Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Seara buna domnilor si Conner !

 

Stiu ca sunt cam nesimtit si nu prea vin la antrenamente, nici loguri nu prea am, dar aveti mila si treceti-ma acolo la "invoiti" daca sunteti amabile :), sau asta este vre-o tentativa de a-mi arata ca ati uitat de mine.

 

Saptamana usoara va doresc !

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Ce ai bre cu omu, el a luat 1/5. Am fost si eu asa candva, dar trebuie sa ai lipsa de ocupatie ca sa ai timp de rahaturi din astea.

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I,De post hunteri nu scapi nici o data, e jalnica gandirea lor dar na, te fac sa mai folosesti webiste-ul =))

 

Neata.

 

imi pare bine :)) rad de ei

 

Doamne...Doamne...ce specimene tampite, pe zi ce trece apar noi si noi copii care mai de care mai batuti in cap; ieri am dat de unu la jail ofticat ca de ce i-am dat punish la :12, ca el imi face post ( era in taxi ), il explic frumos pentru ce si-mi spune "aaa, da am uitat ca ai voie sa ne dai dupa ce se inchid celulele", dar i-am reprosat rapid: "mi-e greata sa mai joc cu voi, orice se intampla post, post; am fost un mare metinar pe vremuri si cand am ajuns pe samp si am vazut la tot pasul poezia 'post' m-am speriat"

 

=)) fumezi ? ia`o``n guraaaa !! =))

 

Haos, ce face Dinamo diseară? Un 3+ lejer, a?

 

face solist, cum am zis =)) =)) hahahhahaha

 

baaaaaaaaaaa

 

in seara asta`s beat nu ma bagati in seama =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.