Jump to content

Ce genuri de filme preferaţi? | What movie genres do you like?


dubliss
 Share

Recommended Posts

Genul preferat:comedie

Motivul pentru care îmi place:IMi place a fiu fericit si sa ma amuz.

Câteva exemple de filme din acest gen:Ala micu.

Alte precizări:BoSS

 

La motiv nu ai 10 cuvinte, pentru asta vei fi sancţionat cu avertisment verbal, te rog să ai grijă data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Razi foarte mult cand te uiti la filmele de acest gen, cel mai bine este sa te uiti impreuna cu prietenii.

Câteva exemple de filme din acest gen: Ace Ventura, American Pie, Little Man, Yes Man, etc.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune

Motivul pentru care îmi place: Cand se intampla o faza, te tine in suspans si te gandesti oare ce se intampla, iar apoi incepe actiunea.

Câteva exemple de filme din acest gen: THE THOMPSONS , Looper (2012) , Maximum Conviction , The Day (2011), Blood Money.

Alte precizări: Foarte Tari aceste filme.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: SF

Motivul pentru care îmi place: Eu cred ca aceste filme sunt cele mai fascinante si iti creeaza o curiozitate sa-ti imaginezi cum ar fi in viata reale acele intamplari.

Câteva exemple de filme din acest gen: Frankenweenie ; Cloud Atlas ; Holy Motors ; Dredd

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune

Motivul pentru care îmi place: Pe mine ma atrag in mod general , ai ce sa vezi , nu rasuri

Câteva exemple de filme din acest gen: Corn14

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie.

Motivul pentru care îmi place: Imi place sa ma amuz si sa rad copios si pe cinste la un film.

Câteva exemple de filme din acest gen: Security National, Dumnezeu pentru o zi, multe altele.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:comedie romantica

Motivul pentru care îmi place: Mi-au placut mereu aceste filme deoarece m-au inveselit mereu. Au un fler aparte aceste filme care imbina comicul cu viata amoroasa a unor persoane.

Câteva exemple de filme din acest gen: Friends with benefits, Life as We Know, Just my Luck.

Alte precizări: Vizionare placuta.

Link to comment
Share on other sites

Genul: Comedie

De ce: Imi place acest gen deoarece imi place sa rad, dupa o zi grea/plictisitoare genul asta de filme ma ajuta sa uit de toate problemele mele.

Filme Preferate din acel gen: Ace Ventura, Dumb and Dumber, Home Alone, Johnny English si multe, multe aletele.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune/Aventuri/SF

Motivul pentru care îmi place: In general, pentru suspansul creat, chiar si la cele mai mici faze din film.

Câteva exemple de filme din acest gen: Terminator, Death Race, Seria Twilight Saga, Lord Of The Rings, The Hobbit.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune/SF/Horror

Motivul pentru care îmi place: In general, pentru suspansul creat, fazele care te fac sa sari in sus s.m.a.

Câteva exemple de filme din acest gen:

Lord of the rings

Transporter

Death Race

007(doar cu Daniel Craig)

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Eu sunt o fire foarte vesela , si din acest motiv imi place foarte mult sa ma uit la un film de comedie bun.

Câteva exemple de filme din acest gen: Big momma , Scarry Moovie , The Mask , Men in Black III ,21 Jump Street

Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Acțiune, dramă, psihologic, comedie, documentar.

Motivul pentru care îmi place: Sunt foarte multe motive dintre care suspansul, emoțiile, gândirea, amuzamentul, etc.

Câteva exemple de filme din acest gen: Batman, Saw, American Pie, etc.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune, horror.

Motivul pentru care îmi place: Imi plac cu se bat aia, iar la horror imi plac lucrurile stranii.

Câteva exemple de filme din acest gen: Unipesod 2,3 si Final Destination 5

Alte precizări : Uitati-va, merita vazute aman2.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune.

Motivul pentru care îmi place: Pai in general numai filmele actiune ma atrag, ai ce sa vezi si este suspans.

Câteva exemple de filme din acest gen: The Expendables 1/2, Fast Five s.a.m.d.

Alte precizări:

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:Comedie:)

Motivul pentru care îmi place:imi place sa rad si sa vad filme amuzante cu prietenii

Câteva exemple de filme din acest gen: imi plac serialele cu MR.Beam,Dumnezeu pentru o zi ,american pie

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat:Comedie

Motivul pentru care îmi place:imi place sa rad si sa vad filme amuzante imreuna cu prietenii ori familia

Câteva exemple de filme din acest gen: Bruno, Borat, Dumnezeu pentru o zi, Madagascar.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat : Comedie

Motivul pentru care îmi place : De obicei filmele de genul Comedie au un "Happy End". Te distrezi vizionandu-le.

Câteva exemple de filme din acest gen : Home Alone 1, Home Alone 2, Home Alone 3.

Alte precizări : Nu exclud faptul ca mai am si alte genuri preferate.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie, Crima, Psihologic, Aventura, Thriller si SF

Motivul pentru care îmi place: Din multe motive, îmi place sa rad sa fiu ținut în suspans sa rezolv enigma filmului și multe altele.

Câteva exemple de filme din acest gen: O sa postez ultimele filme văzute de gen: Ted, Lawless, Argo, Skyfall, Savages si Total Recall.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Horror

Motivul pentru care îmi place: Nu mă plictisesc vizionându-le.

Câteva exemple de filme din acest gen: Grave Encounters 1/2, Paranormal Activity/Entity, A theatre bizzare, etc.

Alte precizări: Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Horror

Motivul pentru care îmi place: Nu mă plictisesc vizionându-le.

Câteva exemple de filme din acest gen: Grave Encounters 1/2, Paranormal Activity/Entity, A theatre bizzare, etc.

Alte precizări: Nu am.

 

Motivul nu conţine minim 10 cuvinte, vei primi un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Traim intr-o viata care nu este tot timpul frumoasa, asa ca macar prin filme sa ne destindem.

Câteva exemple de filme din acest gen: The Dictator, That's My Boy, S-a furat mireasa.

Alte precizări:-

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Te bine dispun in momente mai putin bune.

Câteva exemple de filme din acest gen: This Means War,Ted.

Alte precizări:-

 

Motivul nu conţine minimul de 10 cuvinte, prin urmare vei primi un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Imi place acest gen de muzica deoarece cand suntem mai obositi si suparati ne invioreaza precum un energizant

Câteva exemple de filme din acest gen: Dumnezeu pentru o zi , Masca

Alte precizări:NiMic

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedie

Motivul pentru care îmi place: Razi mult si te simti bine.

Câteva exemple de filme din acest gen: Charlie Chaplin, Mr. Bean

Alte precizări: -

Edited by MasterChef Matryko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.