Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Sunteţi de acord cu regula U-21 din competiţiile interne?


BIS aka OldNab
 Share

Sunteţi de acord cu regula U-21 din competiţiile interne?  

61 members have voted

  1. 1. Sunteţi de acord cu regula U-21 din competiţiile interne? (sondaj)

    • Da
      39
    • Nu
      22


Recommended Posts

Din cate am inteles eu o echipa trebuie sa inceapa cu 2 jucatori U-21 in teren si unul dintre ei trebuie sa ramana pana la final. Mie personal nu mi se pare ok, in caz ca il schimbi pe unu si al doilea se accidenteaza, atunci ce se intampla sau daca de exemplu vreau sa bag doi jucatori mai buni in locul celor U-21, nu am voie ca intervine regula asta dar acum inteleg si “tabara” cealalta, vor ca jucatorii tanari sa performeze mai mult si sa duca fotbalul din romania la alt nivel

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2021 at 12:45 PM, Ana R said:

Eu sunt de acord, deoarece fiecare are o șansă fiecărui jucator tânăr de a participa la meciurile echipei naționale U21.

Răspuns copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Da, in campionatele puternice sunt jucatori de 17, 18 ani mai scumpi decat toata liga 1, mi se pare o regula buna pentru ca se promoveaza din ce in ce mai multi jucatori tineri, asa daca stam dupa stanciu sa dea o centrare sau un sut pentru echipa nationala suntem dati dracului =))

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2021 at 2:36 PM, Toniii said:

Da, sunt de acord.

Primeşti un avertisment verbal pentru că nu ţi-ai argumentat poziţia.

 

On 8/24/2021 at 12:22 PM, 5484561 said:

Personal nu sunt de acord.

Primeşti un avertisment verbal pentru că nu ţi-ai argumentat poziţia.

Link to comment
Share on other sites

Exista o multime de pareri diferite in legatura cu aceasta tema, eu cred ca este buna regula in masura in care promovezi jucatorii tineri, dar nu vad rostul sa obligi un antrenor sa bage minim 2 jucatori in teren unul fiind obligat sa stea pana la sfarsitul meciului daca echipa respectiva nu dispune de jucatori U21 care sa ajute cu adevarat echipa in a face performante.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.