Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@KaBaLL, =))=))=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00

 

Neaţa :X. Felicitări tuturor pentru ce s-a realizat în această perioadă de când a ajuns Slade lider. Eu zic că au mers lucrurile bine şi cred că vor continua din ce în ce mai bine. Dacă ne mai vin 2-3 membrii activi şi buni, o să luăm şi jumate de Los Santos.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, Hai sa nu ne gandim asa departe , imi doresc turfuri in Ls dar o sa fie de 2 ori mai dificil decat orice alt turf din Lv .

Multumesc tuturor care au ramas alaturi de mine , care au crezut si m-au ascultat . Multumesc lui Andreilolza , Maxtr3me2008 , N.Cristian , Andreyciubotariu , Dropzz , Alexx[DOUD] si maxim.7 pentru ajutorul acordat in timpul petrecut aici si in acelasi timp multumesc tuturor membrilor care fac parte sau au facut parte in aceasta perioada din Red Dragon Triad. #LVROSU

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti!
Felicitari inca o data,acum sper sa trecem la urmatorul ''nivel'',o sa fie destul de greu sa cucerim zone in LS dar o sa incercam!

Daca mai luam o singura zona in LS,batem recordul de 25 de turfuri,dupa noua metoda de war,doar Avispa au avut 24/24!

Aaaaa,eram sa uit!
UN ADEVAR SPUS ATUNCI CAND TREBUIA

tULWcaP.png

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, Hai sa nu ne gandim asa departe , imi doresc turfuri in Ls dar o sa fie de 2 ori mai dificil decat orice alt turf din Lv .

Multumesc tuturor care au ramas alaturi de mine , care au crezut si m-au ascultat . Multumesc lui Andreilolza , Maxtr3me2008 , N.Cristian , Andreyciubotariu , Dropzz , Alexx[DOUD] si maxim.7 pentru ajutorul acordat in timpul petrecut aici si in acelasi timp multumesc tuturor membrilor care fac parte sau au facut parte in aceasta perioada din Red Dragon Triad. #LVROSU

 

 

Te țin eu minte.

Link to comment
Share on other sites

Metoda noua de waruri a fost facuta ca o mafie sa nu poate lua un oras intreg asa usor. In LS sau SF o sa fie sanse foarte mici sa luam ceva turfuri in conditiile actuale, dar am in plan ceva pentru saptamana viitoare pentru LS sa vedem daca-mi iese ce vreau.

 

@@andRaa

 

Poate te rezolv eu pana deseara cu harta

Link to comment
Share on other sites

Metoda noua de waruri a fost facuta ca o mafie sa nu poate lua un oras intreg asa usor. In LS sau SF o sa fie sanse foarte mici sa luam ceva turfuri in conditiile actuale, dar am in plan ceva pentru saptamana viitoare pentru LS sa vedem daca-mi iese ce vreau.

 

@@andRaa

 

Poate te rezolv eu pana deseara cu harta

Sa stii ca se poate lua usor daca te pozitionezi bine si sa ai bulan cam mare.
Link to comment
Share on other sites

@,Regenesis ai contribuit in egala masura si tu si restul membrilor care nu sunt trecuti acolo , pentru ca am mai primit mesaje ( eu nu sunt trecut) . Va multumesc in aceeasi masura la toti indiferent daca sunteti sau nu trecuti acolo .

Link to comment
Share on other sites

@, Drop bagam coadele alea care le avem noi(astia din RDT) sa luam si LS-ul ?

 

 

 

 

N-avem nevoie de coduri, inca nu prea am avut tangente cu astia din LS, n-avem treaba cu ei inca. Noi am avut nevoie de coduri doar cand am avut waruri cu Pimpsii (E adevarat, no joke), in rest suntem curati . :/

Edited by DropZZ untouchable
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.