Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ce sporturi practicaţi/aţi practicat?


BIS aka OldNab
 Share

Ce sporturi practicaţi/aţi practicat?  

77 members have voted

  1. 1. Ce sporturi practicaţi/aţi practicat? (sondaj)

    • Arte marţiale
      4
    • Atletism
      3
    • Baschet
      14
    • Baseball
      1
    • Box
      9
    • Canotaj
      1
    • Dans sportiv
      1
    • Fotbal
      36
    • Fotbal american
      1
    • Futsal
      1
    • Gimnastică
      1
    • Haltere
      3
    • Handbal
      9
    • Hochei
      0
    • Înot
      9
    • Judo
      0
    • Karate
      4
    • Kickbox
      3
    • Motorsport
      1
    • Oină
      0
    • Patinaj artistic
      0
    • Polo
      0
    • Rugby
      3
    • Scrimă
      0
    • Skandenberg
      0
    • Şah
      7
    • Tenis
      3
    • Tir sportiv
      0
    • Volei
      1
    • Wrestling
      2


Recommended Posts

Tenis de camp, 2 luni cat sa invat sa joc cat de cat, 4 luni de kickbox sa invat sa ma bat la nevoie, vreo 20 de lectii de inot sa invat sa inot, sah joc mereu si am jucat de pe la 8 ani. Am mers sporadic la sala, nu e de mine si o consider o activitate nesanatoasa pentru articulatii, plus ca degeaba esti mare. Daca vrei sa se uite femeile la tine, degeaba strangi tu din dinti si ridici suta ca n-o sa te bage prea multe in seama. Iar alea care o sa te bage ar dansa in clipurile lu Jador si Ciorba pentru 100 de euro. Intreaba 10 femei daca le plac barbatii cu multa masa musculara mare si vezi cate o sa ti dea un raspuns pozitiv.O sa zica zica ca le plac aia bine definiti da nici asta nu e un criteriu de alegere ca nu mai traim pe vremea neanderthalilor si femeile sa aiba nevoie de un barbat cat mai masiv sa fie aparate. Asta asa ca o lunga paranteza. Si e doar parerea mea.

Edited by Kayac
Link to comment
Share on other sites

Fotbal(in sala sau futsal si afara) si inca practic, de aproximativ 9 ani, am si pierdut numaratoarea :).Ocazional si baschet cu prietenii, acum am lăsat-o mai moale, inainte ma duceam mai des deaoarece aveam probleme cu înălțimea si baschetul chiar m-a ajutat pe aceasta cale.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.