faceti in timpul warurilor) ? -->Eu una nu am chef, chiar daca nu ma stresez eu pt. niste "patratele colorate" dintr-un joc. :P Desi ar trebuii sa fie doar DISTRACTIE de multe ori se lasa cu ...stres,certuri... si asa mai departe,lucrurile acestea le stim cu totii.

Ca sa nu mai lungesc vorba... votul meu este NU. (dupa cum am spus si mai sus).

Sorry kaiNe..

Link to comment
Share on other sites

Cat despre programul de war, sa fie de la 20:00-22:00, parerea mea ca este cel mai bine, unii atunci termina scoala.

Votul meu a fost Da.

Despre ideea in sine suna bine, dar orarul e prost.

Maxim 1 ora pe zi ar fi cel mai bine sa fie de luni pana sambata..6 ore pe saptamana de war.

Ai prinde 2 atacuri sa fim sinceri 2 ore pe zi, in fiecare zi din saptamana e prea mult ma, daca veneai cu propunerea aceasta in vacanta, nu acum, era altceva...

Iar despre playeri, crede-ma nu o sa fie mai multi sti de ce? Nu ar mai fi interesati sa fie prezenti asa cum sunt acum, deoarece ar zice "Las ma duc luni si joi doar la war" si dupa tot ti asa war in fiecare zi cu 10-15 membri....

 

@Tohaneanu

M-am gandti si eu mai bine, vineri seara sa faci waruri este nasol, daca tot se face in fiecare zi aproape, sa se faca Luni,marti,miercuri si joi de la 20:la 21:30 ,Vineri seara eu zic ca e vineri seara si nu se merita waruri atunci.

Nici asa, dupa stai 4 zile pe tusa pana luni ce incep iar warurile..

Cum am spus mai sus ar fi mai ok de luni-sambata cate 1 ora in fiecare zi war..de la 20:00 - 21:00.

Link to comment
Share on other sites

Nu vad nici un mod cum aceasta propunere poate spori activitatea , deja se cere EXTREM de multa activitate , adica mai mult decat ar fi normal intr-o mafie.

Una e sa se ceara activitate si alta e sa ti se ceara "No-Lifer-ism" , categoric votez nu. Mai ales , cata monotonie ar aduce aceasta schimbare...

Nici nu inteleg cum de a strans 175+ -uri , deoarece toti se plang ca nu pot veni la war de 3 ori pe saptamana , dar apoi in fiecare zi?

Îi dau drepate lui @@F4L oTo,

Link to comment
Share on other sites

Categoric DA.

 

Sunt prea putine 6 ore / saptamana. In restul zilelor se rupe AFK-ul. De aia e Gang. Daca nu iti convine alege altceva, pentru ca har Domnului, ai de unde alege.

10 ore / saptamana dedicate unui gang, consider ca ar fi perfect asa.

 

In ceea ce priveste orele, e foarte ok cum zice Kaine, intre 20:00 - 22:00.

 

PS: Astia cu "targurile" voastre cele de toate zilele, si "alte activitati" cum le numiti voi: sa fim seriosi, au trecut vremea lor. Daca chiar nu va puteti lipsi la datul de /refill, /repair si /sellgun, atunci aveti ocazia in weekend sa va aratati maestria la aceste "activitati".

 

Si nu ai cum sa nu observi faptul ca in fiecare seara de war, numarul jucatorilor creste considerabil.

 

EDIT: , nu te tine nimeni in GANG. Cum am zis, ai de unde alege, du-te in Taxi papa. Oricum se va implementa, suntem mai multi cei cu DA, iar multi dintre cei care au votat NU, nu au nicio tangenta cu gang-urile.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este da. Bineinteles ca nu o sa puteti intra in fiecare zi la war, dar fiecare lider, parerea mea, va alege un minim de zile pe saptamana, dupa cum a mai propus cineva aici, 3 zile din 5, sa intri la war, tu alegi care sa fie. Imi permit sa postez ca am detinut un rank superior in mafie, stiu cum este, plictiseala domina in zilele fara war.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca DA ar creste activitatea mafiilor

CUM BA SA CREASCA ACTIVITATEA DACA NICI ACUM NU E, TU GANDESTI? EU cel putin am liceu si ma axez pe el, daca tu nu vrei nu e de mirare de ce sunt asa multi someri in Romania.

Categoric DA.

 

Sunt prea putine 6 ore / saptamana. In restul zilelor se rupe AFK-ul. De aia e Gang. Daca nu iti convine alege altceva, pentru ca har Domnului, ai de unde alege.

10 ore / saptamana dedicate unui gang, consider ca ar fi perfect asa.

 

In ceea ce priveste orele, e foarte ok cum zice Kaine, intre 20:00 - 22:00.

 

PS: Astia cu "targurile" voastre cele de toate zilele, si "alte activitati" cum le numiti voi: sa fim seriosi, au trecut vremea lor. Daca chiar nu va puteti lipsi la datul de /refill, /repair si /sellgun, atunci aveti ocazia in weekend sa va aratati maestria la aceste "activitati".

 

Si nu ai cum sa nu observi faptul ca in fiecare seara de war, numarul jucatorilor creste considerabil.

