Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Misto zi. Astazi se incheie o perioada frumoasa, in care am reusit cucerirea orasului. Am promis ca o sa cuceresc orasul, asa a fost, acum urmeaza altceva... [...]. GSB 2 orase, Pimps 1 oras, RDT 1 oras + 7 turfs ( in ls ), RDT 1 oras... Ce sa fie next?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Misto zi. Astazi se incheie o perioada frumoasa, in care am reusit cucerirea orasului. Am promis ca o sa cuceresc orasul, asa a fost, acum urmeaza altceva... [...]. GSB 2 orase, Pimps 1 oras, RDT 1 oras + 7 turfs ( in ls ), RDT 1 oras... Ce sa fie next?

Hai in Verdant Ciubota :* Daca vrei da-mi un PM si vorbim, sau pe skype ;)

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii. Ne vom revedea sper cat mai tarziu. Spor la war-uri in Las Venturas. Poate ne vom mai ciocnim din cand in cand. Alte aproape 4 luni s-au dus in aceasta factiune :X

O sa spuneti ca am fost bleg ca am iesit chiar acum la rank 4 si ca am plecat la greu si nu stiu ce, dar va spun sincer ca am o varsta la care acest joc il joc doar pentru a ma recreea si a uita de realitate din cand in cand. Si cum acest timp face parte din timpul liber, vreau sa-l traiesc in cel mai placut mod pentru mine, am reusit sa iau LV-ul, sa luam LV-ul, vreau sa reusesc acest lucru si cu alt oras. Aveti grija de voi. Numai bine.

 

19 septembrie 2014- Partea a doua incheiata.

Link to comment
Share on other sites

Neata!
Se pare ca lasii isi fac datoria si ne parasesc...Poi bine mai copii voi sunteti invatat numai sa castigati?Pe voi va intereseaza doar turfs?Invatat sa stati intr-un loc de dragun prietenilor,de dragul intelegerii din factiune...

Vorbim in game,Salut!

Link to comment
Share on other sites

@, Sper ca nu te-ai referit la mine. Habar nu ai tu in ce stadiu a fost factiunea asta si eu inca am stat in ea, habar nu ai tu cum luam bataie chiar si pe hq si eu tot in factiunea asta am stat, cum eram 10 oameni la war si tot aici am stat. Uita-te putin la istoricul meu in factiuni sa vezi unde am stat eu in ultimul an si daca stii istoria Las Venturas-ului iti dai seama ca in tot acest an petrecut aici n-a fost niciodata LV rosu sa zici ca am plecat cand ii e factiunii mai greu si ca sunt las.

Link to comment
Share on other sites

@, Sper ca nu te-ai referit la mine. Habar nu ai tu in ce stadiu a fost factiunea asta si eu inca am stat in ea, habar nu ai tu cum luam bataie chiar si pe hq si eu tot in factiunea asta am stat, cum eram 10 oameni la war si tot aici am stat. Uita-te putin la istoricul meu in factiuni sa vezi unde am stat eu in ultimul an si daca stii istoria Las Venturas-ului iti dai seama ca in tot acest an petrecut aici n-a fost niciodata LV rosu sa zici ca am plecat cand ii e factiunii mai greu si ca sunt las.

 

Nu,nici macar nu m-am gandit la tine...pe tine te inteleg,ai stat aici atata timp...chiar nu ma referam la tine!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Bun venit Joseph,de luni intram la ''recuperare'',sper sa fim cat mai multi!
Vorbim in game,bafta!

Link to comment
Share on other sites

@, Fă iar video-urile pe RPG, dacă pe movie nu-l interesează.

 

 

PS: Pe skipper l-a debanat cu dovezi de pe MOVIE, soo... =)))))))) te-a luat la mişto =))))))))))))))))))))))))))

 

Am facut si pe rpg1 de pe alt cont, dar nu l-a interesat, mi-a dat de inteles ca si cum as avea "norecoil" si in videourile facute de mine(pe scurt, nu vrea sa-mi dea unban)...ce sa le mai ceri?El crede ca daca mi-a dat ban pe nedrept o sa platesc si eu 25 de euro sa aiba benzina/motorina pentru golf.Bafta tuturor, ne mai auzim :*

Link to comment
Share on other sites

@, Fă iar video-urile pe RPG, dacă pe movie nu-l interesează.

 

 

PS: Pe skipper l-a debanat cu dovezi de pe MOVIE, soo... =)))))))) te-a luat la mişto =))))))))))))))))))))))))))

 

Am facut si pe rpg1 de pe alt cont, dar nu l-a interesat, mi-a dat de inteles ca si cum as avea "norecoil" si in videourile facute de mine(pe scurt, nu vrea sa-mi dea unban)...ce sa le mai ceri?El crede ca daca mi-a dat ban pe nedrept o sa platesc si eu 25 de euro sa aiba benzina/motorina pentru golf.Bafta tuturor, ne mai auzim :*

Frate, eu te aștept înapoi, ca și prințesa prințul pe cal alb.

 

Nu ies din facțiune până nu avem amandoi iar, același rank. Nici viața asta nu e dreaptă.

Link to comment
Share on other sites

Nu va spun prea multe,ca nu are rost,vreau doar sa va urez succes tuturor in continuare,si ma bucur ca am facut parte dintr-un colectiv asa de frumos,si ca am cunoscut asa niste oameni.Aveti grija de voi si de gang.Tinem legatura ^^

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.