Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

@@SiSu cu S, de pachete tale se va ocupa reporterul cows. (Pachete 4)

 

Anunt 1: " Pimps Company 24/7 de langa primaria din orasul Los Santos te asteapta cu cele mai mici preturi. "

Anunt 2: " Vrei sa asculti radio non-stop? Pimps Company 24/7 de langa primaria din orasul Los Santos te asteapta cu preturi bune! "

@@andRaa, nu irosesc un reporter pentru a promova alte factiuni, ai [/ad] pentru asa ceva.

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul Seriful. (Pachet 4)

Anunt: " Clanul neoficial "Urban Boys" recruteaza membri educati cu minim level 10. Detalii pe forum. "

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Kha

  • Level: 21

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Kha.png

Factiunea din care faci parte: Vietnamese Boys

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da

Numar de telefon (daca este cazul): -

Anuntul: Vrei sa joci barbut cu prietenii tai? Vino si cumpara zaruri norocoase de la 24/7 de langa fostul CNN LS.

Anunturi date cand sunteti online/offline: ambele

Alte precizari: Multumesc .

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: i7.

  • Level:44

Bara RPG sau poza cu [/stats]: i7..png

Factiunea din care faci parte: 69 Pier Mobs

Pachetul dorit: Ultimul ala de 40 news-uri la 8.000$

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da

Numar de telefon (daca este cazul): 2888818

Anuntul: 69 Pier Mobs recruteaza membrii activi si seriosi cu minim rank 3 intr-o factiune anterioara. Aplica chiar acuma.

Anunturi date cand sunteti online/offline: Si si

Alte precizari: A zis Seriful ca se ocupa el, ca sa nu mai irositi voi un reporter aiurea ;)

Link to comment
Share on other sites

@@i7 DauMagie, uite ca zic eu ca nu, pachet respins. Seriful si-asa are alt pachet. Am primit si poze cum tu cu PlayHard ne-ati "asaltat" HQ-ul, deci te rog. :)

 

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul [ESU]seNNN. (Pachet 4)

 

Anunt: " Vrei sa joci barbut cu prietenii tai? Poti cumpara un zar de la 24/7 de langa vechiul Cable News Network Los Santos! "

 

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Vinnie

Level: 135

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Vinnie.png

Factiunea din care faci parte: LS Taxi

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Confirm.

Numar de telefon (daca este cazul): Nu e nevoie.

Anuntul: Tow Car Business va ofera cel mai bun serviciu de tractat. Folositi (/towcar) si va vom livra masina in parcare.

Anunturi date cand sunteti online/offline: offline si online.

Alte precizari: Multumesc.

Edited by Vinnie
Link to comment
Share on other sites

@@Vinnie, de pachetul tau se va ocupa reporterul Croint. (Pachet 4)

 

Anunt: " Tow Car Business va ofera cel mai bun serviciu de tractat. Folositi [/towcar] si va vom livra masina in parcare. "

 

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: TheAlexandruKiller
  • Level: 11
  • Bara RPG sau poza cu [/stats]: %20TheAlexandruKiller.png[/url]; http://i.imgur.com/dokwdCX.png?1
  • Factiunea din care faci parte: Civil, cea mai smechera.
  • Pachetul dorit: 1
  • Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: da
  • Numar de telefon (daca este cazul):-
  • Anuntul: Clanul neoficial ,,Black Guerrilla Family" recruteaza playeri de level 10, verificati forum la clanuri neoficiale.
  • Anunturi date cand sunteti online/offline: online.
  • Alte precizari: Multa bafta.

 

Edited by TheAlexandruKiller
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:TheAlexandruKiller.
  • Level:11.
  • Bara RPG sau poza cu [/stats]:TheAlexandruKiller.png[/url] si asta mdLuVNj.png?1
  • Factiunea din care faci parte:Civill.
  • Pachetul dorit:Pachetul numarul 1 va rog.
  • Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi:Da.
  • Numar de telefon (daca este cazul): 549-4238, ca sa ma contactati pentru a plati.
  • Anuntul: Clanul neoficial ,,Black Guerrilla Family"' recrueaza membri seriosi de level 10, check forum.
  • Anunturi date cand sunteti online/offline: oricand.
  • Alte precizari: Va multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul BlastY. (Pachet 1)

Anunt: " Clanul neoficial "Black Guerrilla Family" recruteaza membri seriosi cu minim level 10. Detalii pe forum. "

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Danut

  • Level: 36+

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Danut.png

Factiunea din care faci parte: San Fierro Police Department

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da.

Numar de telefon (daca este cazul): -

Anuntul: Benzinaria P'N'S 2 SF, la nord de banca, va ofera plin la cel mai mic pret din oras, doar 69$!

Anunturi date cand sunteti online/offline: Nu conteaza.

Alte precizari: Vreau cineva sa termine pachetul, il vreau pe Tuckson.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Campi0nul08

  • Level: 44

Bara RPG sau poza cu [/stats]:Campi0nul08.png

Factiunea din care faci parte: EL Loco Cartel

Pachetul dorit: 1

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: da

Numar de telefon (daca este cazul): 497-2663

Anuntul: In urma cu cateva momente liderul El Loco Cartel Krups l-a promovat pe Campi0nul08 la rangul de Solado (3).

