Jump to content

PREZENTARE -> NarcisKNZ


NarcisZEW
 Share

Recommended Posts

-Nick-ul tau: NarcisKNZ
- Prenume:  Catalin
-
Varsta: 16 ani.
-
Locatia: Buzau , Romania
-
Ocupatie: Elev.
-
Jocul(rile) preferat(e): SAMP, CS:GO, Metin2.
- Hobby-urile tale: Practic Fotbal, ies pe afara cu prietenii, cat un adolescent normal.

In primul rand vreau sa spun ca ma numesc Adrian Narcis, am frumoasa varsta de 16 ani si sunt din orasul Buzau ( BZ ), situat in Nord - Estul Romaniei. Sunt un baiat glumet, îmi place sa-mi fac prieteni noi si sa cunosc oameni mereu, îmi plac foarte mult jocurile si îi respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult, cred ca am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru' si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie înseamnând ca ai discernamânt si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cât as încerca tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Sunt destule de spus despre mine si va voi spune doar câteva lucruri. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana normala, cu preocupari normale. Gândesc mereu pozitiv si ma consider o persoana norocoasa. Desi ma supar uneori repede, iert usor. Pe sfârsit as vrea sa spun ca am o memorie cam "anormala", deoarece tin minte si cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-as aminti si peste 2 ani. Seriozitatea ma defineste în cea mai mare parte.. sunt un baiat foarte respectuos, înteleg repede, ascult de catre superiorii mei, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt: SA:MP-ul, Football (practic acest sport de 2 ani). Sunt o fire destul de energica.. Îmi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba imediat. Timpul liber mi-l petrec iesind cu prieteniil, sa ma antrenez, sa ma plimb si nu în cele din urma sa ma joc pe PC. Acesta sunt eu si nu imi pasa ce zic ceilalti de mine !

Link to comment
Share on other sites

Welcome

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.