Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

O sa ajung pe la 20 30 ( ora romaniei ) acasa , ascultati de rank 4+ si nu o faceti pe rambo , Bratva 1 nu este un turf greu si nu trebuie sa il pierdem .

Edu felicitari de astazi esti Rank 4 pentru a doua oara de cand esti in Rdt .

Ne auzim diseara , sa nu faceti prostii.

Link to comment
Share on other sites

@@SQ Slade, Mersi, mi-au revenit tec-urile :X

 

Felicitari edu,avem nevoie de rank 4!!! :*

 

Link to comment
Share on other sites

@@SQ Slade,

 

Hihi, mai am doar 22 de zile pana iau rank 3.

 

*Bunaa! Din cate am inteles Slade nu ajunge la primul war deci trebuie sa ascultati de mine in totalitate, sunteti rugati sa vindeti SDPistol colegilor si sa incercati sa ii calcati mereu cu masina pe turf.

 

*Hihihi, succes in noul an scolar !

Link to comment
Share on other sites

@@SQ Slade,

 

Hihi, mai am doar 22 de zile pana iau rank 3.

 

*Bunaa! Din cate am inteles Slade nu ajunge la primul war deci trebuie sa ascultati de mine in totalitate, sunteti rugati sa vindeti SDPistol colegilor si sa incercati sa ii calcati mereu cu masina pe turf.

 

*Hihihi, succes in noul an scolar !

19 până la 4.

Link to comment
Share on other sites

# Salooooot, kf-eti fetelor? Cum a fost la scoala? Bine / rau? :>

 

# eu nu pot ajunge azi la warr-uri, trebuie sa merg la cumparaturi :)); oricum va descurcati cu prafanii din SP si Bratva. Oricum de maine ajung la taote warr-urile. :)

 

# Bafta la warruuuuuuuuuuuuuuri, ne auzim!

Link to comment
Share on other sites

O sa ajung pe la 20 30 ( ora romaniei ) acasa , ascultati de rank 4+ si nu o faceti pe rambo , Bratva 1 nu este un turf greu si nu trebuie sa il pierdem .

Edu felicitari de astazi esti Rank 4 pentru a doua oara de cand esti in Rdt .

Ne auzim diseara , sa nu faceti prostii.

 

 

 

 

Pacat ca ai lipsit ;| Te lu-ai cu mainile de par si il smulgeai din cap doar cand vedeai organizarea , ce sa zic, :(

Link to comment
Share on other sites

Asta este,in viata mai si pierzi nu numai castigi!

Maine luam inapoi....Aaaaa NEW foto la semnatura :-J=))

Link to comment
Share on other sites

@, Nu a existat nici o organizare, milioner. Daca nu stii ce vorbesti, mai bine taci. La fel am castigat si celalalte war-uri, pe propria initiativa. Ideea a fost ca ne-am pus pe autostrada si eram maxim 12/13, iar ei 20. Automat influenta a zburat si a trebuit sa jucam ofensiv, nu am reusit, asta e, am pierdut. Balavragesti din gura aiurea si ma invinovatesti fara rost.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu a existat nici o organizare, milioner. Daca nu stii ce vorbesti, mai bine taci. La fel am castigat si celalalte war-uri, pe propria initiativa. Ideea a fost ca ne-am pus pe autostrada si eram maxim 12/13, iar ei 20. Automat influenta a zburat si a trebuit sa jucam ofensiv, nu am reusit, asta e, am pierdut. Balavragesti din gura aiurea si ma invinovatesti fara rost.

 

 

Nu te invinovatesc , dar eu am intrat la :20-:21, si nu am vazut nimic de genu pe /f Duceti-va la case, pe auotstrada, Normal daca ii lasi sa se duca cate 1 cu masina pierdem ....

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu te invinovatesc , dar eu am intrat la :20-:21, si nu am vazut nimic de genu pe /f Duceti-va la case, pe auotstrada, Normal daca ii lasi sa se duca cate 1 cu masina pierdem ....

 

 

 

Daca ai intrat la :20, de ce vorbesti fara sa stii ? De la inceputul warului, am zis sa mergem toti la case, si asa s-a si intamplat, doar ca a inceput problema cu hostul si toata lumea se plangea ca-i pica, ca i-a crash si asa a fost un dezastru total + ca noi eram si in inferioritate fata de TTB. Nu tot dramatizati e doar un war, asa cum l-am piedut de usor, tot asa de usor il si castigam.

Link to comment
Share on other sites

Datorita prezentei la war o sa iau cateva masuri pentru activitatea la waruri , cine nu e pana la 20:00 on de acum poate sa isi vada de treaba si sa nu mai vina tot fw o sa primeasca , iar de maine mai mult de 4 invoiri nu o sa se mai accepte.

Edited by SQ Slade
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.