Sunt putine 6 ore pe saptamana? ASTA E UN JOC OMULE, NU VIATA REALA.
Link to comment
Share on other sites

Am mai spus asta de 2 ori azi si vreau sa va conving sa dati NU, ma oamenilor, cum zice mai sus s Nrobert , deja suntem transformam un joc in care trebuie sa te relaxezi in a doua viata in care iti petreci mai mult timp si iti faci si nervi cu toti codatii, cu accidente din cauza civililor si restul (stiti bine la ce ma refer daca sunteti mafioti) , in plus daca vrei war in continuu exista un joc special creat pentru asta, se numeste CS.Daca tineti asa de mult sa fiti mafioti, duceti-va frate la clanurile din Romania care sunt adevarate sa vedem cat de mult tineti atunci la viata de mafiot ma gangsterilor.Deja se face off topic , propun t/c

Link to comment
Share on other sites

Calmeaza-te s Nrobert . In primul rand cand cand votati ganditi-va la toate aspectele . In gang inafara de war nu faci nimic , e o monotonie totala . Ar fi bine venita o schimbare in acest aspect . Eu cred ca toti care au votat stau cel putin 1 ora , o ora si ceva pe server , deci nu prea vad de unde scoate-ti fazele cu "Am viata frate , nu is no-lifer " . Multi care au votat contra si sunt in mafii nici la programu actual nu pot ajunge la waruri , atunci de ce mai stati ? Per total raspunsul meu e DA .

Link to comment
Share on other sites

In gang inafara de war nu faci nimic , e o monotonie totala .

Daca liderul ar face activitati pe langa war-uri nu ar mai fi monotonie. Si.. daca ai avea war zi de zi, nu e tot monotonie?

 

Am votat nu. Consider ca 6 ore pe saptamana sunt mai mult decat suficiente.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o idee buna atata timp cat o sa fie 2 waruri de la 20:00-21:00, pentru ca unii mai au si altele de facut inafara de joc, daca propunerea se va aplica asa cum e ... presimt multe demisii.

Link to comment
Share on other sites

 

Saracu de tine parca nu mai aveai timp de joc.

 

Categoric NU

 

Cea mai proasta propunere ever, cred ca nici nu ganditi cand faceti o propunere. Sa creasca activitatea? Din contra, va interveni plictiseala si rutina dupa 1 saptamana de waruri non-stop. Doar copii nesanatosi si care nu au o viata fac asta. E UN JOC si trebuie tratat ca un joc, nu ca viata reala.

Link to comment
Share on other sites

Ganditi-va putin logic, nu toti detinem atata timp liber. Da, este adevarat, sunt si multi copii care sunt in maxim clasa a 7-a ce dispun de o groaza de timp liber pe care il pot ocupa in fata calculatorului, dar eu de exemplu ca si un licean normal, cu mici activitati extrascolare nu pot ajunge zilnic la fiecare war, iar din cerere de invoire in cerere de invoire nu pot sta deoarece conducerea nu va fi de acord cu aceasta si nici nu este prea frumos. Si sa fim seriosi, si cu programul actual de War nu prea imi pot permite sa stau intr-un gang deoarece in timpul saptamanii ele incep de la ora 19, iar eu ies de la liceu la 19:30, pana ajung acasa, pana mananc, pana ma duc si la sala deja se termina. O idee buna ar putea fi prezenta obligatorie la o parte dintre ele, asa ar fi mai ok pentru toti, dar daca stam sa ne gandim si la conducerea gang-urilor ar mai aparea si alte probleme cum poate au fost enuntate mai sus: daca ar fi zilnice, cand se va mai putea organiza gang-ul respectiv pentru a da randament urmatoarea zi pe turf? Totusi nu ne putem prezenta ca la un meci de paintball facand DM la nimereala, mai avem nevoie si de antrenamente, care si ele ocupa de altfel timp. Deci, cum vom avea timp si de activitati, si de antrenamente si de war-uri?

 

Pentru voi WARUL inseamna totul la o mafie(gang), tocmai de asta se primeste ban pe capete pentru cheats. O data cu implementarea noilor zile de war o sa creasca si rata banului cu siguranta, un lucru care nu este bun pentru server si comunitate. Just think :-J .....
Vad ca folosesti expresii in engleza dar la "WARUL" nu prea pui "-". In fine asta nu prea conteaza. Da, este adevarat ca nu conteaza in totalitate un war pentru un gang dar cea mai mare importanta el o are. Daca tie iti place sa stai intr-un gang care si HQ-ul il are pierdut pe /turfs nu ai decat.
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca ceea ce au facut Kelton si Royce cu The Tsar Bratva si implicit Green Street Bloods a fost in zadar. In primul rand ei au vrut sa puna accent pe faptul ca warurile NU INSEAMNA TOTUL intr-un gang. Mai sunt si alte activitati specifice unei mafii prin care se pune in valoare si le poate face in locul acelor waruri. Pentru voi WARUL inseamna totul la o mafie(gang), tocmai de asta se primeste ban pe capete pentru cheats. O data cu implementarea noilor zile de war o sa creasca si rata banului cu siguranta, un lucru care nu este bun pentru server si comunitate. Just think :-J .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.