Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara! Se pare, ca am facut o prostie, daca o sa fiti multi, o sa-mi recupar gresala! Am dat attack pe hq GSB, dar din gresala prima data am luat erroare si dupa, am vrut pig pen LS, dar a fost GSB LS! Maine minim 30+ on, sa luam hq-ul! Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

E greu pe HQ, sper sa fim multi sa-l luam dar e greu...

 

Cine-i anonimu ala de SpriteTm din GSB ceva TitiJr pe forum ? imi pronunta numele pe la discutii, nici nu-l cunosc...nasol.

 

Felicitari pentru azi, nb.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Cu acesti membrii de nota 10 si curati care nu o sa-si dea demisia, sigur o sa luam orasu, poate chiar mai mult. Doar ca trebuie mai multa activitate sa putem da spawn-kill pe gsb si atentie maxima, in rest totu este perfect. Maine (astazi) avem 4/4, gsb-ul este cel mai important avand in vedere ca avem niste promisiuni de respectat. Ne auzim la war, toate cele bune v-am pwpat si aveti grija de voi. #LSNEGRU

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am venit si eu de la liceu :( diseara daca nu suntem 30+ ma supar pe voi si nu mai ma ocup de nimic.

@@AIM NewLife,Mare vedete fratele meu, nu te lua dupa toti fanii! Titijr cica, un neauzit ma, un anonim drq il stie, da-l in pnm.

DISEARA VOM STA IN ZONA ASTA CU BARICADA: http://imgur.com/a/DDoDC

 

Edited by AIM Tuzhky
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am venit si eu de la liceu :( diseara daca nu suntem 30+ ma supar pe voi si nu mai ma ocup de nimic.

@@AIM NewLife,Mare vedete fratele meu, nu te lua dupa toti fanii! Titijr cica, un neauzit ma, un anonim drq il stie, da-l in pnm.

DISEARA VOM STA IN ZONA ASTA CU BARICADA: http://imgur.com/a/DDoDC

 

esti prost de puti, acum au vazut baietii din gsb si stiu unde ne punem =))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti (doar ca este o felicitare mica.. pentru ca adversari nu prea avem) :D

 

ftd bun si el, bun de pus pe lista de banlist. Joci cu cod de cateva ori.. dar war de war asa in nesimtire? Dadea secunda cu m4, n-aveai timp sa te intorci si eu cand trag dupa unul cu m4 are timp sa si manance pana il omor. Inseamna ca fara cod e paleta numarul 1 daca doar asa ---E BUN---.

 

Maine 2 attack va rog :D, pwp.

Link to comment
Share on other sites

@@Hyde,Sa speram!

Multumim celor 2, care ne supravegheaza discutiile :*

@@AIM HyperOwn, Faza naspa e alta, ti-ai tradat prietenii care ti-au fost prieteni adevarati si care te-au ajutat la greu si care au respect fata de tine si ai mers la niste oamenii, la care te-au mituit/mintit sa vii acolo, una alta.Tine minte ce iti zic, eu te-am ajutat in SP cu niste prieteni, se stiu aia , eu cand te-am chemat in VDT, ai mers GSB, acolo ai mers la bine, n-ai avut treaba daca eu ma dadeam batut voi imi luati si hq-ul, dar eu mi-am adus prieteni din toate partile(Prieteni care ma respecta si ii respect) dar faza naspa e ca, ce-i care te-au invitat si-a batut joc de tine + au plecat de la greu, le era bine sa ia turfuri asa moca, se cred si ei mare vedete.Dupa ce ca, nu ai venit sa ma ajuti, ce ai zis, da-l in plm pe asta, hai sa-l fac si codat, doara da cu coade, nu? eu la 10-6 dau cu cod, ce drq.Imi pare rau de tine :*

Edited by Tuzhky ZEW
Link to comment
Share on other sites

GSB daca erau buni incercau sa se stranga si sa faca ceva. Dar dupa cum se stie ca un gang nu sta in 1-2-3 membrii, ci intr-un grup unit.. au dat bir cu fugitii. Oricum nu avem voie sa condamnam pe nimeni, fiecare se duce unde vrea si face ce vrea, eu am zis doar asa ca fapt divers.

 

Cu siguranta o sa asteptam mult si bine pana o sa se intareasca GSB. Vietnamesii sunt si ei in jur de 40, dar multi am vazut ca sunt level mic.. incepatori. Oricum respect pentru Vietnamesi, ei nu refuza warurile si joaca pe turf pana la final pentru a se distra, indiferent daca castiga warul sau nu.

 

Ne auzim diseara (in caz de ajung). Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Fratiorii mei , nu va suparati , astazi s.ar putea sa fiu si eu la waruri , acum ma duc la tara si fac tot posibilul sa intru si eu pentru a ajuta cu ce pot , nu vreau sa mai aud discutii si alte cele intre voi pentru ca nu vreau sa stricam ce m.am chinui sa fac intr.un timp atat de scurt.

Ne auzim la waruri spartanii mei , sper sa giti cat mai multi pentru a lua 4/4 :* va pup si va iubesc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.