Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Cred ca glumesti.

Noapte buna.

Nu glumesc deloc.

Ce te face sa crezi ca glumesc?

Nimic.

Pe ce loc e Rapid?

Ce i-a facut Rapid ,Stelei in ultimii 2-3 ani?

Asta daca,esti stelist.

 

Daca nu...esti dinamovist=)))

 

 

 

So: Gooooooooooooooooooooooooooooooooooodddddddddddddddddddddd MMMMMMMMMMMMMMMoooooooooooorrrrrrrrrrrrrrnnnnnnnniiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnggggggggggggggggggggggg!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hai salut,ma duc sa termin tema la fizica sij vin:))

 

Ce e "sij"?

ce mai ziceti?

Robo eu n-am un raport prea bunicel dar o sa pun la mentiuni ca l-am infiat pe Bullz007 si am avut grija de el :D

Link to comment
Share on other sites

Ce e "sij"?

ce mai ziceti?

Robo eu n-am un raport prea bunicel dar o sa pun la mentiuni ca l-am infiat pe Bullz007 si am avut grija de el :D

Asta sa i-o zici lui Mutu' :))

@Neata buna.

Link to comment
Share on other sites

Inca un fan Georgia?

Asa se pare.

Si vezi ca eu am fost al 3-lea din factiunea cu Georgia.Dupa tine si icstassy.

 

Nu glumesc deloc.

Ce te face sa crezi ca glumesc?

Nimic.

Pe ce loc e Rapid?

Ce i-a facut Rapid ,Stelei in ultimii 2-3 ani?

Asta daca,esti stelist.

 

Daca nu...esti dinamovist=)))

 

 

 

So: Gooooooooooooooooooooooooooooooooooodddddddddddddddddddddd MMMMMMMMMMMMMMMoooooooooooorrrrrrrrrrrrrrnnnnnnnniiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnggggggggggggggggggggggg!!!!

Sunt dinamovist.Ca sa il inchei frumos, toate 3 sunt la fel de proaste.Insa daca faci o analiza SWOT vei vedea ca Dinamo este pe primul loc.Rapid pe 2, insa la o distanta relativ mica de Dinamo, iar Steaua pe 3 la o distanta mare de locurile 2 si 1.Steaua are cel mai bun lot din Liga I insa il are degeaba.E ca si cum ai strange cei mai buni fotbalisti de pe planeta, toti sunt individualisti deci nu au cum sa lucreze in echipa.Asta e la Steaua.La Rapid, e o mare zarva.Astazi sunt buni, maine dezamagesc total.Au lot bun, au jucatori vechi care au devenit o echipa in adevaratul sens al cuvantului, dar sunt cam aerieni uneori.La Dinamo, idem Rapid, diferenta consta in faptul ca Dinamo are unii dintre cei mai buni jucatori din Liga I care se cunosc intre ei, joaca in echipa, stiu cum gandesc intre ei, dar uneori la fel ca la Rapid, sunt foarte aerieni si nu le e capul la fotbal.

Asta a fost un mic rezumat, daca vrei.

Insa, te sfatuiesc sa te reprofilezi si sa renunti la a mai fi fan inrait echipelor din Romania.NU merita.

 

 

'Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.