Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Pregatiri Fuziune - Casele si Clanurile


Kelton
 Share

Recommended Posts

In principiu era de asteptat asta, dar eu zic ca trebuiau si la Poll cu HQ sa fie la fel ca la Poll cu ce clan ramane. Asa mi se parea cel mai corect si nu avantaja niciun server. "Cel mai bun castiga!"

Link to comment
Share on other sites

Sa fim sincer, in legatura cu sondajul despre case, ne-am fi asteptat toti la un astfel de rezultat.
Insa voi fi curios ce se vor intampla cu HQ-urile clanurilor de pe RPG2, daca vor reusi sa isi gaseasca acelasi HQ sau un HQ cat mai interesant.

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2023 at 3:34 PM, Kristi72 said:

In principiu era de asteptat asta, dar eu zic ca trebuiau si la Poll cu HQ sa fie la fel ca la Poll cu ce clan ramane. Asa mi se parea cel mai corect si nu avantaja niciun server. "Cel mai bun castiga!"

Haide cu fuziuneaa

Link to comment
Share on other sites

A ramas batut in cuie ca "Fuziunea se va intampla prin iarna lui 2023", sau facem un efort in vara asta? Se cam anunta seceta pe RPG2 si in toamna nu stiu ce roade mai culegem daca nu e nimic sadit.

Din partea mea puteati sa o faceti si pe 1 Aprilie si cred ca era un boom mai benefic la aportul de playeri. Se stie ca vara scade numarul de jucatori, ganditi-o cum trebuie, dar nu o ganditi prea mult - si cel mai important, ganditi promovarea din spatele fuziunii. Ca mai multa reclama cred ca s-a facut pe alte comunitati ca fuzioneaza serverele B-Zone decat pe YouTube-ul propriu zis - am sustinut si voi sustine ca B-Zone este cea mai buna comunitate de RPG din Romania, dar n-a avut niciodata un youtuber mare si devotat care sa o propulseze din spate, asa cum trebuie.

Edited by SlashX
Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.