Jump to content

Warurile de Toamna / Autumn Wars


Kelton
 Share

Autumn War Interval  

734 members have voted

  1. 1. Schimbam intervalul de waruri încă de pe 1 Septembrie? / Do we change the wars interval from the 1st of September?



Recommended Posts

Sunt de acord cu aceasta schimbare. Unii admini nu au timp sa stea [/spec] ziua pe la waruri, ca poate au si ei de lucru, sau poate vor sa se relaxeze cu prietenii pe afara. Dar cel mai important este ca pentru cei din afara Romaniei vor avea o sansa egala ca toti de a incepe warurile incepand cu ora [20:00 - 22:00]. Sunt complet de acord cu aceasta schimbare si sper, cu venirea acestei schimari sa vina si mai multi mafioti pe la waruri astfel cucerind turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Voi nu realizati ca nu jucam doar noi din Romania pe serverele B-Zone, joaca ogroaza din Serbia, din Tunisia multi straini, voi credeti ca atunci cand suntem 900 on suntem doar romani? Minim 300 sunt straini, probabil lor si cat a fost 2 luni la orele 13-15 le-a fost destul de greu asa ca acomodati-va, sunt pro pentru asta.

 

Esti in tara mea respecti oraru meu simplu ce sloboz nu trebuie sa-i ridicam in slavi ca uite ex cel mai bun il stiti cu toti cand am incercat sa fim egali cu ei ce s-a intamplat.

Edited by LuckyLuciano TSA
Link to comment
Share on other sites

Da, unii lucreaza la ora aia dar mai degraba de ce nu dezactivezi war-urile de tot ca oricum sunt discriminari, numai e nimic distractiv sa joci in ziua de azi la war-uri, te trezesti cu wipe te trezesti ca pierzi lideru ca vrea un anumit admin etc, cand se voteaza noul lider nu e nimeni din factiune pe lista etc.

@South Roby v-ati prajit cu Suicide squad rau, nici n-aveti bani sa vedeti filmu 3d si gata puneti semnaturi

Edited by HazardSilent
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu aceasta idee. Unu la mana ar fi ca ar ramane membrii moldoveni sau ce natii mai joaca pe server in factiuni (mafii mai exact) si doi la mana ar aduce un beneficiu pt aceste factiuni (ceva om care face best/un membru in + pe turf). Daca nu se vor schimba warurile, imi este tot una ca pot inca si de la 13-15 sa intru.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord, chiar se apropie toamna și trebuie să ne gândim și la jucătorii ce încep școala pe 1 Septembrie, iar și în vara aceasta mulți se plângeau că nu puteau participa la War-uri pentru că mulți munceau în realitate, iar ei aveau timp doar seara.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu sunt de acord deoarece cunoscuta mafie de englezi 69 Pier Mobs este aproape plina de romani iar oricum daca ee afla si o parte de englezi prin ea pot face o cerere de inactivitate.Deci nu doresc ca programul sa fie mutat de pe 1 septembrie deoarece vreau sa profit de aceste ultime zile de vacanta.Multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Doar noliferii sunt de acord cu schimbarea programului de war. De ce zic asta? Pentru ca Soarele este un dusman pentru ei. Avand in vedere ca mai sunt 2 saptamani de vacanta, ar trebui sa iesiti afara din casa, sa va petreceti ultimele zile de vacanta din plin, nu ca noliferii in casa, pe joc ;) Aveti timp destul de pe 15 septembrie pana pe 15 iunie sa fiti noliferi si sa stati in casa.

 

 

Chit ca nu mai joc, un vot negativ din partea mea pentru a ajuta oamenii cu cap care nu vor sa stea seara in casa :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce treaba am eu cu cei din strainatate? Sa isi faca cerere de invoire sau sa se duca in factiuni pasnice.

Rasist.

La ce mai faceti gang pentru straini daca va e pana in p*la ca pot intra ei la war-uri sau nu? E interesant sa mergi la war-uri, sa cuceresti SF cand astia is la scoala, nu? Si nu e vorba doar de 69, sunt straini prin toate gang-urile, vor sa promoveze, sa-si faca si ei cv rank mai mare, nu sa ia FW ca e la ore.

Voi astia, majoritatea care va dati mari smecheri ca iesiti la 8-10 pe-afara, sa fim seriosi, daca vreo 5% din voi sta la ora aia afara, e bn, in rest va mai freaca mama o palma peste bot ca a trecut de ora 21:00 si stati la PC. Stati ca ruptii si strangeti pokemoni pe SA:MP 24/24 de pe toate conturile care le aveti, dar la 2 ore de war e greu sa intrati. Tiganism.
Link to comment
Share on other sites

Vai de **** ****, astea care insistati ca "iesiti pe afara in intervalul 20:00 - 22:00", daca din astea iesiti vreo 10% - 15% e bine, in rest ce **** *** zilele de scoala va f*te mama cate o palma peste cap si va trimite in pat la 22:00? Sa fim seriosi, la 17 ani sa nu poti iesi cu o fata dupa orele 22:00 si sa vii pe la orele 00:00 - 01:00 acasa, prea dependenti de parinti sunteti daca asa sta vorba. Sunt pracitc 75% convins ca majoritatea din astea care insistati sa nu sa se schimbe, ati iesit si voi 2 zile in saptamana pe afara asa noaptea si va dati mare smecheri

Pentru cei din tara, chiar credeti ma ca e nevoie sa fiti obligati sa va treziti dimineata pentru niste war-uri? Daca tot ziceti ca e vacanta, atunci odihniti-va.

 

On: Da.

 

P.S. Ia bagati ma voi inactivitati pe 1 Septembrie si nu talibanii, la urma urmei care-i diferenta? Ca din membrii mafiilor doar vreo 5% ies pe afara iar restul membrilor o sa puna prioritatea pe war-uri.

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.