Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Acel moment cand un Admin se da de gol cand este pe /recon.


TIBERIU ToV
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Austines said:

 

Tu la orice comentezi slab? Parca ai fi tu mai bun "amuzantule", dupa aia cautati cearta de ce uram noi moldovenii.

Nici nu ar trebui sa ai dreptul la parere :) 

:)) 

 

Umorul meu e net superior pentru tine. Meme-urile mele geniale, sarcastice, satirice, gandite si daca nu ai observat, sunt toate in HOT MEMES si nu am rugat pe nimeni sa-mi dea +1. Ce treaba are nationalitatea? Esti tampit? Iti arat meme-uri la care am comentat si altceva decat slab? Nu stiu cine esti, dar degeaba incerci sa te dai tare. Sper doar ca nu esti Tiberiu pe contul secundar ca ar fi josnic de tot.

 

Cand esti paralel cu ce se intampla aici, mai bine taci si inghite.

Link to comment
Share on other sites

:)) ceva de genu sunt si cei din hitmen cu undercover care scriu pe chat din greseala.

 

@Lewoo Nu mai stiu ce meme postase unu si era extraordinar de prost si a primit "feedback" de la toti, inclusiv de la tine. Pentru mine era absolut slab, dar asta depinde de personalitate si oarecum de gandire, spre exemplu in cazul asta nu mi s-a parut atat de bun incat sa rad 1 minut, doar ca e haios in felul lui.

Cat despre cei care comenteaza cu "slab" sau doar 3 cuvinte, aia ar trebui raportati si sa primeasca ceva sanctiune.

Nu stiu de ce luati atat de in serios chestia asta, mi se pare chiar trist sa vad comentarii de genul "lasa-te", de parca acea persoana care posteaza memeul i-a facut ceva rau, se ataca de parca el a invetat prostia asta cu argumentul ca "mi-ai pierdut timpul", ce timp? Ce faceai in timpul ala? Salvai delfinii?

Edited by GF Bad Boy
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, GF Bad Boy said:

Cat despre cei care comenteaza cu "slab" sau doar 3 cuvinte, aia ar trebui raportati si sa primeasca ceva sanctiune.

 

In cazul asta, toti cei care au comentat ceva pe sectiunea asta ar trebui sanctionati. Uneori, un cuvant poate spune mai mult decat 1000 de cuvinte. :)

Edited by O d i o n
Link to comment
Share on other sites

Asta da, ai +1.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GF Bad Boy said:

:)) ceva de genu sunt si cei din hitmen cu undercover care scriu pe chat din greseala.

 

@Lewoo Nu mai stiu ce meme postase unu si era extraordinar de prost si a primit "feedback" de la toti, inclusiv de la tine. Pentru mine era absolut slab, dar asta depinde de personalitate si oarecum de gandire, spre exemplu in cazul asta nu mi s-a parut atat de bun incat sa rad 1 minut, doar ca e haios in felul lui.

Cat despre cei care comenteaza cu "slab" sau doar 3 cuvinte, aia ar trebui raportati si sa primeasca ceva sanctiune.

Nu stiu de ce luati atat de in serios chestia asta, mi se pare chiar trist sa vad comentarii de genul "lasa-te", de parca acea persoana care posteaza memeul i-a facut ceva rau, se ataca de parca el a invetat prostia asta cu argumentul ca "mi-ai pierdut timpul", ce timp? Ce faceai in timpul ala? Salvai delfinii?

Eu mă repet, să zică mulțumesc că la unele "creații" mă limitez doar cu "slab".

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Austines said:

 

Tu la orice comentezi slab? Parca ai fi tu mai bun "amuzantule", dupa aia cautati cearta de ce uram noi moldovenii.

Nici nu ar trebui sa ai dreptul la parere :) 

Ești foarte amuzant, băiete. De ce ai acces la internet, în primul rând? Să te iei de persoane din străinătate? Din cauza ta și a altor proști ca tine există "rivalitatea" asta între națiuni. Jur că v-aș arde pe toți nationalistii ăștia.

Link to comment
Share on other sites

Imi amintesc cand am patit asta la war, si eu eram ceva gen "ba tu al cui esti ma?". Amintiri cand erau vremuri mai ok. In legatura cu meme-ul e bunicel, se putea alege alt template ca practic adminii nu mai au ce sa se mai ascunda, si unii se dau de gol intentionat.

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2018 at 11:52 PM, Austines said:

 

Tu la orice comentezi slab? Parca ai fi tu mai bun "amuzantule", dupa aia cautati cearta de ce uram noi moldovenii.

Nici nu ar trebui sa ai dreptul la parere :) 

Meme-ul nu e amuzant bai, piele de sarpe ce esti. Ai ceva cu moldovenii? Hai in Republica Moldova sa vedem daca mai spui ceva. Te-n sange.

20 hours ago, South Clanin3 said:

Ești foarte amuzant, băiete. De ce ai acces la internet, în primul rând? Să te iei de persoane din străinătate? Din cauza ta și a altor proști ca tine există "rivalitatea" asta între națiuni. Jur că v-aș arde pe toți nationalistii ăștia.

Una e sa fii nationalist, alta e sa fii retardat ca ala. Un roman ce uraste moldovenii nu e nationalist, e un retardat. 

 

Vezi sa nu te arda pe tine altcineva. ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2018 at 1:52 PM, Austines said:

 

Tu la orice comentezi slab? Parca ai fi tu mai bun "amuzantule", dupa aia cautati cearta de ce uram noi moldovenii.

Nici nu ar trebui sa ai dreptul la parere :) 

Auzi nu tea bagat nimeni in seama, mai usor 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.