Anunturi date cand sunteti online/offline: Online

Alte precizari: Mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [TB]DeGraw
  • Level:9
  • Bara RPG sau poza cu [/stats]: http://postimg.org/image/4a0j0gjsp/
  • Factiunea din care faci parte: -
  • Pachetul dorit: 4
  • Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da
  • Numar de telefon (daca este cazul): -
  • Anuntul: Clanul ThunderBirds recruteaza, minim nivel 20, seriozitate si activitate! Aplicatiile se depun pe pagina RPG.
  • Anunturi date cand sunteti online/offline: Nu conteaza.
  • Alte precizari: -
Edited by DeGraw
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [uS]zeEk.

Level: 122+

Bara RPG sau poza cu [/stats]: zeEk..png

Factiunea din care faci parte: Civil

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Bineinteles.

Numar de telefon (daca este cazul): Nu este necesar.

Anuntul: " Cunosti bine harta si masinile? Eventul "SoothSayer" te premiaza. Detalii pe forum, sectiunea "events"! "

Anunturi date cand sunteti online/offline: Indiferent, nu este nicio problema.

Alte precizari: Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul Guumble. (Pachet 4)

Anunt: " Clanul "ThunderBirds" recruteaza membri seriosi si activi, minim level 20. Aplicatii pe pagina RPG. "

 

@@South zeEk, de pachetul tau se va ocupa reporterul IONUTZ_1234. (Pachet 4)

Anunt: " Cunosti bine harta si masinile? Eventul "SoothSayer" te premiaza. Detalii pe forum, sectiunea "Events"! "

 

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: CaSaNoVa

  • Level: 32

Bara RPG sau poza cu [/stats]: CaSaNoVa.png

Factiunea din care faci parte: Southern Pimps

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da.

Numar de telefon (daca este cazul): Nu.

Anuntul: The Big Spread Ranch va asteapta sa degustati cele mai fine bauturi si sa organizati petreceri la cele mai mici preturi. Avem animatoare!

Anunturi date cand sunteti online/offline: Oricand.

Alte precizari: PwP Pluto!

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul Denisell. (Pachet 4)

Anunt: " The Big Spread Ranch va ofera petreceri, cele mai fine bauturi si cele mai bune animatoare, va asteptam! "

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [sQ]Skipper

  • Level: 54

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Skipper.png

Facţiunea din care faci parte: Southern Pimps

Pachetul dorit: 4

Am citit şi luat la cunoştinţă regulile cu privire la pachetele de anunţuri: Da

Număr de telefon (dacă este cazul): Nu este nevoie

Anunţul: Skipper Property 24/7 de la intrarea VineWood şi din spatele băncii Los Santos te aşteaptă să îţi cumperi un MP3 player sau ţigări.

Anunţuri date când sunteţi online/offline: Şi online şi offline.

Alte precizări: Mulţumesc şi o seară bună.

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul andreeaprs. (Pachet 4)

Anunt: " Skipper Property 24/7 din spatele bancii din orasul Los Santos te asteapta sa iti cumperi un MP3 player sau tigari. "

 

Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:el.marelealcatar
  • Level: 36+
  • Bara RPG sau poza cu [/stats]:

    El.MareleAlcatar.png
  • Factiunea din care faci parte: Civilian
  • Pachetul dorit: 1
  • Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da.
  • Numar de telefon (daca este cazul): -
  • Anuntul: Clanul neoficial:''Deagle for society'' recruteaza playeri care vor sa invete sa manuiasca armele, sa fie soferi sau actori de film check forum.
  • Alte precizari: Multumesc
Edited by marelealcatar
Link to comment
Share on other sites

@@marelealcatar, de pachetul tau se va ocupa reporterul Aditssa. (Pachet 1)

Anunt: " Clanul neoficial "Deagle for society" cauta jucatori dispusi sa manuiasca o arma, sa fie soferi sau actori de film. "

 

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [uS]Arturo

  • Level: 38

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Arturo.png

Factiunea din care faci parte: National Guard

Pachetul dorit: 4

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da

Numar de telefon (daca este cazul): -

Anuntul: Concusrul saptamanal B-Top 7 Word Contest este in plina desfasurare. Participa si tu pe forum la sectiunea Events.

Anunturi date cand sunteti online/offline: Nu conteaza acest aspect.

Alte precizari: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa reporterul Krypto. (Pachet 4)

Anunt: " Concursul saptamanal "B-Top 7 Word Contest" este in plina desfasurare. Detalii pe forum la sectiunea "Events". "

 

 

*Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de noua forma a anunturilor, ma contactati pe mine, nu pe reporteri, fiindca ei nu au voie sa schimbe nicio virgula fara acordul meu.

*Tarifele sunt afisate pe prima pagina a acestui topic.

*Daca sesizati ca un anunt din pachet este dat in intervalul orar 02:00-09:00, va rog sa ma contactati prin PM si sa-mi dati dovada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: [TE]Ciprian90

  • Level: 25

Bara RPG sau poza cu [/stats]: Ciprian90.png

Factiunea din care faci parte: News Reporters

Pachetul dorit: 3

Am citit si luat la cunostinta regulile cu privire la pachete de anunturi: Da

Numar de telefon (daca este cazul): 112-0006

Anuntul: "Business-ul "ZiP" din curtea HQ Red Dragon Triad, va asteapta cu cele mai mici preturi la ochelari si palarii!"

Anunturi date cand sunteti online/offline: Nu conteaza

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.