Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutari ce mai faceti?
Acum am ajuns si eu acasa, am mancat ceva, si intru imediat in game.

Ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

@, cine il obliga sa ia note mari? mie mereu imi zice mama sa ma duc la scoala dar niciodata nu imi spune sa stau sau sa iau note mari (acu nu ma intrebati dc am absente... :)) )

Edited by S4F Voldemort
Link to comment
Share on other sites

@, cine il obliga sa ia note mari? mie mereu imi zice mama sa ma duc la scoala dar niciodata nu imi spune sa stau sau sa iau note mari (acu nu ma intrebati dc am absente... :)) )

 

Nu ma obliga nimeni sa iau note mari, doar ca is bun si le iau.

Link to comment
Share on other sites

@BTD MaRa, cand i-ai intrebat pe cei din F.B.I daca ai drept de predare, ei ti-au raspuns corect, insa tu nu le-ai spus totul. Daca te uiti in poza ta, observi ca dupa ce primest "cop attack" de la Crazy, wantedul tau nu se tranfsorma in 3, ci in 4, automat ne dam seama ca mai aveam o crima in MDC si ajungem la:

 

 

 

Exemple de cazuri in care un suspect nu are drept de predare :

* Acest lucru il gasiti si in acest topic: http://forum.b-zone....rd-wanted-list/

 

 


- WAR (wanted 1)
- cop kill (wanted 5)

- orice wanted + cop attack

 

SilenCe te-a omorat corect si reclamatia ta e degeaba.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tau: Mara007

• Nickname-ul celui reclamat: Silence.

• Descrierea situatiei: Am intrebat 2 membrii F.B.I ambii mi-au spus ca la cop attack ai drept de predare, eh el imi da kill direct.

• Martori: hristos.

• Dovezi (Screnshot): aici cand iau cop attack: http://imgur.com/hCJTe7X , aici cand ma omoara eu spunand ca ma predau : http://imgur.com/OJ4d4M6

 

 

 

 

Acei membri FBI te-au informat gresit.

In poza in care primesti Cop Attack, se vede ca ai wanted 4, deci ai mai avut 1 steluta dinainte.

Orice wanted+ cop attack = no drept.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Acei membri FBI te-au informat gresit.

In poza in care primesti Cop Attack, se vede ca ai wanted 4, deci ai mai avut 1 steluta dinainte.

Orice wanted+ cop attack = no drept.

Nu cei din FBI l-au informat gresit, sunt sigur de asta, el i-a informat gresit.

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai dati toti cu presupusu', ca sunteti pe langa. S@lP@!

 

'neata, la toate fetele simpatice din NG, plus fata simpatica din LVPD. :*:X

 

Mananc ceva si ne vedem prin joc, sa mai facem niste abuzuri, sa mai vanam agenti FBI. =))

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai dati toti cu presupusu', ca sunteti pe langa. S@lP@!

 

'neata, la toate fetele simpatice din NG, plus fata simpatica din LVPD. :*:X

 

Mananc ceva si ne vedem prin joc, sa mai facem niste abuzuri, sa mai vanam agenti FBI. =))

Ti-am dat eu voie sa dai

? Nu vezi ca esti in plus? Ia vezi unde-ti bagi nasul pe viitor, porcule.

 

Salutare, baieti... nu stiu ce-i cu plictiseala asta pe mine, am stat in pat pana acum... m-am uitat la Las Fierbinti :)) Spuneti-mi si mie niste filme, va rog :D Pana atunci atac si eu niste wanted, vreau sa omor si eu ceva in seara asta.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat eu voie sa dai

? Nu vezi ca esti in plus? Ia vezi unde-ti bagi nasul pe viitor, porcule.

 

 

Bah, tu esti pe langa rau... La ce-am dat [quote] distrusule?! =))

Link to comment
Share on other sites

Dom' general, poză nouă de profil?

Ne dăm pe amoroase mai nou? <3

 

Noapte bună, coleguţi!

Aruncaţi şi voi un ochi la videoclipul ăsta. Este primul făcut de echipa din care fac parte, After 12.

 

Salutări!

Link to comment
Share on other sites

Dom' general, poză nouă de profil?

Ne dăm pe amoroase mai nou? <3

 

Noapte bună, coleguţi!

Aruncaţi şi voi un ochi la videoclipul ăsta. Este primul făcut de echipa din care fac parte, After 12.

 

Salutări!

xin, tu zici de erow ca-si schimba avatarele dar tu le schimbi mai des decat sosetele. Cius! Edited by pH RougH17
Link to comment
Share on other sites

@, Ziceam si eu asa doar, nu te supara :)), nici pe mine nu ma obliga sa iau note mari, doar cat de cat :).

 

Neata National Guard, ce mai faceti? Acum am intrat si eu, am avut niste probleme cu pc-ul si niste schimbari in casa si de aceea nu am mai intrat ieri seara, ne auzim imediat in game :*

Link to comment
Share on other sites

'neata la fetele vesele. :X Azi nu mai este soare, da' tot cald e. Indata o iau iar din loc, la plimbareala. Si ne vedem mai spre seara in joc. :*

 

, ca sa nu uit... Sa-l cauti pe YrY pe joc. Vrea sa vorbiti despre faza de aseara. :) Am vorbit eu cu el si a retras plangerea, dar vrea sa discute si cu tine. Sa fii baiat cuminte. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut ce mai faceti?
Acum am ajuns si eu acasa, yee weekend :X

Postez si eu raport imediat :* ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Hellau ce faceti ? Am revenit si eu, dar azi nu intru prea mult ca nu sunt in stare...de la balul de absolvire am plecat direct la lautari si am plecat o data cu ei de acolo :)) iar la 8 dimineata am ajuns acasa :)), inca sunt rupt. Deci de cat sa intru sa fac vreo prostie mai bine stau cuminte :)) !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.