Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A venit timpu sa ies si eu din Verdant, as avea multe de scris dar o sa fiu scurt si la obiect.

Am intrat pentru un prieten si sper eu ca mi-am facut treaba cum trebuie, dupa ce a pierdut functia am stat sa ajut mafia ca mi-a placut cum m-am simtit si am vrut sa ajut si viitori lideri.

Odata ajuns la rank 4 am inceput sa sper la lider si aceasta speranta ma facut sa imi fac nervi si dusmani chiar daca nu imi sta in caracater.

Va urez mult succes cu mafia si aveti grija de voi, ati fost cei mai buni colegi pe care i-am avut.

RESPECT TOTI ACTUALI/FOSTI MEMBRI CARE AU ADUS VERDANTU ACOLO SUS UNDE II ESTE LOCU.

Edited by Elldevis
Link to comment
Share on other sites

Pentru cei interesati: http://imgur.com/jRPu8mB

 

Hai ca ati scapat si de mine,puteti sarbatorii,cat despre perioada petrecuta aici ce pot sa spun decat THE BEST,mult succes Darius cu factiunea si mult succes tuturor celor care au ramas sa-l ajute,eu unul nu mai fac fata,simt ca ma zbat de unul singur pentru ce? pentru un mare nimic,asa ca n-are rost,bafta.

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

M-am decis,era sa fac o greseala.

Edited by GF Darius
Link to comment
Share on other sites

@, Mult succes si bafta atat tie cat si celorlalti care au plecat.

Se pare ca vin vremuri grele si peste noi, trebuie sa formam o generatie noua cu care su putem recuceri din nou LS-ul, pe mine unu nu prea ma deranjeaza ca nu avem turfs dar tot e mai bine cand vezi negru pe mapa.

Link to comment
Share on other sites

Salut, stiu ca nu mai sunt membru Verdant Family dar este factiune mea de suflet deci.. Imi pare rau ca am iesit atunci dar am iesit odata cu prietenii mei. Darius sper sa nu o iei ca ceva personal chiar ma bucur ca ai luat lider :). Vreau sa le multumesc la cativa membri ca mi-au fost alaturi la bine si la greu :).

ToxicMinimall - Fratele meu care ma adus aici :*

Laxus - Slabanuuuu meu :*

Shtory - FCR la caporegime shtory :)) cel mai amuzant membru.

Carbbonn1992 - Ne mai plimbam cu bucsa'

Rar3Ss - Ala' care nu stie sa traga cu tec/combat

Carlito - Vezi ce faci fa poate te mai apuca DM si pe asta :)).

 

Din nou imi pare rau ca postez aici dar cum am zis mai sus e factiunea mea de suflet :*. Erau mai multi dar au iesit.

Edited by pH SEF LeR69
Link to comment
Share on other sites

Ce nabi sunteti, newlife facea + la demisii, vroia sa vada daca e important, trebuia s-o respingi :))

 

FELICITARI CELOR DIN GSB! ,,HAI SA SCOATEM RANK-URILE 4+''

 

Apropo timp de 2 saptamani o sa tot pierdem turf-uri, ma mir cum de nu ati dat wipe la rank-urile 4-5.

Link to comment
Share on other sites

Au fost clipe frumoase.

Ati bagat numai nabi de level 10-12 care trebuie sa le explici unde sa stea pe turf.

Sunt singurul cu Darius care mai face plus la war in factiunea asta.

Nu se rezuma totul la turfs, nu de asta plec. Palete toti..

 

21oovis.png

 

 

**Sa va uitati la imagini/amintiri o sa las acolo un album cu cateva amintiri. O sa revin in mafia italiana dupa ce se aranjeaza lucrurile daca nu cumva plec la academie pana atunci, bafta.

Edited by Socker Corleone
Link to comment
Share on other sites

Deoarece liderul gangului a renunțat la funcția sa, foștii lideri au fost toți sancționați pentru ilegalități și o multitudine de membri banați sau suspectați în continuare de coduri am hotărât să dau wipe întregii facțiuni.

 

Succes tuturor.

 

Se va alege un nou lider în câteva zile.

 


 

Cei pentru care aceasta a fost prima facțiune și nu ați avut o facțiune anterioară puteți aplica în alte ganguri sau departamente.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.