Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, A fost doar un penta cu Draven bă, ceva normal pentru mine. =)) Asteaptă transfer tu mult și bine :>

 

Da iubire, mie-mi dai, nu? :*

 

Ce faceți, bă? Ia că au prins mai mulți viață mă. Așa-i când suntem noi prezenți p-aici.. În special eu, adică..

 

 

@@Wolf4eveR V ODA, 1. Cum faci Gif-uri.

2. Ba, jur ca imi pare cunoscuta aia smr.

 

Aia-i actriță d-aia.... de filme icsicsics...

Edited by ChadIDK
Link to comment
Share on other sites

In legatura cu "Instructor Help" , toata lumea il poate modifica cum vrea, de exemplu kingdeiu, si-a personalizat si el un mod ca acela, pentru ca este un om bun a vrut sa il daruiasca si celorlalti colegi, nu inteleg , "de ce ma copiezi" ; "copiatorule" ; "plagiatorule" , pana la urma exista cel putin 300 feluri de "Instructor Help" , fiecare fiind facut cum a vrut cel care-l creeaza/modifica, nu cred ca stie cineva cine a facut primul mod de genul sau chestii, pentru cei care zic : "de ce ma copiezi" ; "copiatorule" ; "plagiatorule", tin sa va informez ca si voi ati copiat la randul vostru pe cineva, respect all m3ns ! Aici nu ma refer doar la o singura persoana, in general vorbesc, nu am nici-o problema cu nimeni !

 

 

PS: stie careva un program de editat video, BUN? Unul in care as putea sa fac aproape orice, as dorii si un link de descarcare, vreau sa pot sa tai/unesc/efecte/titluri/speed/slow/s.a.m.d , multumesc .

 

Taci ma, din moment ce a plecat de la ala si a modificat niste texte logic ca a copiat. =;

Link to comment
Share on other sites

 

Taci ma, din moment ce a plecat de la ala si a modificat niste texte logic ca a copiat. =;

A plecat de la ala? Primul instructor help de pe b-zone a fost a lu TheoNeuer , deci taci ca vorbesti degeaba, deja imi faci nervi, FIECARE ISI FACE CUM VREA PWLA LUI SI CE PWLA MEA!

Link to comment
Share on other sites

@, Uite man o poza cu tine de cand jucam minecraft :))

 

ehIccEi.png

 

Bee,ai post m3n dc ai pus numele la cal asaaaa,ai PM

 

 

 

Bee,ai post m3n dc ai pus numele la cal asaaaa,ai PM.

 

Fain beee pacat ca doar tu ai scapat,aveam low.

Edited by KingDeiu
Link to comment
Share on other sites

A plecat de la ala? Primul instructor help de pe b-zone a fost a lu TheoNeuer , deci taci ca vorbesti degeaba, deja imi faci nervi, FIECARE ISI FACE CUM VREA PWLA LUI SI CE PWLA MEA!

 

Prietene, el macar nu a editat niste texte ca tine cu Instructor Help-ul tau. Si vezi cu caps-ul asta la mine.

Nu stiu ce a facut fratele topel ca sa imi dau cu parerea dar tu nu ai facut mare lucru si mai vii si cu tupeu.

Acum am incheiat subiectul, nu vreau sa ne certam pe forum, mai ales intr-o categorie publica.

Ai ceva sa-mi spui, ai functia PM.

Edited by Victory Hutson
Link to comment
Share on other sites

 

 

PS: stie careva un program de editat video, BUN? Unul in care as putea sa fac aproape orice, as dorii si un link de descarcare, vreau sa pot sa tai/unesc/efecte/titluri/speed/slow/s.a.m.d , multumesc .

Trebuie să şi ştii să faci orice cumetre, nu mai suferi pe aici şi nu mai folosi limbaj toxic.

Îţi recomand After Effects.


@@ChadIDK,Ai si tu cont de forum =))

cf

Link to comment
Share on other sites

 

Prietene, el macar nu a editat niste texte ca tine cu Instructor Help-ul tau. Si vezi cu caps-ul asta la mine.

Nu stiu ce a facut fratele topel ca sa imi dau cu parerea dar tu nu ai facut mare lucru si mai vii si cu tupeu.

Acum am incheiat subiectul, nu vreau sa ne certam pe forum, mai ales intr-o categorie publica.

Ai ceva sa-mi spui, ai functia PM.

 

Instructor help nu am facut de la 0, am alte 2 moduri, facute de la 0. pa .

Link to comment
Share on other sites

@@Wolf4eveR V ODA, 1. Cum faci Gif-uri.

2. Ba, jur ca imi pare cunoscuta aia smr.

Ati plake nebunule.

 

Da iubire, mie-mi dai, nu? :*

 

Ce faceți, bă? Ia că au prins mai mulți viață mă. Așa-i când suntem noi prezenți p-aici.. În special eu, adică..

 

 

 

Aia-i actriță d-aia.... de filme icsicsics...

Ce actrita Chad?

Link to comment
Share on other sites

 

bine bossule. :))

modderi peste noapte, ce drc.

Mi se pare normal ca la 11 ani sa spui ca esti "modder", ce drc, o sa se ajunga peste 2-3 ani sa se zica "Eu am facut Redux". Aia este situatia.

 

Cmf ba sefanilor, tot pe sa-mp, tot pe sa-mp? Io-s bn, mersi de intrebare, cu vagabontii de 8 ani pe strada, ne dam cu bicicletele alea furate, Mountain Bike, BMX, csf, dupa posibilitati.

 

#V.B-Zone.Ro - SERVER GTA 5 JOC SHO <3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.