Jump to content

Warurile de Toamna / Autumn Wars


Kelton
 Share

Autumn War Interval  

734 members have voted

  1. 1. Schimbam intervalul de waruri încă de pe 1 Septembrie? / Do we change the wars interval from the 1st of September?



Recommended Posts

Mor, spuse un no-lifer pe pagina 1: "Nu sunt de acord pentru ca nu vreau sa chiulesc iar de la ore ca sa ajung la waruri". Cred ca daca s-arr inchide B-Zone-ul, te-ai sinucide instant, no-lifer ratat.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi o idee minunata, eu unul sunt de acord, le dam posibilitatea si celorlalti sa poata ajunge la war, insa eu cred ca seara e mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca sun in pasnica sunt deacord cu acest program, dar daca nu as fi, as fi zis nu. Ganditi-va ca astia care nu suntem no-liferi, avem o viata sociala/prietena la ora 8 suntem afara, cel putin eu de pe la 7-8 pana la 12 noaptea sunt in oras, etc. Cel mai ok ar fi fost sa fie pus programu de war toata vara de la 16 la 18.. atunci chiar toti sunt treji si nimeni nu e afara la ora aia, la ora 1 e prea detot, nici n-apuci sa te trezesti ca ai war. Succes.

Link to comment
Share on other sites

numai copii care la ora 20 sunt in casa, lasa Keltone warurile asa pana incepem toti, nu merita sa schimbi programu pentru cativa playeri, peste 50% din playeri (cei care sunt in mafii) incep scoala pe 14 sau pe cat o incepe. Eu vara la orele alea abia ies pe afara, sigur sunt si altii, CEI CARE SUNT IN PASNICE SAU DEPARTAMENTE NU AU ROST SA COMENTEZE PENTRU CA NU STIU CUM E, eu stiu ca scoala incepe la toti pe aceeasi data, dar ma rog. Lasa warurile asa pana pe 14-15

Link to comment
Share on other sites

Parca era rpg.b-zone.ro, subliniez RO. Parca era server romanesc. Deja au prea multe drepturi toti tunisienii si alegrienii si nigerienii astia. Frate, daca intrii pe un server strain, te adaptezi la acesta, nu il modifici pentru tine. Le-ai facut pasnica, ok, le-ai facut mafie, ok, acum le faci si program de war? Ok frate, macar schimba numele la rpg.b-zone.tn si sa introduci la limbi oficiale araba, germana, franceza, ca astea se vorbesc la ei. Poti scoate engleza si romana.

Pana acum s-au adaptat toti tunisienii si moldovenii si chinezii la sistemul nostru, de ce nu ar putea sa se adapteze si acum?

 

In plus, poate am si eu o viata. Inteleg ca sunt si cativa copii pe aici, dar frate, sa intru in fiecare seara la war-uri de pe intai cand as putea sa ma uit la un film, sa merg in oras, sa ma distrez, practic, sa fac ceva cu ultimele zile ramase din vacanta.

 

Inca ceva. Nu inteleg de ce lasati sa voteze toata lumea in acest poll? Tocmai ce am vazut un pasnic care a votat cu '' DA '' chit ca el era in taxi. Ce este asta frate? Adica, majoritatea mafiotilor voteaza cu nu, dar vin pasnicii si voteaza da, ce-ai facut ma nene ma? Ati bagat demisii, rapoarte, si alte chestii pe site si nu puteti baga un poll?

 

In concluzie am votat '' NU '', asta ca sa fie clar, poate-s tarzi pe aici.

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Hai sa punem rpg.b-zone.tunisia, ca ro nu mai e. Te joci pe un server romanesc, te joci dupa fus orarul nostru. "Eu zic da pentru ca seara au timp si adminii sa stea spec la war" oricum se dau 11000 de reporturi si nu faceti mai nimic. "Unii incep pe 1 septembrie scoala" -> invoire + inactivitate o saptamana doua pana ne incepe si noua scoala. Factiune de straini, s-a facut. Mafie de straini, s-a facut ( si totusi ghici ce, 75% din 69PM sunt romani, daca nu si mai multi). Orar de war, o sa fie. Puteti astepta 2 saptamani ca nu muriti. Sa nu mai zic ca:

Avand in vedere ca sun in pasnica sunt deacord cu acest program, dar daca nu as fi, as fi zis nu. Ganditi-va ca astia care nu suntem no-liferi, avem o viata sociala/prietena la ora 8 suntem afara, cel putin eu de pe la 7-8 pana la 12 noaptea sunt in oras, etc. Cel mai ok ar fi fost sa fie pus programu de war toata vara de la 16 la 18.. atunci chiar toti sunt treji si nimeni nu e afara la ora aia, la ora 1 e prea detot, nici n-apuci sa te trezesti ca ai war. Succes.

Serios? Daca erai in mafie dadeai nu, esti in pasnica si n-ai treaba cu mafiile dai da? Asta nu-i treaba. Si sunt sigur, ca sunt o gramada care au votat dupa gandirea lui. Votez nu, deoarece afecteaza un procent foarte mic din jucatorii de pe comunitate. Minoritatea se supune majoritatii, asa am invatat la scoala.

Edited by bTq
Link to comment
Share on other sites

Una din ideile bune din aceasta vara, e groaznic sa stai intre 13:00-15:00 in casa la waruri pe 35 grade ++++. Seara au toti timp sa intre, la pranz, poate mai au oamenii treaba, sunt extrem de aiurea puse in acel interval, oamenii mananca la ora aia, gasesc ce sa faca. Eu as propune sa nu se mai bage acest program vreodata, vara sa fie decalat cu 1-2 ore adica sa inceapa la 16:00 sau 17.

DECI NU-ȚI TREBUIE UN IQ PESTE MEDIE SĂ-ȚI DAI SEAMA CE SPUI TU ACOLO.

VARA LA 1 SUNT CAM 30 GRADE ÎN MEDIE AFARĂĂĂĂĂĂĂ, TU ÎN CASĂ AI CĂLDURA DE AFARĂ OMULE? NU AI ACOPERIȘ SAU CUM VINE ASTA?

 

ești pașnicul pașnicilor băiatule, numai aberații aud de la tine. păi 70% dintre membrii mafiilor chiar au viață, stau 2 ore 5 zile (10h / sapt), și alea rareori, adică cât un pd/taxi în 2 zile maxim.

lumea mai iese pe afară seara, mai bagă un fotbal, o bicicletă când se răcorește

 

ziceți că nu vă treziți la 13, dar ce faci frate de pierzi jumate de zi și 3/4 de noapte dormind?

cluburile nu sunt pline decât la mare (nu stai mai mult de 2 săpt acolo) de luni-joi deci n-o mai ardeți că stați prin cluburi până pe la 4 dim că nu e așa. stați ca nebunii pe samp la 4, normal că vă treziți la 13.

Link to comment
Share on other sites

Eu as zice ca este o idee bun, cat si o sansa pentru playerii din afara tarii, si nu s-ar mai chinui atat cu inactivitatea si invoirile la waruri.


Eu as zice ca este o idee bun, cat si o sansa pentru playerii din afara tarii, si nu s-ar mai chinui atat cu inactivitatea si invoirile la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.