Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti si fete...dupa cum probabil stiti, cariera mea de SA:MP este pe terminate...doresc sa va spun ca m-am simtit foarte bine in tot acest timp pentrecut in LSPD (singura factiune de pe server la care imi place absolut totul) si ca va multumesc pentru clipele frumoase pe care le-am petrecut impreuna. Va doresc numai succesuri in orice va propuneti voi!

Link to comment
Share on other sites

Baieti si fete...dupa cum probabil stiti, cariera mea de SA:MP este pe terminate...doresc sa va spun ca m-am simtit foarte bine in tot acest timp pentrecut in LSPD (singura factiune de pe server la care imi place absolut totul) si ca va multumesc pentru clipele frumoase pe care le-am petrecut impreuna. Va doresc numai succesuri in orice va propuneti voi!

Eu unul nu te-am apucat mai mult de 2 saptamani dar am vazut ce fel de om esti,mare om,mare caracter ! Sper sa revii cat de curand ! Mi-a facut placere sa interactionez cu tine si poate iti schimbi decizia .. :) Imi pare rau ca pleci si sunt sigur ca mai sunt zeci de alti oameni care regreta retragerea ta ! Sa ne auzim de bine !

 

 

@AIM TibiStanciu

multumesc pentru indulgenta referitoare la reclamatia de pe RPG,n-o sa se mai intample . Dupa cum am spus si in reclamatie,eram cu alte treburi acolo (Sa confisc un amarat de permis si asteptam , player-ul era afk) iar intre timp au navalit toti pe mine , am fost si omorat o data dar n-am luat dovezi pentru ca am considerat atunci ca pana la urma un tazer si un punish micut nu e chiar asa un mare lucru dar ce sa-i faci,post-hunteri everywhere . Nu inteleg frate,stie ca e nesimtit,ma ataca de aiurea , primeste ce merita si vine si-mi face post , doamne ce as mai vrea sa dispara specimenele de genul asta .

Edited by Ripulica
Link to comment
Share on other sites

@@Prodek, Felicitari Capitane..

@, :))) lesin frate sincer, ce e acolo frate, povestea groazei ? :)) Sincer ai gasit`o pe site-ul ala ? :)))

 

Nu știu, băi. Am gasit-o și eu pe ASK, la unul. Credeam că mor de râs atunci când am citit-o. =))

A, da. S-au corectat în sfârșit rapoartele de acum 2 săptămâni ♥

Link to comment
Share on other sites

Salut ba. Ce ii spune un perete celuilalt? Ne întâlnim la colt.☺ Ha, ha, ha.

Link to comment
Share on other sites

Primul meu post aici..De azi,in caz ca nu stiti,voi fi noul vostru coleg.Pe majoritatea deja v-am cunoscut dar nu pe toti...sper sa ne intelegem bine.

Edited by StefanB
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.