Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mi se pare normal ca la 11 ani sa spui ca esti "modder", ce drc, o sa se ajunga peste 2-3 ani sa se zica "Eu am facut Redux". Aia este situatia.

 

Cmf ba sefanilor, tot pe sa-mp, tot pe sa-mp? Io-s bn, mersi de intrebare, cu vagabontii de 8 ani pe strada, ne dam cu bicicletele alea furate, Mountain Bike, BMX, csf, dupa posibilitati.

 

#V.B-Zone.Ro - SERVER GTA 5 JOC SHO <3

 

DA STIU <3

ABIA ASTEPT SA-L FACA. :))

vb pe Steam.

Edited by Victory Hutson
Link to comment
Share on other sites

Anunt important

Dragi colegi, intre 6.02.2017 si 10.02.2017 se va desfasura B-Olympics Winter 2017 (Factions) si sper sa participe cat mai multi. Din pacate, intre 5-8 februarie voi fi plecat cu Cercetasii Romaniei intr-un camp. Probele nu sunt inca stabilite, dar cand apar va voi posta aici despre fiecare dintre ele. Unde credeti ca va descurcati, duceti-va. Nu ratati o asemenea ocazie.

 

Premiile pentru factiuni sunt:

Locul 1 - $3.300.000, un trofeu de aur, o saptamana fara raport de activitate/5.000.000 materiale + 5.000 droguri

Locul 2 - $2.300.000, un trofeu de argint

Locul 3 - $1.300.000, un trofeu de bronz

Cele mai multe medalii si puncte castigate - 1000 gold, 25 respect points.

Poate asta va motiveaza sa dati ce aveti mai bun din voi. Nu eu hotarasc cum se va imparti premiul, dar sper sa se dea cate o parte egala la cei care participa.

In concluzie, dati ce aveti mai bun din voi si nu uitati ca noi detinem Trofeul B-Olympics Spring 2016!

VmZOO84.png

Link to comment
Share on other sites

@@Edge,Iara nu revii in LS SI?

Gata sefule, sapt. asta ma reapuc, ma simt "in the mood". Imi e dor de nabismul de pe /f. Dar, mai nou, am auzit ca se face raportu mai greu, nu mai pot sa fur asa repede clientii. Hmm, vedem, ne descurcam noi.

 

Oo, fratele al mare de 20CM. Lasa ca te barbieresti tu :)). O sa revin, vedem care e treaba.

Link to comment
Share on other sites

@@Djk314 Legend, ii clara treaba :))). Urat de tine :)), iti dai seama ce bine ma simt eu la mate.

 

PIEI! Îți place MATE?! Posedatule!

 

Ce mai face fetele?

 

 

 

P.S: Nu glumeam bă! Fă-te matematician. :D

Că tot veni vorba, la fel am și eu la română. Still, îmi place ora pentru altceva. =)

Link to comment
Share on other sites

@@ChadIDK, :)) imi place matematica ca am profa buna, sunt la profil uman, eu si matematica in rest mergem paralel :))

Asa e si fratele edge, nu se are cu matematica. 2+2 = 22 ; 3+8 = 5, e ok.

 

I'm back. Astept sa ma repun pe picioare si o sa ne vedem pe /f in cel mai scurt timp :D. Pwpa fratele edge.

P.s: Nu vr warn.

 

Link to comment
Share on other sites

@@ChadIDK, :)) imi place matematica ca am profa buna, sunt la profil uman, eu si matematica in rest mergem paralel :))

Asa e si fratele edge, nu se are cu matematica. 2+2 = 22 ; 3+8 = 5, e ok.

 

I'm back. Astept sa ma repun pe picioare si o sa ne vedem pe /f in cel mai scurt timp :D. Pwpa fratele edge.

P.s: Nu vr warn.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.