Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Been a while. Ba baieti, ma bucur ca m-am intors acasa, primul post aici dupa un timp destul de indelungat. Spor la puncte si sa fiti baieti cuminti. Din cand in cand o sa mai aduc video-uri si poze sa vedeti ce insemna NG inainte.

Edited by WaZzZup
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ba e criminal doamne ce am ras )))))))))), ti-am dat + meriti ))))). E bine ca eu cu Honey merg cu Walton ))) !!!

 

Bah, Walton-u' meu e deja-n istoria serverului. Am dat fail cu el. :)) Asa-m facut si cu Soimu', cu FBI Ranger. M-a inrebat daca merg cu jafu' ala de masina pe rob si-a dat fail, ca i-am bubuit pe roberi. :))

 

 

@@Ervin27, Ba, macar iti place? :)) Am vrut sa bag si niste injuraturi.. dar mna mi ca luam warn pe forum :))

 

Bine ca n-ai dat-o si tu cu #DauMagie, ca-i deja pe "buzele" tuturor hashtag-ul asta. Toti sunt magicieni acuma, nu mai incapi de ei. =))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neatza :* ce faceti? Vorbim in game :D

Sa imi zica cineva ca nu am dovezi :)) (Am uitat sa le sterg de freo 2 saptamani)

screenshot_14.jpg

Doar atat?! Dintr-un terra jumate il aveam de ss-uri si filmari din samp nu am facut parte.doar din ng:))
Link to comment
Share on other sites

Salpa, NeGeări! :* Cum faci selfie în joc ?! :)))

Iti cumperi un aparat foto, mergi in binco si o sa gasesti o oglinda, iar acolo iti vei face un selfie :))

 

Salutare, imi cer scuze ca astazi n-am putut intra in joc, dar gripa nu mi-a dat voie. Am facut din nou febra astazi si am stat la pat. Am intrat putin pe forum sa mai las un post p-aici si ma pun din nou in pat, trebuie sa fac al patrulea schimb de haine... trebuie sa transpir din nou :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.