Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Costel S4F, ai foarte mare dreptate cu antrenamentul optional, daca stai sa te gandesti si la ganguri e la fel, optional sau nu e deloc, cel putin asa stiu eu, si ei la waruri au mult mai multa nevoie de "skill" la arme decat noi.

Pana la urma e un joc si nu cred ca il influenteaza/intereseaza pe adminu X-ulescu daca eu trag bine sau nu, daca sunt in stare sa fac un raport sau nu din cauza ca ma omoara si un but de lvl 3.

Cum e si in realitate, unii trag dupa mistreti si omoara oameni din greseala si altii au o prastie si dau un avion jos.

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

Baieti, revin la ce va spuneam si ieri. Faptul ca "protestati" la Discutii nu va schimba nimic. Alegeti 4-5 colegi ce pot purta niste discutii serioase, faceti un PM cu adminii mari, aduceti acolo toate argumentele voastre, parerile, neplacerile si asa mai departe, si poate reusiti voi sa influentati aceasta decizie. Aici nu se va uita nimeni sa vada daca sunteti sau nu multumiti de aceasta regula, deci nu vor stii niciodata nemultumirile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, revin la ce va spuneam si ieri. Faptul ca "protestati" la Discutii nu va schimba nimic. Alegeti 4-5 colegi ce pot purta niste discutii serioase, faceti un PM cu adminii mari, aduceti acolo toate argumentele voastre, parerile, neplacerile si asa mai departe, si poate reusiti voi sa influentati aceasta decizie. Aici nu se va uita nimeni sa vada daca sunteti sau nu multumiti de aceasta regula, deci nu vor stii niciodata nemultumirile voastre.

Da lasa-ne mah sa facem +1 :| , macar acum avem ocazia.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, revin la ce va spuneam si ieri. Faptul ca "protestati" la Discutii nu va schimba nimic. Alegeti 4-5 colegi ce pot purta niste discutii serioase, faceti un PM cu adminii mari, aduceti acolo toate argumentele voastre, parerile, neplacerile si asa mai departe, si poate reusiti voi sa influentati aceasta decizie. Aici nu se va uita nimeni sa vada daca sunteti sau nu multumiti de aceasta regula, deci nu vor stii niciodata nemultumirile voastre.

 

Am incercat eu azi sa deschid un PM cu vreo 30 membrii (colegi si admini), dar pacat ca nu ma lasa sa adaug mai mult de 10 membrii, deci nu fac foarte multa treaba, pacat... cel putin nu stiu eu cum sau nu se poate la mine, in fine...

Link to comment
Share on other sites

, nu ai de ce sa aduni 30 de membri intr-un PM, ca nu faceti nimic asa. Cand se apuca toti sa scrie nu se mai intelege nimic. De asta v-am spus sa fiti maxim 4-5, ca sa puteti discuta civilizat. Daca o faceti aiurea sigur nu schimbati ceva in bine.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rezultat arme: 5/9

L-am bătut la 7 din 8, dar nu-i nimic. :))

 

Salut, băieţii, fetele şi BlackHawk!

Chestii d'alea cu sunt noul vostru colegi şi vreau şi sper şi pot şi .. aţi mai auzit. Eu vă dau direct /ban dacă nu sunteţi bine sodomizaţi.. :))

Link to comment
Share on other sites

Mah, , pleaca de aici ca te si bat. Daca nu-i dadeam cu Hunterul in cap, te facea praf. Voi alergati de parca va pregateati pentru Olimpiada. =))

 

Anyway... Welcome back! Cum ziceam si aseara, facem NG de admini. :))

Link to comment
Share on other sites

, mi-am amintit de asta. :))

 

 

Nickname: [uS]Xin

Level: 44
Rank: 4 (Captain)
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5 luni
De ce doresti sa pleci din National Guard?: De când cu noile update-uri, National Guard a devenit cea mai mare facţiune de pe server. Sunt 25 de membri cu rank 1, iar chaturile sunt mereu pline. A intervenit monotonia, departamentele nu mai sunt aşa unite ca atunci când am intrat (nu erau nici atunci cine ştie ce, dar..), sunt suspecţi şi jucători care abuzează zilnic, iar conducerea facţiunii (cei care sunt online cel mai mult) nu se descurcă, consider eu, cu 35-40 de membri din care poate abia 20 pot executa ordinele în linişte.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru National Guard pt minim 2 saptamani: Nu este cazul.
Alte precizari?: Erow, îţi mulţumesc pentru şansa acordată, pentru înţelegeri şi pentru încrederea pe care ai avut-o. Sper să rămâi cât mai mult timp posibil lider National Guard deoarece aici este locul tău.
O ultima dorinta?: Ultima mea dorinţă este ca membrii de rank 5+ să anunţe mereu pe chatul facţiunii "Dau /fvr în 5 secunde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" deoarece este foarte enervant când, în timpul misiunii, soldatul rămâne pieton.

 

Vezi ca nici acuma nu se anunta, e la fel. :)) Si, de multe ori, se face mare SPAM cu /fvr. Sa nu spui ca n-ai fost avertizat. :))

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, acum am speedhack, goto şi prototype.. urc pe pereţi şi mă omor dacă rămân pieton. :))

+1 că ai căutat aia, mi-a amintit de vremurile de demult. *lacrimă de crocodil

@, e clar că după ce termină cu paşnica vine în NG.. Îl rog pe zeek să-l oblige. :))

@, ai dreptate! Mersi de urare, poţi fi liniştit. Spăl bine cu speedhack. :))

 

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, acum am speedhack, goto şi prototype.. urc pe pereţi şi mă omor dacă rămân pieton. :))

+1 că ai căutat aia, mi-a amintit de vremurile de demult. *lacrimă de crocodil

@, e clar că după ce termină cu paşnica vine în NG.. Îl rog pe zeek să-l oblige. :))

@, ai dreptate! Mersi de urare, poţi fi liniştit. Spăl bine cu speedhack. :))

 

 

Buna seara domnule fost Capitan, actual gardian la inchisoarea de "maxima" securitate din Los Santos. Ma bucur ca sunteti din nou alaturi de noi. Welcome back :X>:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Welcome tuturor celor noi! Fie sa stati cat mai mult alaturi de noi! Xin,asa trebuie,sa fie curat :))

Link to comment
Share on other sites

Welome celor noi, sper sa nu fugiti de noi la primu FW ! Sunteti prospaturile lui Hawk grija ce faceti. #morcovel

 

, Eh, ce stii tu, in NR ziceu aia ca e ca si femeia de servici, da cu mopu.

, Uite bine facem, ti-ai terminat azi treaba in jail? Sper ca e curat acolo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.