Jump to content

Waruri de Vara / Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

Reacția mea citind o mare parte din reply-uri:

cwvQ6MK.gif

 

Mă atrage că vă plângeți de programul pe care voi l-ați votat cât și de "mafioții bombardieri" cu replicile lor "pașnic, pârlit, praf, spătar"; da' voi n-ați fost "pașnici pârliți" odată-n viața voastră?

Programul merge perfect, acuma nu-mi mai fac griji când trebuie să supraveghez warurile.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce se plang aici toti pasnicii si tunisienii.E clar ca daca programul era bun probabil nu mai facea gura atata lume.Cum cacat sa stai de la 14:00-16:00 si dupa sa mai stai si juma de ora sa mai dai si atacuri.Te pisi pe ele ca nu mai da nimeni atac si sa vedeti cat de multi o sa mai joace la waruri din cauza ca nu puteati sa puneti cum a fost pana acum a trebuit voi sa fiti diferiti.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare Ok noul program , dar tot cred ca era mai bine de la 13:00 la 15:00 . Astia care va plangeti , nu va obliga nimeni fratilor sa stati voi la waruri sau sa jucati SA:MP , este strict alegerea voastra!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, WARREN KIA said:

Tot mai frumos era de la 20-22, te duceai si tu in ocean pana pe la 18:00 faceai plaja dupa veneai faceai un dus mancai si dupa la 22 plecai in oras la o bere asa de relaxare.

Unii copii nu au voie mai tarziu de 22 afară. :)

Link to comment
Share on other sites

Bă fraților, dar voi nu vă gândiți că noi ăștia avem liceu? Avem practică majoritatea și nu putem să ne prezentăm la acele ore.
Învoirile pot fi doar două pe săptămână. Era mai ok să puneti de la 16:00 - 18:00 pentru că atunci suntem acasă majoritatea și atunci v-a fi si căldura aia de simți că te topești.

Link to comment
Share on other sites

13:00 - 15:00 a fost mereu, va bagati voi cu pollu'. De cand joc pe B-Zone de la 1-3 a fost. Astia care vor 20:00 - 22:00 , cum pula mea sa stau in acasa la ora 8 vara??? voi ganditi un pic cand ziceti ceva?

Edited by GAUCHO ZEW
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, PhaXSilentTSA said:

vara asta se poarta b-zone 

 

rpg1 - 500 de playeri la 14:00

rpg2 - 400

rpg3 - 100

rpg4 - 250

 

 

 

Si normal, din moment ce se baneaza ca stii sa tragi (check semnatura), cel mai best server, ce sa ceri.

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

01:00 - 03:00 dimineata. Sa mor daca va mint cu ceva de nu era cel mai tare program pe vara. Nu te lasa ma-ta pe PC la ora aia? Mars la somn, simplu.

 

Cum plm sa joci de la 14 la 16? Macar de se punea de la 12 la 14.. era mai acceptabil. Jucai 2-3 waruri si pe la 13:30-14:00 plecai si tu la o piscina/plaja sau la drq sa ma ia. Asa dupa 16 unde dracu te mai duci? Se fute ziua aiurea. E bine si asa 14-16, nu zic ca nu. Dar o zi, doua.. cand e canicula si n-ai ce face stai in casa. Dar nu poti sa fi prezent zi de zi in mijlocul zilei, n-ai cum. Decat sa fi prea terminat..

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

E NASPA oraru de la 12-16. unii au si lucru/cursuri/practica/scoala si lista continua. Mai fain era 20-22. cu astfel de program poti merge la lucru, afara, gratar, curve. dar unii tre' sa fie incapatanati si sa nu dea de ales sa se puna si 20-22 sau 18-20. nu m-as mira sa-l puneti de la 2 noaptea la 4 "ca asa vor gangsterii" hai ma lasi?

ma rog, usor usor, asa va pierdeti playeri, va mai mirati de ce aveti 500/600 cand mai demult aveati 900/1000. va asigur eu, cu astfel de mentalitate intr-un an, doi ajungeti la 100-200 playeri in cel mai bun caz. sunteti pe drumul cel bun + multe reguli aiurea si favorizari prostesti. continuati tot asa, poate o dati si in monarhie absoluta.

logica 1 - bzone staff 0

 

Edited by DeliaMarduk
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.